0
  • Brak produktów w koszyku.

Kontakt ze Stowarzyszeniem

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik"

00-145 Warszawa, Al. Solidarności 72/5

NIP 7252057285,  KRS  0000408329

nr konta: 70 1140 2004 0000 3802 7547 4540

Zespół Mieszkanicznika

Jacek  Kusiak
Prezes Zarządu

Oprócz funkcji reprezentacyjnej dba o działalność obecnych i tworzenie nowych oddziałów, szkolenia, relacje z członkami, partnerami, koordynuje projekty PR-owe.
Tel.  +48 531 212 349
E-mail:  jkusiak@mieszkanicznik.org.pl

Robert Kuliga
Wiceprezes Zarządu

Jako Lider prowadzi warszawski oddział stowarzyszenia, koordynuje projekty: Kongres Mieszkanicznika i Akademia Mieszkanicznika, odpowiada za funkcjonowanie Sądu Arbitrażowego.
E-mail:  rkuliga@mieszkanicznik.org.pl

Katarzyna Gontarczyk
Członek Zarządu, Skarbnik

Prowadzi administrację, sprawy formalne i finansowe biura stowarzyszenia.
Tel.  +48 792 460 250
E-mail:  biuro@mieszkanicznik.org.pl

Mieczysław Dutkowski 
Akademia Mieszkanicznika

Prowadzi projekt Akademia Mieszkanicznika
E-mail: akademia@mieszkanicznik.org.pl

Iga Iwona Gałecka
Współpraca z partnerami.

Współpraca z partnerami.

Tel.: 539-090-656
E-mail: partnerzy@mieszkanicznik.org.pl

Magda Pszczółkowska
Asystentka Biura

Prowadzi sprawy członkowskie, pomaga w prowadzeniu oddziału w Warszawie, odpowiada za fakturowanie
Tel. +48 731 400 813
E-mail:  magda@mieszkanicznik.org.pla

Waldemar Sotnicki 
Marketing

Prowadzi działania marketingowe.
Tel.: 575-833-233
E-mail: marketing@mieszkanicznik.org.pl

Grafika na google 500x500 (2)
Kamila Górska
Marketing, Współpraca z Medicover

Wpiera działania marketingowe i program "Medicover Sport" dla członków stowarzyszenia
Tel. +48 577 433 688
E-mail:  benefit@mieszkanicznik.org.pl

Małgorzata Michna
Małgorzata Michna
Koordynator 15. Kongresu Mieszkanicznika

Odpowiada za organizacje Kongresu Mieszkanicznika
Tel. +48 502 619 011
E-mail:  kongres@mieszkanicznik.org.pl

X