0
  • Brak produktów w koszyku.

Szczecin

Lider Oddziału - Bartosz Deka

130 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Z Mieszkanicznikiem jest od 2010 r. Współtwórca marki AKED, profesjonalnego zarządcy mieszkań na wynajem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

Lokalna Baza Fachowców

Partnerzy Oddziału

Adwokat Agata Klima-Nowak, w ramach swojej działalności, obsługuje firmy i osoby prywatne, które pragną mądrze, korzystnie i bezpiecznie zarządzać swoimi aktywami – nieruchomościami, wierzytelnościami i innymi dobrami. Pomaga też tym, którzy – w związku z prowadzeniem działalności zawodowej i gospodarczej – mają do czynienia z przepisami prawa, sądami czy organami administracji.
Agata prowadzi również bloga www.zarzad-spolki-zoo.pl gdzie opowiada jak zarządzać spółką z o.o. i nie zwariować.

PJ Finanse Kredyty Ubezpieczenia, to firma świadcząca kompleksową obsługę w zakresie usług finansowych. Zajmuje się udzielaniem kredytów i pożyczek hipotecznych, gotówkowych, firmowych. Współpracuje ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na rynku. Pomaga wybrać najkorzystniejszy produkt, dopasuje go do możliwości oraz oczekiwań klienta, wskaże wady i zalety poszczególnych ofert, pomoże wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy, przeprowadzi klienta przez cały proces aż do podpisania umowy.

Kancelaria Finansowa Paweł Skotnicki - Pomaga zabezpieczać finansowo życie i zdrowie swoich klientów, ich rodzin i biznesów. Paweł wielokrotnie reprezentował polską branżę ubezpieczeniową (i dalej to robi) na arenie międzynarodowej.

Biuro Nieruchomości Król i Partnerzy powstało na kanwie blisko 15 lat doświadczenia. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają klientów ze Szczecina i okolic.
Budując swoje kompetencje na przestrzeli wszystkich tych lat, dziś oferują swoje usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pośrednictwa finansowego oraz doradztwa finansowego. Dzięki wypracowanej sieci współpracujących podmiotów są w stanie zaoferować swoim klientom prawdziwie kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji na rynku nieruchomości.

Marka Inwestor Nieruchomości, należąca do Grupa Inwestor Sp. z o.o., istnieje na rynku szczecińskim od 1995 roku. Przez ponad 25 lat działalności zrealizowano z powodzeniem m.in.:

  • tysiące transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali komercyjnych, działek czy gruntów pod inwestycje,
  • obsługę niezliczonej ilość klientów gwarantując bezpieczeństwo i prawne wsparcie każdej przeprowadzonej transakcji,
  • kupno, remont i sprzedaż ponad 350 mieszkań pod „flipy”.

Filarem działalności jest zgrany zespół specjalistów, którzy wierzą, że w sprzedaży najważniejsze są relacje, a do klienta podchodzą jak do długoterminowego partnera. Zespół Inwestor Nieruchomości współpracuje z ludźmi, którzy - tak jak oni - patrzą ponad horyzont. Działają elastycznie i proaktywnie, by wspólnie osiągnąć sukces.

X