• Brak produktów w koszyku.

Katowice

Lider Oddziału - Radosław Rup
Zastępca Lidera - Piotr Łabno

126 członków w oddziale (stan na 30/09/2021 r.)

Radosław Rup

W Mieszkaniczniku od samego początku. Współzałożyciel, aktywny lider w Katowicach - gdzie mieszka od urodzenia, członek komisji rewizyjnej.

Aktywny inwestor. Od 2010 roku na Śląsku buduje swój portfel nieruchomości na wynajem. Nieustannie pracuje nad jego rozbudową. Dążenie do wolności finansowej traktuje jak bieg maratoński: powoli, metodycznie, w oparciu o plan – do celu.
Z wykształcenia politolog, z zainteresowań – humanista. Zawodowo od ponad 20 lat związany z rynkiem paliw.
Duch sprawczy firmy 4home, (www.4home.net.pl) zarządzającej najmem nieruchomości, spacerami wirtualnymi oraz home stagingiem, działającej na terenie aglomeracji śląskiej.

Od 2020 aktywnie prowadzi kanał na YouTube, dedykowany osobom działającym na szeroko pojętym rynku nieruchomości: https://www.youtube.com/channel/UCr88xmXe898sWIkZ8qJ5WHQ

 

Piotr Łabno

Inwestor w nieruchomości od 2013 roku i wicelider Katowickiego oddziału Mieszkanicznika. Nieruchomości są dla niego „lokatą” kapitału. Założyciel i prezes Famatech Sp. z o.o. - firmy zajmującej się marketingiem internetowym (pozycjonowanie, kampanie reklamowe) i tworzeniem stron www.

Współpracował z takimi markami jak Maserati, Renault, Globalpharma, a także z Wydawnictwami Złote Myśli i Sonia Draga. Od ponad 5 lat stawia przede wszystkim na projekty online i rozwija własne startupy. Warto dodać, że chętnie pomaga innym i dzieli się posiadaną wiedzą.

Piotr prowadzi bloga: https://pomysly-na-biznes.pl

X