• Brak produktów w koszyku.

KIM JEST CZŁONEK HONOROWY?

Tytuł Członka Honorowego jest przyznawany członkom zwyczajnym z minimum 5-letnim stażem za szczególny wkład wniesiony w rozwój stowarzyszenia, którzy z różnych powodów już tej intensywnej pracy na rzecz innych członków stowarzyszenia nie wykonują. Jest to forma docenienia i podziękowania.

Tytuł nadaje zarząd stowarzyszenia uchwałą, jednak swoją decyzję opiera na opinii i wniosku całego grona aktywnych liderów, mających szczególny wpływ na całokształt organizacji.

Tytuł Członka Honorowego to nie tylko forma uznania ale również zobowiązanie do pełnienia szczególnych funkcji, jak:
• bycie wsparciem dla organizacji, organów władz i aktywnych liderów poprzez „niesienie dobrego słowa” i zachęcanie właścicieli mieszkań na wynajem do dołączenia do społeczności realizującej wspólnie misję stowarzyszenia,
• bycie wsparciem dla organizacji w prowadzonych projektach, oferując konsultacje lub pomoc w pracach komisji ds. współpracy z organami władz publicznych,
• bycie wzorem do naśladowania dla innych poprzez działania etyczne, zgodne z literą prawa zarówno w życiu prywatnym i w prowadzonych biznesach a także poprzez znajomość i przestrzeganie statutu stowarzyszenia,
• bycie mediatorem w sprawach spornych pomiędzy członkami stowarzyszenia oraz między członkami stowarzyszenia i osobami spoza organizacji.

Tytuł Członka Honorowego nadawany jest dożywotnio i może być odebrany jedynie z ważnych przyczyn, wskazujących na działania sprzeczne z ideą tytułu Członka Honorowego Stowarzyszenia Mieszkanicznik

Sławek Muturi
Pomysłodawca i współzałożyciel Stowarzyszenia. Przez pierwsze dwa lata - członek zarządu stowarzyszenia.  Mieszkanicznik z ponad 16-letnim doświadczeniem w wynajmie nieruchomości. Wolny finansowo. Autor bloga www.fridomia.pl. Założył spółkę Mzuri (www.mzuri.com.pl), która dziś obsługuje kilkaset mieszkań i domów na wynajem w kilku miastach w Polsce. Wypracowaną wolność finansową Sławek wykorzystuje m.in do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Jest współautorem książki "Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości". Na jej bazie powstał blog www.fridomia.pl, gromadzący ponad 1.000 czytelników dziennie. Napisał również książki "Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem" oraz "Mieszkania na wynajem - moja droga do wolności finansowej". Pod jego redakcją ukazała się książka "Pomysł do wynajęcia"- praca zbiorowa Mieszkaniczników. Sławek jest też autorem kilkuset artykułów i wywiadów w mediach. Posiada licencje zawodowe zarządcy nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Za ogromny wkład i olbrzmią pracę wniesioną na rzecz powołania i rozwoju Stowarzyszenia

 

 

Piotr Hryniewicz
Inwestor, który od 2008 roku cieszy się wolnością finansową udowadniając, że można osiągnąć ją również na polskim rynku bez posiadania gotówki. Jego przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się pod koniec lat 90-tych, jednak świadome inwestowanie rozpoczął w 2004 roku po przeczytaniu książki Roberta Kiyosakiego, którą z okazji narodzin syna ?wcisnął? mu przyjaciel.  Książka otworzyła mu oczy na możliwość budowania przychodu pasywnego i od tego czasu zaczął aktywnie inwestować w mieszkania, domy, działki rolne, działki budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, a nawet lasy, skutecznie powiększając portfel aktywów. Analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości. To wówczas, w 2005 roku, zrodziła się w jego głowie koncepcja wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a od 2009 roku rozszerzył ją o podnajmowanie mieszkań. Od kiedy został rentierem popularyzuje ten sposób inwestowania w ramach Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości, autorskiego projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, do którego należy już ponad 1000 inwestorów z całej Polski, którzy z sukcesem inwestują i osiągają wolność finansową. Jest właścicielem wielu spółek zajmujących się tematem nieruchomości oraz członkiem założycielem Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Za pracę w tworzeniu od podstaw świetnie dziś funkcjonującego oddziału stowarzyszenia w Poznaniu. 

 

 

Paweł Czerwiński
Praktyk, mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu. Współzałożyciel Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Absolwent Politechniki Warszawskiej, jak również stypendysta zagranicznych uczelni Leibniz Universität Hannover w Niemczech, oraz Ecole des Mines de Nantes we Francji. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Profesjonalne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla najlepszych międzynarodowych firm takich jak Kompania Piwowarska grupa SABMiller oraz tureckim oddziale Mercedes-Benz w Istambule. Pracował na stanowisku Konsultanta Eksperta rozwiązań Business Intelligence w SAP Polska. Systematycznie dzięki przyjętej strategii, inwestuje w nieruchomości na wynajem. Pasjonat rozwoju osobistego, oraz tematu finansów osobistych. Twórca www.NaukaInwestowania.pl.

Za ogromny wkład pracy wniesiony w informatyzację stowarzyszenia.

 

 

Katarzyna Kozarzewska
Operatywna Mieszkaniczniczka, związana ze stowarzyszeniem od początku jego istnienia. Prowadzi własny biznes związany z wynajem pokoi na terenie Trójmiasta. Zarządza też kilkoma mieszkaniami na wynajem.

Za ogromny wkład w rozwój oddziału i integrację środowiska Mieszkaniczników w Gdańsku

 

 

 

 

 

Paweł Bąk

Tak mówi o osobie: "Jestem szczęśliwym mężem, ojcem, mieszkanicznikiem, społecznikiem i bankowcem.
W ideę Stowarzyszenia uwierzyłem od razu, byłem uczestnikiem warsztatów założycielskich
i jednym z pierwszych członków, pomagałem w organizacji pierwszego Kongresu i byłem
pierwszym Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, a następnie liderem Oddziału Łódzkiego.
Dzisiaj poza pracą w banku staram się udzielać społecznie w Radzie Programowej fundacji Normalne Miasto
Fenomen oraz działam na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców osiedla w ramach inicjatywy "Wschód Śródmieścia" w Łodzi.

Moje inwestycje to głównie kawalerki na wynajem w rodzinnym mieście bo dochód z ich wynajmu charakteryzuje się
tym co najbardziej lubie w nieruchomościach, czyli pasywnością.

Jestem dumny z tego jak rozwija się Stowarzyszenie i wierzę, że nie ustaniemy w misji cywilizowania rynku najmu, a sama organizacja przetrwa dziesięciolecia. Cieszę się, że cały czas promuje partnerskie stosunki z najemcami i etykę w biznesie."

Za ogromny wkład w rozwój oddziału i integrację środowiska Mieszkaniczników w Łodzi.

 

 

Ambasador Stowarzyszenia Mieszkanicznik

Tytuł Ambasadora otrzymują osoby lub instytucje, które są najczęściej wskazywane przez osoby przystępujące do Stowarzyszenia jako ci, którzy poinformowali i przekonali do zapisania się. Każdy członek wskazany przez nową osobę dostaje również automatyczną zniżkę 10 zł, na kolejną składkę roczną.

 

Tytuł Ambasadora 2018 roku otrzymali:

1/ Agnieszka i Daniel Piesto
2/ Grzegorz Grabowski
3/ Marek Golec

 

Zdjęcie zrobione w czasie rozdawania dyplomów na X Kongresie Mieszkaniczników w dn. 24.11.2018 r. Od lewej: Piotr Dybiec (Wiceprezes Zarządu), Robert Kuliga (Wiceprezes Zarządu), Paweł Bąk (otrzymał tytuł członka honorowego) Agnieszka i Daniel Piesto (otrzymali tytuł ambasadorów) Grzegorz Grabowski (otrzymał tytuł ambasadora) oraz Jacek Kusiak - Prezes Zarządu.

 

Tytuł Ambasadora 2019 roku otrzymali:

1/ Magdalena Tylipska

2/ Beata Suchodolska

 

Wręczenie dyplomów odbyło się podczas XI Kongresu Mieszkaniczników w dniu 23.11.2019 r.

X