• Brak produktów w koszyku.

Warszawa

Robert Kuliga - wiceprezes zarządu stowarzyszenia.

497 członków w oddziale (stan na 28/02/2021 r.)

Wiceprezes Stowarzyszenia i Lider warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Od początku istnienia Stowarzyszenia aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do atrakcyjnych, ale etycznych i profesjonalnych sposobów inwestowania.

Pomaga w obszarach: remontów zabytkowych budynków, remontów nieruchomości pod wynajem, umów z uczestnikami procesu inwestycyjnego, organizacji wynajmu na pokoje, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości na wynajem, finansowania projektów inwestycyjnych, współpracy z innymi inwestorami.

Pierwszą firmę założył mając 26 lat, a w nieruchomości inwestuje  od roku 2007 systematycznie budując portfolio nieruchomości na wynajem. Absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiował również w Stanach Zjednoczonych  i Wielkiej Brytanii gdzie w sumie przebywał kilkanaście lat. Swoją wiedzę o inwestowaniu pogłębia ucząc się od najlepszych na świecie. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę.

X