• Brak produktów w koszyku.

Warszawa

Robert Kuliga - wiceprezes zarządu stowarzyszenia.

454 członków w oddziale (stan na 30/06/2021 r.)

Wiceprezes Stowarzyszenia i Lider warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Od początku istnienia Stowarzyszenia aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do atrakcyjnych, ale etycznych i profesjonalnych sposobów inwestowania.

Pomaga w obszarach: remontów zabytkowych budynków, remontów nieruchomości pod wynajem, umów z uczestnikami procesu inwestycyjnego, organizacji wynajmu na pokoje, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości na wynajem, finansowania projektów inwestycyjnych, współpracy z innymi inwestorami.

Pierwszą firmę założył mając 26 lat, a w nieruchomości inwestuje  od roku 2007 systematycznie budując portfolio nieruchomości na wynajem. Absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiował również w Stanach Zjednoczonych  i Wielkiej Brytanii gdzie w sumie przebywał kilkanaście lat. Swoją wiedzę o inwestowaniu pogłębia ucząc się od najlepszych na świecie. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę.

PARTNERZY  LOKALNI

Fairy Flats to nowoczesny zarządca mieszkań na wynajem w Warszawie.
Zdejmujemy z właścicieli ciężar zarządzania wynajmem - poszukujemy najemców, zapewniamy obsługę techniczną (awarie, doposażanie, remonty), dbamy o relacje z najemcami i obsługę formalną. Działamy w obszarze wynajmu długo, średnio i krótkoterminowego, rozliczając się za efekt. Na rynku warszawskim istniejemy już 4 lata, ciesząc się nieposzlakowaną opinią wśród właścicieli i najemców. Współpracujemy także z agencjami nieruchomości, zapewniając im dodatkowe dochody.

X