• Brak produktów w koszyku.

Warszawa

Lider Oddziału - Robert Kuliga

442 członków w oddziale (stan na 30/09/2021 r.)

Robert Kuliga

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

Partnerzy Oddziału

Fairy Flats to nowoczesny zarządca mieszkań na wynajem w Warszawie. Zdejmujemy z właścicieli ciężar zarządzania wynajmem - poszukujemy najemców, zapewniamy obsługę techniczną (awarie, doposażanie, remonty), dbamy o relacje z najemcami i obsługę formalną. Działamy w obszarze wynajmu długo, średnio i krótkoterminowego, rozliczając się za efekt. Na rynku warszawskim istniejemy już 4 lata, ciesząc się nieposzlakowaną opinią wśród właścicieli i najemców. Współpracujemy także z agencjami nieruchomości, zapewniając im dodatkowe dochody.

Dowiedz się więcej: www.fairyflats.com

X