0
  • Brak produktów w koszyku.

Berlin

Lider oddziału: Dariusz Lockau
Zastępca Lidera: Magdalena Lockau

6 członków w oddziale (stan na 30/06/2024 r.)

Dariusz Lockau

W stowarzyszeniu od 2018 roku.
Właściciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców. Na rynku niemieckim działa od 1999 roku. Jego główną misją jest wspieranie i doradzanie polskim przedsiębiorcom, stawiającym pierwsze kroki na rynku niemieckim i aktywnym uczestnictwie w rozwoju ich firm. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kontakty na licznych szkoleniach i kongresach.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info Sp. z o.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków polskich i niemieckich firm, jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

Od 2016 raku systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim.
Współwłaściciel spółki Easy-Office działającej na terenie Niemiec, oferującej wirtualnie biuro dla przedsiębiorców.

Magdalena Lockau

W stowarzyszeniu od 2018 raku.
Z wykształcenia ekonomista-handlowiec.

Od 2016 roku właściciel firmy i współwłaściciel spółki Easy-Office działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracja firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto pracownik największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców. Stanowisko: główna księgowa, specjalizacja: firmy budowlane.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info Sp. z o.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm, jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

Od 2016 raku systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim.
Swoją wiedzę zdobywa na licznych szkoleniach, kongresach i cyklicznie odbywających się spotkaniach Mieszkanicznika.
Cały czas inwestuje w dalsze kształcenie się i kreowanie własnej marki. Szczególnie ceni sobie kontakty z ludźmi, działa według zasady: nieważne co wiesz, ile pieniędzy masz, lecz kogo znasz.

Autorka książki "Z głową w chmurach, z kasą w murach", która miała swoją premierę w listopadzie 2019, na XI Kongresie Mieszkanicznika.

 
X