• Brak produktów w koszyku.

Nasi Partnerzy

PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

PARTNERZY AKTYWNI

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

WSPÓŁPRACUJEMY

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości. W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:
- Spotkania on-line - comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem "Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek",
- Zjazdy Absolwentów - odbywające się, co kwartał trzydniowe spotkania dla aktywnych inwestorów, połączone z wykładami ekspertów (doradców podatkowych, prawników, doradców kredytowych itp.),
- Klub Inwestora (Inwestycje Hryniewicz.pl) - zamknięta grupa inwestycyjna, w której Piotr daje możliwość swoim Absolwentom współinwestowania razem z nim w poznańskie nieruchomości.

Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości to nie tylko szkolenie - to recepta na sukces dla każdego początkującego adepta sztuki inwestowania w nieruchomości pod czujnym okiem aktywnego inwestora. Przekonaj się na własnej skórze, jak wartościowe jest to Seminarium i ogrom oferowanego wsparcia. Weź udział w najbliższym szkoleniu, którego termin znajdziesz na stronie www.edukacjainwestowania.pl i zacznij zarabiać na nieruchomościach, zamiast szukać wymówek!

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

1. Remonty nieruchomości - projekty i wykonanie
2. Szafy i meble - projekty i wykonanie
3. Kuchnie - projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane - projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci - projekty i wykonanie
6. Zarzadzanie najmem - consulting
7. i wielu innych

Jeżeli poszukujesz tych usług...
DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!
Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.

Dzięki Mzuri Investments możesz wygodnie i efektywnie inwestować w mieszkania na wynajem. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji ? pomagamy dobrać odpowiednią strategię inwestowania, wyszukujemy okazyjne oferty, często reprezentujemy klientów w procesie zakupu oraz przy związanych z nim formalnościach. Jak dotąd zrealizowaliśmy już ponad 1000 transakcji.
https://mzuri.pl/dla-inwestora/inwestycje-indywidualne/

Sim Property specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami na wynajem w Warszawie, Krakowie, Wrocławie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb właścicieli. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego w Polsce i zagranicą.
Dowiedz się więcej na www.simproperty.pl

BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL
Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).
Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT.
Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).
Dowiedz się więcej na: https://biuro.wynajmistrz.pl/

Portal www.investments4you.biz został stworzony celem połączenia w internecie w jednym miejscu inwestorów, inwestycji i innych usług oraz produktów na rynku nieruchomości.
Wokół Stowarzyszenia "Mieszkanicznik" aktywnych jest ponad 9000 inwestorów, działamy w 20 regionach i kilku państwach, posiadamy ponad 30 000 nieruchomości. Ten portal umożliwia nam wymianę informacji i prezentację ofert w jednym miejscu dla wszystkich.
Jeżeli posiadasz ofertę dot. rynku nieruchomości, która mogła by znaleźć się na naszym portalu, masz taka możliwość, aby ją tam umieścić. Na stronie WWW jest przycisk "Dodaj ogłoszenie" - tam znajduje się instrukcja, jak to zrobić. Ogłoszenia są promowane na stronie WWW oraz w mediach społecznościowych.
Docieramy portalem i mediami obecnie do ponad 100 000 inwestorów w 23 krajach, więc zachęcam do korzystania.
Z drugiej strony, jeżeli polecisz inwestorów, którzy skorzystają z naszych ofert umieszczonych na portalu to % prowizji należy do Ciebie. Dzielimy się prowizją z Wami.
Życzymy tylko zyskownych inwestycji na rynku nieruchomości. Zespół I4Y.

https://zainwestowani.pl/ to strona dla osób zainteresowanych inwestowaniem w mieszkania, a także patron serii filmów edukacyjnych w obszarze nieruchomości - Mieszkaniowej Pigułki Wiedzy. Znajdziesz tam ciekawe artykuły, filmy, dużą dawkę inspiracji i kursy online związane z nieruchomościami. Z kodem rabatowym "mieszkanicznik" otrzymujesz 10% rabatu na kursy i materiały online dla inwestorów na platformie https://wiedza.zainwestowani.pl/

WIWN.pl Sp. z o.o. Sp.K
to firma prowadzona przez Wojciecha Orzechowskiego organizującego regularne warsztaty inwestowania w nieruchomości w postaci coachingu. Uczestnicy warsztatów są prowadzeni od momentu wyboru nieruchomości, po jej zakup, remont i sprzedaż z minimalnym zyskiem 40 % rocznie.
Więcej na stronie: www.wiwn.pl

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.
Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.
Dowiedz się więcej na  www.promabi.pl

4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości.
Nasza specjalizacja, to: wirtualne spacery po nieruchomościach, zarządzanie najmem w imieniu właściciela, home staging. Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.
Osiągamy to poprzez:
-   profesjonalizm w codziennym działaniu,
-    terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
-     przystępne ceny naszych usług,
-    indywidualne podejście do każdego z projektów
Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.
Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego
Spacery wirtualne i home staging ? Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt. http://4home.net.pl

Firma Metr Kwadratowy działa na rynku od lutego 2016r. Tworzą ją praktycy, którzy prywatnie od sześciu lat inwestują na rynku nieruchomości na wynajem. Główą działalnością firmy jest kompleksowa obsługa inwestora w procesie inwestycji w nieruchomość na wynajem. Obszar działania Toruń. Jeżeli zależy Ci aby Twoje pieniądze na Ciebie zarabiały w nieruchomościach, a obawiasz się np. trudności z wynajęciem lub zakupem mieszkania, długich pustostanów, zniszczeń, które mogą pojawić się w trakcie najmu, czy też nierzetelnego lokatora, który będzie sprawiał trudności - zgłoś się do Metra Kwadratowego.

Odpowiednio przeszkolone osoby pomogą Ci zarówno w zakupie właściwego mieszkania, jego remontu i doposażenia, jak i przy jego opiece podczas wynajmu. Ty nie będziesz musiał już angażować swojego czasu wolnego na sprawy związane z zakupioną nieruchomością!

Metr kwadratowy może Ci pomóc również na wybranych przez Ciebie etapach inwestycyjnych. Do wyboru są zarówno skonkretyzowane usługi, jak i prywatne konsultacje. Istnieje również możliwość zapisania się na indywidualny kurs zakupu mieszkań na wynajem lub kurs bezpiecznego wynajmu. Więcej na www.metrkwadratowy.net oraz https://www.facebook.com/M2Torun/.

Salomon Finance jest firmą ekspercką specjalizującą się od ponad 10 lat w zakresie kredytów hipotecznych.
Polityka otwartości i transparentności zaskarbiła firmie zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów, w tym także licznych członków i sympatyków Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Swoją pozycję firma wypracowała dzięki zespołowi doświadczonych analityków reprezentujących etyczny nurt konsultingu kredytowego. Nasi eksperci w sposób zrozumiały, profesjonalny, a przede wszystkim zaangażowany pomagają Klientom w decyzjach finansowych i zapewniają, że wybrana oferta danej instytucji nie ma sobie równych.
www.salomonfinance.pl

Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji
http://www.rmkredyty.pl/

Przeszukiwarka portali nieruchomości Adradar
Błyskawiczne powiadomienia o okazjach spełniających kryteria inwestora.
Bez duplikatów.
Kod rabatowy Mieszkanicznik2020
https://www.adradar.pl/rabat.mieszkanicznik2020

Operator wynajmów krótkoterminowych. Zarządza 170 mieszkaniami w 3 miastach: Warszawie, Zakopanem i Międzyzdrojach. Firma posiada również kontrakt na operowanie najmem inwestycji Apartamenty Koło Brzegu firmy Nickiel Development (96 apartamentów), która właśnie powstaje w Kołobrzegu. http://www.rentlikehome.com/

Cenatorium to warszawska spółka z sektora fintech, dostarczająca aktualnych danych o transakcjach na rynku nieruchomości. Obecnie Cenatorium dysponuje ponad 4 mln rekordów z cenami transakcyjnymi z całej Polski. Dane te pochodzą ze źródeł publicznych. Cenatorium świadczy usługi dla banków w procesie podejmowania decyzji przyznawania kredytów hipotecznych, monitoringu portfela oraz modelu prognostycznego. Firma dostarcza również rozwiązania systemowe, niezbędne do właściwej wyceny gruntów, nieruchomości i służebności dla dużych spółek infrastrukturalnych, przesyłowych oraz energetycznych. Cenatorium jest właścicielem i twórcą serwisu urban.one - jedynego w Polsce internetowego narzędzia do samodzielnej wyceny mieszkania w 27 miastach w kraju.W 2017 r. Deloitte, umieścił spółkę Cenatorium w zestawieniu 50. najszybciej rozwijających się technologicznie innowacyjnych firm z Europy Środkowej (Technology Fast 50).
Link do platformy zakupowej: https://mieszkanicznik.cenatorium.pl

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7900 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.
Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.
Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie www.remax-polska.pl
Biura, które podjęły współpracę partnerską: lista

Pracownia DCODE zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla klienta indywidualnego jak i inwestycyjnego.

Specjalizujemy się w obsłudze projektowej Inwestorów na rynku nieruchomości, od konsultacji przed zakupem lokalu, poprzez projekt, dokumentację, wizualizacje 3D, po realizację, zakupy i nadzór inwestorski na budowie.
Zbudowaliśmy bazę stałych klientów, którzy zaufali naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu na realizacjach mieszkań w Łodzi (mamy ekipę remontowo-budowlaną), wiedzy technicznej i budowlanej (inżynierowie architekci z uprawnieniami budowlanymi) i estetyce (absolwenci ASP w Łodzi).

Proponujemy Inwestorom m.in. Projekt Inwestycyjny MINI w 2 tygodnie, z szybkim terminem rozpoczęcia, w atrakcyjnej cenie i całkowicie online.
Więcej na stronie: www.dcode.com.pl

Fabryka drzwi POLSTAR.

Musimy być godni zaufania, jeśli chcemy, aby powierzono nam produkcję drzwi wejściowych. To one zapewniają poczucie bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Stanowią wizytówkę, witają gości, zachęcają do wejścia. Reprezentują Ciebie, to kim jesteś i jak wielką wagę przywiązujesz do wyglądu domu.

Wiedząc to wszystko stworzyliśmy fabrykę w woj. świętokrzyskim, www.polstar.pl, która stawia sobie wysokie wymagania dotyczące jakości, właściwości i wzornictwa proponowanych systemów. Produkcja drzwi zewnętrznych odbywa się przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów i nowych technologii. Proponujemy kolekcje wyróżniające się unikatową linią, obecnością delikatnych tłoczeń lub awangardowymi przeszkleniami. Nasza fabryka oddaje w Twoje ręce wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne-stalowe.
Specjalna oferta dla członków stowarzyszenia

Guru Group to firma działająca w branży finansowej, będąca członkiem ANG Spółdzielnia, która jest wiodąca firmą na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Guru Group od kilkunastu lat świadczy usługi doradztwa w zakresie finansów i nieruchomości. Kompletna wiedza z zakresu kredytów, ale również innych produktów finansowych, pozwala dobrać dla klientów najlepsze rozwiązania. Dzięki najwyższym standardom obsługi, budujemy z klientami długotrwałe relacje oraz zadowolenie ze świadczonych usług. http://www.gurugroup.pl

Założycielem Guru Group jest Krzysztof Iwan, ekspert finansowy z 16-letnim doświadczeniem, od 7 lat członek ANG Spółdzielnia. Znany i ceniony na rynku finansowania nieruchomości, 5 razy pojawił się w roli prelegenta na Kongresie Mieszkanicznika. Więcej o: Krzysztof Iwan
Prezentacja Partnera: pobierz

Jarosław Gulewski to deweloper, który swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupił w 2006 roku, od tamtego czasu realizuje kilka inwestycji deweloperskich jednocześnie głównie domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej oraz mikro apartamenty. Od kilku lat pomaga osobom, które chcą rozpocząć działalność w branży deweloperskiej organizując kilka razy w roku szkolenia "Warsztaty Deweloperskie", na których wraz z uczestnikami przechodzi krok po kroku cały proces inwestycyjny przy projektach deweloperskich związanych z budową domów i mieszkań na sprzedaż.

Na warsztatach nauczysz się:
- jaką działkę wybrać i ją bezpiecznie kupić
- na co zwrócić uwagę przy projektowaniu inwestycji budowlanej
- jak sfinansować projekt deweloperski
- jak przeprowadzić proces budowlany
- jak korzystnie sprzedać mieszkania potencjalnym nabywcom

Podczas szkolenia omawimy również aspekty prawne związane z procesem inwestycyjnym, w tym ustawę deweloperską, rachunki powiernicze, umowy z wykonawcami oraz klientami, gwarancje i rękojmie. Po szkoleniu nie zostaniesz sam, dla uczestników została stworzona grupa na facebooku w celu wzajemnego wsparcia.
Dla członków stowarzyszenia przewidziane są specjalne rabaty, w celu uzyskania kodu rabatowego proszę o kontakt na adres mailowy kontakt@warsztatydeweloperskie.pl lub tel. +48 668 277 773

Więcej informacji na stronie www.warsztatydeweloperskie.pl

Apartments Possession jest firmą z Trójmiasta, związaną z branżą nieruchomości od 1996 roku.
Dziedziny, w których pomagamy naszym partnerom:

-maksymalizacja obłożenia apartamentów o podwyższonym standardzie zlokalizowanych w dużych miastach na świecie, przez wykorzystanie naszego kanału rezerwacji ze skandynawii - wysokiej jakości goście i wzrost liczby rezerwacji o 100% rocznie,
-bezpieczne, kompleksowe zarządzanie kapitałem inwestorów pasywnych, poprzez lokowanie pieniędzy na rynku nieruchomości i maksymalizację zysku (nasz rekord to ROI w wysokości 48% w skali roku),
-personalizowane, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, mające na celu uzyskanie maksymalnie dużego, pasywnego zysku dla właściciela lub czynszu gwarantowanego,
-współpraca z dostawcami i pośrednikami inwestycji oraz inwestorami i ich opiekunami,
-współpraca mająca na celu powtórzenie naszego sukcesu w nowych miastach (wsparcie doświadczeniem i wiedzą, dostarczenie narzędzi i procedur, pomoc w automatyzacji biznesu, znalezienie niszy, wspólna grupa zakupowo-kapitałowa),
-szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami, maksymalizacji zysku z wynajmu, zarządzania i procedur w firmie, automatyzacji biznesu.

Apartments Possession by Tomasz Burcon.

Apartments Possession bazuje na doświadczeniu Tomasza Burcona, jednego z liderów Mieszkanicznika, pioniera, innowatora i wizjonera, który uwielbia dzielić się swoją wiedza i doświadczeniem a także wspiera ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, co ma przełożenie na sposób budowania relacji wewnątrz firmy a także z jej partnerami biznesowymi.
“Nawet jeśli jest dobrze, dzięki nam może być lepiej. Przekonaj się.”
by Tomasz Burcon.

https://possession.pl/