• Brak produktów w koszyku.

Poznaj Partnerów Stowarzyszenia

ZOBACZ CO RAZEM MOŻEMY OSIĄGNĄĆ

Masz nieruchomości na wynajem?
Flipujesz? czy postawiłeś na deweloperkę?
A może szukasz okazji do zainwestowania gotówki?

Bez względu na to, co pociąga Cię w nieruchomościach, nasi PARTNERZY, oprócz RABATÓW, DODATKÓW czy GRATISÓW
oferują unikatową  WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE.

Dlatego, gdy w Twojej pracy, jakieś zagadnienie zatrzyma Cię na dłużej niż powinno, nie trać czasu na dociekanie,

PO PROSTU zajrzyj tu, zobacz kto/co może dla Ciebie zrobić i WYPEŁNIJ FORMULARZ POD PRZYCISKIEM SKONTAKTUJ SIĘ.

Jeżeli jednak nie znajdziesz Partnera, który ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw takich jak Twoja,

W OSTATNIM CZASIE DOŁĄCZYLI DO NAS:

PODATKI

Od ponad 30 lat działamy na rynku doradztwa podatkowego jako kancelaria rodzinna. Naszą pracę opieramy o 4 główne filary jakimi są solidność, doświadczenie, zaufanie, bezpieczeństwo. Celem kompleksowej obsługi klientów poszerzyliśmy świadczone usługi o doradztwo prawne i usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych. W naszej pracy stawiamy w pierwszej kolejności na rozwiązania biznesowe, które nie zaburzą funkcjonowania danego podmiotu. Powierzając nam swoje sprawy Klienci zyskują nie tylko rzetelnie zrealizowane zlecenie ale partnera biznesowego, który odciąży właściciela biznesu od spraw, którymi nie może lub nie powinien się zajmować.

inwestycje

Jestem Opiekunem Inwestora na Rynku Nieruchomości.
Prowadzę inwestycje od A do Z nie tylko dla inwestorów, ale też dla siebie.
Przygotowuję bezobsługowe portfele mieszkań pod wynajem, którymi zarządzamy.
Rewitalizuję też kamienice i przygotuję całe budynki inwestycyjnie w Łodzi.
Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu realnej emerytury lub kolejnej nogi biznesowej zapraszam do współpracy.

flipy

GRUPA INWESTYCYJNA KWADRAT
Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę. Nasz wyszkolony zespół doradców ma wieloletnie doświadczenie rynkowe i wie jak wspierać klienta. Właściciele od lat tworzą portfolio nieruchomości dla inwestorów, zbudowali sieć akademików w Warszawie oraz działają jako developer pod marką Budeko. Sposoby marketingu i sprzedaży opieramy na sprawdzonych narzędziach, które stosowaliśmy działając w startupach oraz międzynarodowych korporacjach. Bezpieczeństwo transakcji zapewnią współpracujący notariusze, radcy prawni, a gwarancją jakości aranżacji są nasi architekci oraz ekipy wykonawcze

WYBIERZ PARTNERA I SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM BEZPOŚREDNIO

KREDYTY

Salomon Finance jest firmą ekspercką specjalizującą się od ponad 10 lat w zakresie kredytów hipotecznych.

Polityka otwartości i transparentności zaskarbiła firmie zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów, w tym także licznych członków i sympatyków Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

KREDYTY

Guru Group to firma działająca w branży finansowej, będąca członkiem ANG Spółdzielnia, która jest wiodąca firmą na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Guru Group od kilkunastu lat świadczy usługi doradztwa w zakresie finansów i nieruchomości. Kompletna wiedza z zakresu kredytów, ale również innych produktów finansowych, pozwala dobrać dla klientów najlepsze rozwiązania. Dzięki najwyższym standardom obsługi, budujemy z klientami długotrwałe relacje oraz zadowolenie ze świadczonych usług.

 

Założycielem Guru Group jest Krzysztof Iwan, ekspert finansowy z 16-letnim doświadczeniem, od 7 lat członek ANG Spółdzielnia. Znany i ceniony na rynku finansowania nieruchomości, 5 razy pojawił się w roli prelegenta na Kongresie Mieszkanicznika.

KREDYTY

Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym.

Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji

najem

Spółka NAJEM OKAZJONALNY, działająca od stycznia 2017 roku.

Świadczy usługę wspierającą podpisywanie umów najmu okazjonalnego, z której mogą skorzystać zarówno najemcy (w przypadku, gdy nie mają adresu zabezpieczającego umowę najmu okazjonalnego), wynajmujący (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia swojej własności), a także biura nieruchomości (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia interesów swojego klienta).

biuro rachunkowe

BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL

 

Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).

 

Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT.

 

Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).

biuro rachunkowe

PLATFORMA KURSOWA REDi TAX

 

Firma REDi TAX powstała z myślą o osobach zajmujących się wynajmem nieruchomości. Po siedmiu latach prowadzenia biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze najmu nadszedł czas na stworzenie platformy edukacyjnej www.reditax.pl.

 

Znajdziesz tu bazę wiedzy niezbędną to prawidłowego rozliczania wynajmu,
m.in. poradniki, szablony dokumentów i informacje o najważniejszych terminach podatkowych.

 

Oferujemy kursy online będące odpowiedzią na często powtarzające się pytania z zakresu rozliczania wynajmu i optymalizacji podatkowej.

Nasze kursy są substytutem bezpośredniej rozmowy z księgową. Gromadzą
w jednym miejscu informacje z danych obszarów tematycznych. Zagadnienia omawiane w kursach przedstawione są w prosty i przejrzysty sposób. Wszystko to za sprawą licznych przykładów stworzonych w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Podstawową zaletą naszych kursów jest fakt, że dostęp do zawartych w nich materiałów masz przez wiele miesięcy, dzięki czemu możesz powrócić do interesujących Cię treści w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

 

Oprócz kursów online prowadzimy również blog, na którym udostępniamy darmową wiedzę z zakresu rozliczeń podatkowych. Poprzez zamieszczane materiały chcemy przekonać Cię, jak ważne dla Ciebie i Twojego biznesu są kwestie związane z podatkami. 

 

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc. Zainwestuj w wiedzę i świadomie rozwijaj
z nami swój wynajem!

biuro rachunkowe

Księgowość bezstresowa to biuro rachunkowe działające od wielu lat. Dzięki temu posiadamy nie tylko stosowną wiedzę z zakresu podatków i nieruchomości, ale i długoletnią praktykę biznesową.
To sprawia, że jesteśmy w stanie objąć opieką sprawy powierzone nam przez klientów i kompleksowo wspierać prowadzenie przez nich biznesu.

Wiemy, że na co dzień, w rozmowach z klientami, używanie wyłącznie fachowego, księgowego języka nie jest najlepszym pomysłem. Staramy się więc komunikować z klientem w sposób prosty, zrozumiały, uwzględniając jego indywidualne potrzeby i tłumacząc niejasności. Zależy nam, aby osoby, które z nami współpracują, miały poczucie, że posiadają partnera, dzięki któremu prowadzenie własnej firmy jest bezstresowe, a w razie jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości zawsze otrzymają wsparcie specjalistów.

Specjalizujemy się w nieruchomościach

Klient działający w zakresie nieruchomości to nasz klient idealny 🙂

Staramy się „trzymać rękę na pulsie”, nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i szkolić się w szeroko pojętej tematyce księgowej i podatkowej. Wiedza dotycząca nieruchomości jest dla nas jednak priorytetem i to rozwijanie się w tej dziedzinie jest dla nas szczególnie ważne.

Staramy się także śledzić wszystkie planowane zmiany w systemie podatkowym (na przykład tak zwany „Nowy Ład”), aby móc przeprowadzić naszych klientów przez proces zmian i wesprzeć ich w dostosowaniu własnych biznesów do nowych wymagań nakładanych przez państwo.

Więcej informacji na naszej podstronie
Zapraszamy do kontaktu

ubezpieczenia

"Bezpiecznie Mieszanie" to oferta ubezpieczenia od UNIQA skierowana zarówno do wynajmującego jak i najemcy.

Obejmuje:

- Ubezpieczenie wyposażenia Twojego mieszkania (mebli, sprzętu RTV i AGD, komputerów, laptopów, sprzętu sportowego, biżuterii, odzieży i innych tzw. ruchomości domowych, podłóg, instalacji, mebli i sprzętu AGD w zabudowie, parkietu, glazury, armatury i innych tzw. stałych elementów),
- OC w życiu prywatnym,
- Usługi Assistance (pomoc fachowca i części zamienne zepsutego sprzętu RTV, AGD i PC – nawet do 1500 zł),

Więcej szczegółów na stronie: https://mieszkanicznik.org.pl/ubezpieczenia-uniqa/

ubezpieczenia

UBEstrefa powstała w odpowiedzi na potrzebę wielokanałowej dystrybucji nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych.

W ostatnich latach rynek ubezpieczeń rozwija się dynamicznie w zupełnie nowych kierunkach. Pojawia się coraz więcej produktów dedykowanych - skierowanych i dopasowanych do potrzeb określonych grup odbiorców.

Sprzedaż takich produktów wymaga specjalistycznej wiedzy oraz bycia zawsze blisko potencjalnego Klienta. Ponadto zakup produktu powinien być wygodny i bezproblemowy.

UBEstrefa jest efektem wspólnej pracy specjalistów z branży IT, ubezpieczeń oraz marketingu.

UBEstrefa dostarcza dedykowane produkty ubezpieczeniowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające ich sprzedaż.

Oferty produktów UBEstrefa znajdziesz u Partnerów biznesowych, a także u wyspecjalizowanych Agentów.

Wychodząc z tych założeń, we współpracy z PZU powstał program dla osób i firm wynajmujących nieruchomości.

Pakiet aż 8 ubezpieczeń gwarantuje wszechstronną ochronę, która pozwala zminimalizować ryzyko związane z wynajmem.

Szczególną uwagę warto zwrócić na ubezpieczenie przerwy w opłacaniu czynszu przez najemcę.

Obecnie jest to jedyna taka oferta na rynku.

Więcej informacji o partnerze:https://wynajemnagwarancji.pl/mieszkanicznik/

ubezpieczenia

Ubezpieczać znaczy pomagać. ART Ubezpieczenia to trzy różne osobowości, które połączyła pasja do pomagania. Naszą przewagą jest wiedza i wszechstronne doświadczenie: zarówno z zakresu nieruchomości (Marcin to aktywny inwestor tego rynku), jak również ubezpieczeń (w tym zdrowia i życia, firm i przedsiębiorstw), a także z obszaru rynków kapitałowych, szkoleń oraz coachingu.

W naszej pracy kierujemy się dobrem klienta: nie ma miejsca na nachalną sprzedaż, mruganie okiem lub składanie obietnic bez pokrycia. Znamy ubezpieczenia od strony sprzedaży jak i likwidacji szkód. Wszystkie propozycje i rozwiązania przygotowujemy na podstawie zdiagnozowanych potrzeb. Rozumiemy, że nie każdy musi znać się na ubezpieczeniach dlatego jesteśmy otwarci na pytania i skrupulatnie tłumaczymy wszelkie zawiłości. Jesteśmy nieustępliwi w poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania.

ART Ubezpieczenia łączy tradycyjny model doradztwa ubezpieczeniowego z mobilnymi formami kontaktu dostępnymi z każdego miejsca na świecie.

Więcej informacji o partnerze:

https://artubezpieczenia.com.pl/mieszkanicznik

zarząd najmem

4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości.

Nasza specjalizacja, to:

wirtualne spacery po nieruchomościach,
zarządzanie najmem w imieniu właściciela,
home staging.

Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.

Osiągamy to poprzez:

- profesjonalizm w codziennym działaniu,
- terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
- przystępne ceny naszych usług,
- indywidualne podejście do każdego z projektów

Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.

Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego

Spacery wirtualne i home staging ? Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt poniżej.

DEWELOPERKA

Jarosław Gulewski to deweloper, który swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupił w 2006 roku, od tamtego czasu realizuje kilka inwestycji deweloperskich jednocześnie głównie domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej oraz mikro apartamenty.

Od kilku lat pomaga osobom, które chcą rozpocząć działalność w branży deweloperskiej organizując kilka razy w roku szkolenia "Warsztaty Deweloperskie", na których wraz z uczestnikami przechodzi krok po kroku cały proces inwestycyjny przy projektach deweloperskich związanych z budową domów i mieszkań na sprzedaż.

DEWELOPERKA

Rozsądni Bracia to Robert Kiereś, Michał Kiereś i Piotr Kiereś. Inwestowanie w nieruchomości rozpoczęli w 2001 roku od inwestycji deweloperskiej w budowę jednego bliźniaka. Przez kilka lat działali razem, a później ich drogi zawodowe rozeszły się. Założyli oddzielne firmy, które działały na jednym, wspólnym, lokalnym rynku. Na przełomie roku 2011/2012 rozpoczęli inwestowanie w mieszkania na wynajem.

W grudniu 2014 roku założyli firmę działającą pod marką Zielony Żółwik, która zajęła się zarządzaniem najmem mieszkań W 2015 roku założyli wspólną firmę deweloperską, w ramach której połączyli swój kapitał, doświadczenie i grunty, które wcześniej każdy z nich pozyskał.  Aktualnie inwestują w nieruchomości tworząc spółki rentierskie, deweloperskie w tym także w modelu inwestowania grupowego.

remonty

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

1. Remonty nieruchomości - projekty i wykonanie
2. Szafy i meble - projekty i wykonanie
3. Kuchnie - projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane - projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci - projekty i wykonanie
6. Zarządzanie najmem - consulting
7. i wielu innych

Jeżeli poszukujesz tych usług... DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!

Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

 

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.

home staging

Martyna Szczawińska - jej motto: „Sprawiam, że nieruchomości zyskują na wartości”.
Z wykształcenia prawnik, zawodowo jest pasjonatką pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jest współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2". Certyfikowany home stager.

 

Od kilku lat inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości. Prowadzi firmę Martyna Szczawińska Home Stager, zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu (home staging). Dzięki niej, nieruchomości zyskują na wartości.

 

Jest „lekarzem od nieruchomości” : wyszukuje deficyty i stawia diagnozę, tworzy odpowiednią strategie sprzedaży i wynajmu.
Angażuje się społecznie. Jest liderem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu.

inwestycje

Grupa Bluerock obecna jest na rynku nieruchomości komercyjnych od 2012 roku. Inwestujemy w projekty handlowe w największych miastach Polski generując długoterminową wartość inwestycji i atrakcyjne stopy zwrotu.

Udziałowcy i pracownicy Grupy posiadają wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Projekty należące do Bluerock

zlokalizowane są przy głównych ulicach i w gęsto zaludnionych osiedlach mieszkaniowych.

Inwestycje z Bluerock wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz są bezobsługowe dla naszych Klientów.

 

Więcej informacji na naszej podstronie. 

Zapraszamy do kontaktu

wyposażenie

Marka Deante to gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Użycie najwyższej klasy komponentów oraz uważana kontrola jakości dają pewność, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania klientów i będą im służyć przez wiele lat.

 

Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach takich jak Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla Klientów pewność, że wybrane przez nich wyposażenie będzie funkcjonalne, eleganckie i stanie się prawdziwą ozdobą

mat. budowlane

Bricoman to sieć sklepów-składów remontowo-budowlanych oferujących produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania w konkurencyjnych cenach. Jesteś fachowcem lub lubisz majsterkować kupisz u nas w dobrej cenie znane marki narzędzi i elektronarzędzi.

 

Zapraszamy do sklepu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich drzwi, okien, płytek, farb, artykułów hydraulicznych, elektrycznych, metalowych a także innych niezbędnych materiałów remontowo-budowlanych.

wykończenia

Marka Deante to gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Użycie najwyższej klasy komponentów oraz uważana kontrola jakości dają pewność, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania klientów i będą im służyć przez wiele lat.

 

Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach takich jak Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla Klientów pewność, że wybrane przez nich wyposażenie będzie funkcjonalne, eleganckie i stanie się prawdziwą ozdobą

zarząd najmem

Mzuri jest ogólnopolskim liderem w zarządzaniu mieszkaniami na wynajem i inwestowaniu w nieruchomości - indywidualnym i grupowym. Obecnie zarządza ponad 5,6 tys. mieszkań w 64 miastach Polski i tym samym obsługuje ponad 2 tys. właścicieli mieszkań i ponad 15 tys. najemców.

 

Dla inwestorów indywidualnych Mzuri Investments zakupiło ponad 1330 mieszkań ze stopą zwrotu na poziomie ok. 7% w skali roku. W ramach spółek inwestowania grupowego Mzuri CFI jak dotąd zebrało łączny kapitał w wysokości przekraczającej 50 mln zł. Szacowane stopy zwrotu z inwestycji grupowych to nawet 7% w skali roku. Misją Mzuri jest wspieranie budowania wolności finansowej Klientów i współpracowników poprzez różne formy inwestowania w nieruchomości na wynajem.

zarząd najmem

Sim Property specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami na wynajem w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

 

Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb właścicieli. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego w Polsce i zagranicą.

zarząd najmem

Operator wynajmów krótkoterminowych. Pod swoją opieką ma blisko 500 apartamentów w 5 miastach: Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu i Poznaniu. Na 2020 r. zaplanowane są otwarcia kolejnych oddziałów.

 

Firma ma podpisane także kontrakty na zarządzanie inwestycjami w imieniu deweloperów jako operator całych budynków lub oficjalny partner, rekomendowany klientom nabywającym apartamenty.

zarząd najmem

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.

Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.

zarząd najmem

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.

Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.

podnajem

Develocus - Podnajem, zarządzanie, inwestowanie. Jeśli masz mieszkanie na wynajem i chcesz mieć stały czynsz co miesiąc oraz brak problemów, to możemy wynająć je od Ciebie. Jeśli masz kapitał do zainwestowania w nieruchomość na wynajem - również Ci pomożemy, a nawet przeprowadzimy cały proces za Ciebie!

Znajdziemy odpowiednią nieruchomość, wynegocjujemy cenę, zajmiemy się remontem i na końcu wynajmiemy ją od Ciebie. Rozwijamy także oddziały w całej Polsce na zasadzie franczyzy, więc możesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami zbudować swój stabilny oraz dochodowy biznes, w oparciu o sprawdzony model podnajmu!

krótki termin

Apartments Possession zlokalizowana w Trójmieście,
związana jest z branżą nieruchomości od 1996 roku.

 

Dziedziny, w których pomagamy naszym partnerom:

 1. maksymalizacja obłożenia apartamentów o podwyższonym standardzie zlokalizowanych w dużych miastach na świecie, przez wykorzystanie naszego kanału rezerwacji ze Skandynawii - wysokiej jakości goście i wzrost liczby rezerwacji o 100% rocznie,
 2. bezpieczne, kompleksowe zarządzanie kapitałem inwestorów pasywnych, poprzez lokowanie pieniędzy na rynku nieruchomości i maksymalizację zysku (nasz rekord to ROI w wysokości 48% w skali roku),
 3. personalizowane, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, mające na celu uzyskanie maksymalnie dużego, pasywnego zysku dla właściciela lub czynszu gwarantowanego,
 4. współpraca z dostawcami i pośrednikami inwestycji oraz inwestorami i ich opiekunami,
 5. współpraca mająca na celu powtórzenie naszego sukcesu w nowych miastach (wsparcie doświadczeniem i wiedzą, dostarczenie narzędzi i procedur, pomoc w automatyzacji biznesu, znalezienie niszy, wspólna grupa zakupowo-kapitałowa),
 6. szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami, maksymalizacji zysku z wynajmu, zarządzania i procedur w firmie, automatyzacji biznesu.

Apartments Possession by Tomasz Burcon.

krótki termin

Renters.pl wspiera właścicieli apartamentów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. Pomagamy zarabiać więcej na nieruchomościach. Od 2018 roku obsługujemy apartamenty w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach. Wywodzimy się z Pomorza Zachodniego, gdzie zajmowaliśmy się najem krótkoterminowym od 2005 roku. Większość zarządzanych przez nas obiektów trafiło do nas z polecenia innych właścicieli, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości i cieszą się z zysków. 

 

Dzięki bieżącemu monitorowaniu wielu czynników mających wpływ na efektywność najmu krótkoterminowego, własnym narzędziom do wyceny i profesjonalnej ekspertyzie rynku zwiększamy zysk z inwestycji nawet o 50% w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami. Wyróżniają nas proste i uczciwe zasady. 

 

Dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy ekskluzywną kolekcję apartamentów o najwyższym standardzie Renters Prestige z udogodnieniami znanymi z 5-gwiazdkowych hoteli. Nasze apartamenty są także dostępne w prestiżowym programie Homes & Villas by Marriott International. 

 

Renters.pl zajęło 36. miejsce wśród top 50 największych operatorów najmu krótkoterminowego na świecie w globalnym rankingu Top Property Managers 2021.  

weryfikacja

DOMOVE – Asystent Bezpiecznego Najmu. W naszym internetowym serwisie podpiszesz umowę najmu (do wyboru wersja klasyczna lub innowacyjna, autorska) i zweryfikujesz najemcę.

 

Nasz Asystent Najmu wraz z partnerami strategicznymi (PZU S.A. oraz Alior Bank) oferuje atrakcyjne ubezpieczenie najmu , ubezpieczenie nieruchomości oraz inne produkty dla najmu, a także automatycznie monitoruje prawidłowe wykonywanie zapisów umowy przez najemcę.

 

DOMOVE powstało z potrzeby rynku, a tworzy je zespół praktyków rynku, programistów, prawników, przedstawicieli środowiska akademickiego oraz instytucji finansowych

weryfikacja

Warunkiem powodzenia w branży najmu mieszkań jest odpowiednia weryfikacja najemcy przed podpisaniem umowy najmu.

SIMPL.RENT TO NARZĘDZIE DO WERYFIKACJI NAJEMCÓW PRZEZ INTERNET.

Platforma pozwala zdalnie i automatycznie:
1. Zweryfikować tożsamość najemcy (dostępne 3 metody);
2. Zweryfikować historię płatniczej i kredytową najemcy (dane z Biura Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor, BIG ERIF, Krajowy Rejestr Długów);
3. Zweryfikować zarobki najemcy w porównaniu do wysokości opłat za mieszkanie.
4. Historię poprzednich najmów wraz opiniami od wynajmujących (wkrótce)

Proces weryfikacji może trwać nawet 2 minuty, po których najemca otrzyma Certyfikat Najemcy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o innych innowacyjnych produktach, takich jak ubezpieczenie płatności czynszu (wkrótce dostępne) oraz usługa wstępnej weryfikacji najemców.

Dla Członków Stowarzyszenia oferujemy rabaty pomiędzy 20% a 50% od cen widocznych na naszej stronie internetowej: https://simpl.rent/mieszkanicznik

wyszukiwarka

Przeszukiwarka portali nieruchomości Adradar
Błyskawiczne powiadomienia o okazjach spełniających kryteria inwestora.
Bez duplikatów.

wyszukiwarka

Czym dokładnie jest MONITER?

To miejsce w sieci gdzie znajdziesz błyskawiczny dostęp do przefiltrowanych ogłoszeń dotyczących nieruchomości, by nie minęła Cię okazja zakupu poniżej ceny rynkowej.

Moniter.pl  stawia przede wszystkim na  prostotę i szybką efektywność. Co potwierdzają proste dla użytkownika zasady, podane w 6 punktach przez praktyka i pomysłodawcę portalu:

 1. Wybierasz miasto, w którym inwestujesz.
 2. Wybierasz co Cię interesuje: kawalerki na wynajem,
  wynajem na pokoje, flipy, a może podnajem lub zarządzanie.
 3. Wykorzystujesz narzędzia z których ja korzystam.
 4. Znajomość kwestii technicznych jest ograniczona do minimum.
 5. Otrzymujesz gotowe oferty, które mogą Cię zainteresować, dzwonisz i umawiasz spotkanie.
 6. W każdej chwili możesz dostosować kryteria po jakich system dobiera nieruchomości, aby poszerzyć lub zawęzić poszukiwania.

Dodatkowo ogłoszenia przychodzące w każdym tygodniu uczą Cię rynku, motywują do oglądania i dają możliwość negocjacji - bo negocjacje pozwalają przekuć średnią ofertę w hit.

architektura

Projekt Nieruchomość to firma z ponad 6-letnim doświadczeniem prowadzona przez Faustynę Guzowską. Oferuje usługi kompleksowej aranżacji przestrzeni wraz z realizacją i nadzorem.

 

Idealna opcja dla tych, którzy:
- chcą zaplanować przestrzeń i wykonać sprawnie remont mieszkania;
- nie mają czasu na wybór materiałów i zakupy;
- nie dysponują ekipą remontową;
- nie chcą poświęcać czasu na kontrolę prac remontowych;
- nie mają pomysłu na wygląd swojego mieszkania;
- chcą szybko sprzedać/wynająć nieruchomość po dobrej cenie.

 

Faustyna Guzowska jest także aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Przeprowadziła dziesiątki flipów i cesji – odsprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Prowadzi projekt deweloperski. Służy radą i pomocą przy prowadzeniu podobnych biznesów związanych z handlem nieruchomościami.

szkolenia

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości.

 

W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:

- Spotkania on-line - comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem "Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek".

relacje

Łączymy ciekawe inwestycje z inwestorami na rynku nieruchomości od 2000 roku. Umożliwiamy najpierw kontakt wirtualny, zapoznanie się z ofertami, a potem kontakt bezpośredni pomiędzy stronami, gdyż ten biznes opiera się na relacjach i kontaktach personalnych.

Kim jesteśmy?

 • Działamy na rynku nieruchomości już ponad 18 lat. Posiadamy nieruchomości tj. budynki, lokale użytkowe, mieszkania, garaże, grunty rolne i budowlane. Zajmujemy się również kupnem, sprzedażą, flipami, najmem, podnajmem, tychże nieruchomości. Dysponujemy szeroką wiedza, kontaktami i dostępem do inwestycji oraz inwestorów, których trudno bez odpowiednich kontaktów spotkać na ulicy.
 • Skupiamy 10 000 inwestorów, posiadamy 30 000 nieruchomości, mamy wieloletnią wiedzę, ogromne kontakty. Wyznajemy zasadę „Najpierw poznajmy się, a potem róbmy biznes”.

relacje

Basia Domarus
Specjalista od Relacji w Biznesie.

 

Kompleksowe zarządzanie najmem długoterminowym.

X