0
  • Brak produktów w koszyku.

Zielona Góra

Lider Oddziału - Tomasz Kielbicki
Zastępca Lidera - Anna Suchowacka

52 członków w oddziale (stan na 31/10/2023 r.)

Tomasz Kielbicki

Pochodzi z Zielonej Góry, do której powrócił po studiach na SGH w Warszawie. Przedsiębiorca z urodzenia, dla którego pasją są strategie budowy i zabezpieczania majątku. Prywatnie mąż i ojciec.

Od początku działalności zawodowej prowadzi dwie firmy z obszaru obsługi rynku nieruchomości. Wspiera i współpracuje z indywidualnymi inwestorami oraz właścicielami nieruchomości, pomagając im bezpiecznie maksymalizować zyski. Doradza w zakresie zwiększenia potencjału najmu i rentowności nieruchomości, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz poprzez szeroką sieć kontaktów na lokalnym rynku nieruchomości (projektantów, pośredników, fotografów i homestagerów). Już na wczesnym etapie aktywności zauważył potrzebę budowy niezależności finansowej w oparciu o własne nieruchomości, co z czasem przerodziło się w pasję. Od 2014 roku sam czynnie inwestuje w nieruchomości.

Na co dzień jego spółka podnajmuje i zarządza najmem ponad 50 lokali w woj. Lubuskim. Regularnie rozwija swoją wiedzę i kontakty poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach branżowych.

Anna Suchowacka

Menadżer sprzedaży, ekonomista, negocjator, magister filologii francuskiej, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach na rynkach europejskich takich jak: Francja, Belgia, Luksemburg i Szwajcaria. Wieloletni praktyk w zakresie wynajmu długoterminowego.

Aktywnie działa na zielonogórskim rynku nieruchomości jako licencjonowany pośrednik oraz certyfikowany negocjator, prowadząc własne biuro „Suchowacka nieruchomości”. Swoją pracę opiera na indywidualnym podejściu do klienta oraz wzajemnym zaufaniu.

Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu nieruchomości, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz eventach branżowych. Jest absolwentką podyplomowych studiów „Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Miłośnik kuchni francuskiej i gry w szachy.

WSPÓŁPRACA  PARTNERSKA

Oddział Mieszkanicznika w Zielonej Górze podjął współpracę przy realizacji Programów Miejskich "Karta ZGrani Zielogórzanie 50+" oraz "Karta zielonogórskiej rodziny ZGrana Rodzina".

Korzyści dla posiadaczy "Karta ZGrani Zielogórzanie 50+" oraz "Karta zielonogórskiej rodziny ZGrana Rodzina":

  • Rabat 15% od aktualnej ceny za udział w szkoleniu lokalnym w Zielonej Górze - dla osób niezrzeszonych.
  • Rabat 50 zł na pierwszą składkę członkowską, jeżeli osoba niezrzeszona przystąpi do Stowarzyszenia Mieszkanicznik po pierwszym udziale w szkoleniu oddziału Mieszkanicznika w Zielonej Górze.

Aby uzyskać kod rabatowy należy skontaktować się z Liderem oddziału Tomaszem Kielbickim i przedstawić dokument upoważniający do skorzystania z rabatu.
e: zielonagora@mieszkanicznik.org.pl, t: 48 504 248 966

X