0
  • Brak produktów w koszyku.

STREFA OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA

Przestrzeń biznesowa, dla posiadaczy inwestycji oraz tych, którzy chcą zainwestować w nie swój kapitał.
Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i poczekać, do 48 godzin, na kontakt ze strony Koordynatora Projektu

Dzięki systemowi online posiadacz inwestycji może dodawać 24h/dobę oferty okazyjne do bazy inwestycji jak i przesyłać zapytania ofertowe dopisując się tym samym do listy inwestorów, którzy posiadają wolny kapitał inwestycyjny. Obserwuj STREFĘ OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA. Będziemy zamieszczać tutaj okazje z rynku pierwotnego, wtórnego, wierzytelności, start up'ów, i innych. Wiele ofert będzie sprzedawana off market czyli nie będą publikowane na portalach i w mediach społecznościowych.

Strefą Okazji Inwestycyjnych Mieszkanicznika, rządzą prawa rynku obrotu nieruchomościami. Każda z transakcji jest negocjowana indywidualnie tak w kwestii cen jak i ewentualnych należnych prowizji.

Czym jest OKAZJA INWESTYCYJNA?
To oferta o wartości znacznie niższej, niż wartość rynkowa inwestycji o bardzo zbliżonych parametrach, lub ROI na poziomie minimum 8%

STREFA OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA,  to przestrzeń biznesowa, która ma Wam umożliwić szybsze, bezpieczniejsze i korzystniejsze transakcje na rynku nieruchomości.

Dlatego też nad poprawnością transakcji oraz ich obsługą czuwać będzie pełna pasji, wiedzy, doświadczenia i zaangażowania profesjonalistka. Pośrednik i Trener sprzedaży nieruchomości oraz Partner Stowarzyszenia.

NATALIA DRYSIAK - KOORDYNATOR PROJEKTU

30.10 g. 11 LIVE gdzie pokażemy NOWE INWESTYCJE w Mieszkaniczniku, KLIKNIJ i ustaw powiadomienie!

X