0
  • Brak produktów w koszyku.

Lublin

Lider Oddziału - Ewelina Kurzępa

42 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Ewelina Kurzępa

Z wykształcenia inżynier architekt, która swoje zamiłowanie do nieruchomości odkryła już w wieku nastoletnim. Od tego czasu systematycznie dąży do wyznaczonych celów. Tuż po studiach otworzyła Autorską Pracownię Projektową Evin (www.evin.com.pl), która bardzo szybko osiągnęła dość wysoki stopień rozpoznawalności. Jej projekty cechuje niesztampowe podejście do tematu, zwłaszcza w kwestii rozwiązań funkcjonalnych. W opracowywanej przestrzeni zawsze widzi dużo większe możliwości niż by się wydawało na pierwszy rzut oka laika. Osiągnięte doświadczenie w wydobywaniu potencjału nieruchomości zaczęła wykorzystywać we własnych inwestycjach.

Od 2015 roku  czynnie inwestuje w nieruchomości przygotowując gotowce inwestycyjne (dla siebie i na sprzedaż), zarządza nieruchomościami własnymi i powierzonymi łącznie z obsługą najmu, a jej flipowane mieszkania są całkowicie inne od tych ogólnie dostępnych na rynku.

Od 2019 roku współzałożycielka grupy holdingowej Esma Group sp. z o.o. zajmującej się szeroko pojętą obsługą nieruchomości. Esma jest „matką” spółek zajmujących się prowadzeniem inwestycji budowlano-remontowych jako inspektor nadzoru inwestorskiego, przygotowywaniem, sprzedażą i późniejszą obsługą gotowców czy pozyskaniem ciekawej nieruchomości, wykreowaniem w niej ukrytego potencjału, a następnie sprzedażą z ponadprzeciętnym zyskiem.

Lokalna Baza Fachowców
X