• Brak produktów w koszyku.

Wybierz jeden z Oddziałów na mapie lub z tabeli poniżej,
aby dowiedzieć się więcej o nim oraz jego Liderze.

 

Liderzy to najbardziej aktywni członkowie, którzy koordynują działania lokalnych grup członkowskich poprzez regularne organizowanie spotkań, pomagają w rozwiązywaniu  problemów innych członków, są źródłem wiedzy o stowarzyszeniu i jego działalności dla nowych osób.

Oddziały Stowarzyszenia

Oddziały Stowarzyszenia

Miasto Liderzy Numer telefonu E-mail Link
Białystok Piotr Oponowicz +48 500 087 087 bialystok@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Bielsko-Biała Jan Gisterek +48 508 125 227 bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Bydgoszcz Agata Lewandowska +48 501 099 700 bydgoszcz@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Częstochowa Monika Balińska +48 504 455 085 czestochowa@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Gdańsk Basia Domarus +48 792 966 998 gdansk@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Gorzów Wlkp Dariusz Lockau  +48 882 598 454 gorzow@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Katowice Radosław Rup +48 510 147 304 katowice@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Kielce  Daniel Cisowski +48 570 507 506 kielce@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Kraków Józef Kajta +48 608 500 870 krakow@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Lublin Karol Kucharzewski +48 506192366 lublin@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Łódź Marcin Pawłowski +48 601 301 391 lodz@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Toruń Martyna Szczawińska +48 782 345 669 torun@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Poznań Waldemar Kochanek +48 602 253 097 poznan@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Olsztyn Paula Augustynowicz-Szul +48 698 056 013 olsztyn@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Rzeszów Artur Kucharzyk +48 602 171 078 rzeszow@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Szczecin Bartosz Deka +48 601 556 268 szczecin@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Warszawa Robert Kuliga +48 696 840 386 warszawa@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Wrocław Kacper Kaczmarek +48 664 703 553 wroclaw@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Berlin  Dariusz Lockau  +48 882 598 454  berlin@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
 Londyn  Alicja Skuza +44 7799400185  londyn@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
 Dublin  Michał Zduńczyk +353 870 553 893  dublin@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Leeds Dariusz Karpowicz  leeds@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Chicago Tomasz Burcon +48 601 611 621 tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Nowy Jork Tomasz Burcon +48 601 611 621 tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
Sydney Tomasz Burcon +48 601 611 621 tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl Odwiedź stronę oddziału
X