• Brak produktów w koszyku.

Częstochowa

Lider Oddziału - Monika Balińska

29 członków w oddziale (stan na 30/092021 r.)

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przedsiębiorca, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej – jako najemca i wynajmujący. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami.

Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzielę się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl Jest również współautorką książki „Pomysł do wynajęcia 2”

Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach.

Chcąc, by ta fundamentalna i konieczna do przyswojenia wiedza, jaką dysponuje, rozeszła się jak najbardziej, często uczestniczy w wydarzeniach poświęconych rynkowi nieruchomości. Prowadzi zamknięte oraz otwarte szkolenia dla biur nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, warsztaty i szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz udziela prywatnych konsultacji dla osób zainteresowanych nieruchomościami czy poszukujących wiedzy na temat prawa spadkowego – zarówno na potrzeby biznesowe jak i w życiu prywatnym. Sprawia, że rozjaśnienie zawiłych formalności uspokaja rozmówcę.

Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu – co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

X