• Brak produktów w koszyku.

Kielce

Lider Oddziału - Daniel Cisowski
Zastępca Lidera - Karol Zagrodzki

39 członków w oddziale (stan na 30/06/2021 r.)

Daniel Cisowski

Przedsiębiorca, inwestor, praktyk z doświadczeniem w kilku branżach.
Twórca i Prezes Zarządu - LOKATO - holdingu spółek działających w modelu inwestowania grupowego w nieruchomości. Jego misją jest budowanie firmy zorientowanej na edukację, rozwój, wsparcie oraz kompleksową obsługę inwestorów, na każdym etapie, w ich drodze do wolności finansowej. Jako że swoją karierę w dziedzinie nieruchomości zaczynał z siedmiocyfrowym minusem na koncie, dziś chętnie mobilizuje osoby w podobnej sytuacji do działania i nie poddawania się mimo wszystko.
Aktualnie oprócz LOKATO, tworzy sieć biur nieruchomości EXTRA.BROKER, a jako pasjonat biznesu opartego na relacjach - jest współtwórcą aplikacji biznesowo-networkingowej.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki cudownych dzieci.

 

Karol Zagrodzki

Od zawsze pracuje na własny rachunek. Pierwsze biznesowe kroki stawiał już w liceum. Początkowo związany z IT, dziś całkowicie skupia się na nieruchomościach – wraz ze wspólnikiem prowadzi biuro nieruchomości w Kielcach GreatHouse przeprowadzając transakcje na terenie całej Polski, a prywatnie zarządza i wynajmuje mieszkania, sukcesywnie powiększając własny portfel inwestycyjny.

Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i lokalny patriota. Miłośnik dobrego science-fiction i długich, samochodowych podróży.

X