0
  • Brak produktów w koszyku.

Kielce

Lider Oddziału - Piotr Krzemiński
Wicelider Oddziału - Karol Zagrodzki

28 członków w oddziale (stan na 31/05/2024 r.)

Piotr Krzemiński

Pasjonat rynku nieruchomości. Od 2015 roku inwestuję w nieruchomości, które wynajmuję na długim termin. W ciągu 7 lat zbudowałem portfel 14 własnych mieszkań + lokale moich klientów, którymi zarządzam. 7 lat zajęło mi dotarcie do poziomu „rentiera”.

Z wykształcenia mgr. inż. Górnictwa odkrywkowego. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończone studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej – kierunek Zarządzanie i przywództwo. Posiadam 14 letnie doświadczenie w pracy w największej na świecie korporacji produkującej materiały budowlane. Od początku kariery zawodowej pracowałem na stanowiskach kierowniczych. W szczytowym okresie zajmowałem stanowisko Regionalnego kierownika produkcji oraz Kierownika ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Raportowałem bezpośrednio do wiceprezesa zarządu spółki. Zarządzałem kopalnią o budżecie 80 mPln, 70 osób załogi.

Pod koniec roku 2021 założyłem spółkę z o.o. i odszedłem z etatu. Zacząłem również flipować.

Działam równolegle w branży nieruchomości oraz w branży górniczej.

Dodatkowo prowadzę bloga branżowego (egornik.pl), za pośrednictwem którego edukuję młodą kadrę górniczą.

 

Karol Zagrodzki

Od zawsze pracuje na własny rachunek. Pierwsze biznesowe kroki stawiał już w liceum. Początkowo związany z IT, dziś całkowicie skupia się na nieruchomościach – wraz ze wspólnikiem prowadzi biuro nieruchomości GreatHouse przeprowadzając transakcje na terenie całej Polski, oraz spółkę Orodomo flipując nieruchomościami - od mieszkań, po całe kamienicę. Prywatnie zarządza najmem paru nieruchomości, sukcesywnie powiększając własny portfel inwestycyjny.

Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i lokalny patriota. Miłośnik dobrego science-fiction i długich, samochodowych podróży.

X