0
  • Brak produktów w koszyku.

Łódź

Lider Oddziału - Marcin Pawłowski
Zastępca Lidera - Karolina Pawłowska

60 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Marcin Pawłowski

Przedsiębiorca, pasjonat pracy na własny rachunek. Działalność gospodarczą otworzył już podczas studiów. Bardzo wcześnie zauważył, że podstawową wartością w biznesie są silne fundamenty więc swoją działalność starał się budować we własnych lokalach. Tak rozwinęła się w nim pasja do nieruchomości.

Obecnie prowadzi kilka firm w różnych branżach min. sieć salonów beauty, realizuje projekt deweloperski, zajmuje się pośrednictwem na rynku nieruchomości, inwestycjami w lokale mieszkalne na wynajem, pomaga młodym inwestorom stawiać pierwsze kroki oraz dzieli się wiedzą na temat szeroko pojętego rynku nieruchomości.

Permanentnie wzbogaca swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, targach oraz konferencjach branżowych.

Zainteresowania: nieruchomości, fotografia, psychologia, sport, zdrowy tryb życia. PRYWATNIE: Mąż, ojciec trójki dzieci a od niedawna także szczęśliwy dziadek. Lubi poświęcać swój czas na wspieranie dzieci w sporcie oraz realizowaniu ich pasji.

Karolina Pawłowska

Z wykształcenia lektor j. angielskiego, z doświadczenia fliperka i pośredniczka, współwłaścicielka biura ESTATICA działającego w Trójmieście i w kujawsko-pomorskim.

Zastępca lidera łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
Jej rekord to 134 % zwrotu z jednej inwestycji z licytacji komorniczej, Prywatnie - mama, studentka ASBIRO, z pasją do gry na pianinie.

Charyzmatyczna, z ciekawością bada różnice rynku metropolitarnego i tego w mniejszych miejscowościach.

Lokalna Baza Fachowców
X