• Brak produktów w koszyku.

Łódź

Lider Oddziału - Marcin Pawłowski
Zastępca Lidera - Grzegorz Krajewski

105 członków w oddziale (stan na 31/10/2020 r.)

Marcin Pawłowski

Przedsiębiorca, pasjonat pracy na własny rachunek. Działalność gospodarczą otworzył już podczas studiów. Bardzo wcześnie zauważył, że podstawową wartością w biznesie są silne fundamenty więc swoją działalność starał się budować we własnych lokalach. Tak rozwinęła się w nim pasja do nieruchomości.

Obecnie prowadzi kilka firm w różnych branżach min. sieć salonów beauty, realizuje projekt deweloperski, zajmuje się pośrednictwem na rynku nieruchomości, inwestycjami w lokale mieszkalne na wynajem, pomaga młodym inwestorom stawiać pierwsze kroki oraz dzieli się wiedzą na temat szeroko pojętego rynku nieruchomości.

Permanentnie wzbogaca swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, targach oraz konferencjach branżowych.

Zainteresowania: nieruchomości, fotografia, psychologia, sport, zdrowy tryb życia.

PRYWATNIE: Mąż, ojciec trójki dzieci a od niedawna także szczęśliwy dziadek. Lubi poświęcać swój czas na wspieranie dzieci w sporcie oraz realizowaniu ich pasji.

 

Grzegorz Krajewski

Inwestor, absolwent studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W 2016 roku uczestniczył w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, dzięki któremu nauczył się nabywać nieruchomości inwestycyjne na podstawie chłodnej kalkulacji, a nie pod wpływem emocji. Razem ze swoim wspólnikiem Mariuszem Kaźmierczakiem prowadzi spółkę Freedom Development Sp. z o.o., w ramach której pomaga swoim klientom w budowaniu wolności finansowej opartej na dochodach pasywnych z nieruchomości. Specjalizuje się w przygotowaniu mieszkań inwestycyjnych na wynajem „na pokoje”. Od 2016 roku przeprowadził proces inwestycyjny w ponad 40 mieszkaniach, a obecnie zarządza najmem ponad 60 nieruchomościami na terenie Łodzi zaczynając od kawalerek po mieszkania wielopokojowe. Dzięki wdrożonym w firmie procedurom dba o to, żeby Spółka działała sprawnie i efektywnie jak dobrze naoliwiona maszyna. Sukcesywnie powiększa swój portfel nieruchomości na wynajem dążąc do osiągnięcia pełnej wolności finansowej.

X