0
  • Brak produktów w koszyku.
Daniel Mazerant - lider Gdańsk
Marcin Hallmann - lider Gdańsk

Gdańsk

Liderzy Oddziału - Daniel Mazerant i Marcin Hallmann

189 członków w oddziale (stan na 31/10/2023 r.)

Daniel Mazerant

W stowarzyszeniu od 2016 roku.

Od kilku lat nieruchomości są jego zajęciem służbowym jak i prywatnym, dziedziną , która całkowicie zdetronizowała życie zawodowe. Jeszcze kilka lat temu był to tylko dodatek i uzupełnienie do pracy na etacie, gdzie przez ponad 20 lat pracował w kilku firmach branży FMCG, na stanowiskach menedżerskich w działach sprzedaży. W 2020 roku skończył karierę będąc na stanowisku Dyrektora Regionu.

Etyka, rzetelność, uczciwość, zawsze towarzyszyły mu w osiąganiu sukcesów zawodowych, są nieodłącznym elementem budowania strategii rozwoju dla aktualnych przedsięwzięć w branży nieruchomości, dlatego stosowanie zasad opartych na tych cechach jest Danielowi bliskie i utożsamianie się z nimi w ramach funkcjonowania w Stowarzyszeniu.

Marcin Hallmann

W stowarzyszeniu od 2016 roku.

Zawodowo od 6 lat z sukcesami rozwija zajmująca się kompleksową obsługą najmu krótko i długoterminowego w Trójmieście. Dywersyfikuje działalność inwestując w grunty oraz realizując najem miejsc parkingowych dla największego oddziału firmy Intel w Europie Środkowej.

Dodatkowo pracuje dla największej hurtowni leków w Polsce - Neuca s.a gdzie zarządza siecią 21 aptek w województwie pomorski. W pracy tej wykorzystuje swoje bogate doświadczenie sprzedażowe i menadżerskie, które zdobywałem pracując dla liderów rynkowych, m.in ING, Nivea, 3M, Hortex.

Prywatnie jest niepoprawnym patriotą Miasta Gdańsk. Bardzo sobie ceni zalety jakie stwarza życie w tym pięknym mieście o bogatej historii handlowej. Obecnie wychowuje tu trójkę wspaniałych dzieci.

X