0
  • Brak produktów w koszyku.

RADA PROGRAMOWA

Powołana w dniu 12.11.2020 r.

 

Podstawowym zadaniem Rady Programowej jest pełnienie funkcji inspirującej, opiniodawczej i doradczej na rzecz Stowarzyszenia.

 

Zakres przedmiotowy działalności Rady obejmuje w szczególności:

- współpracę z Zarządem Stowarzyszenia przy opracowaniu strategii rozwoju, przeprowadzanie okresowego monitoringu jej realizacji,

- przedkładanie Zarządowi Stowarzyszenia propozycji działań programowych,

- wyrażanie opinii w sprawach przekazanych jej przez Zarząd Stowarzyszenia,

- rozpatrywanie i opiniowanie pod względem merytorycznym wniosków liderów regionalnych i członków Stowarzyszenia a dotyczących propozycji programowych,

- analizę planów szkoleniowych i wydawniczych Akademii Mieszkanicznika

-  okresową ocenę publikowanych treści i sposobu ich prezentacji we wszystkich kanałach przekazu,

- wsparcie Stowarzyszenia przy doborze tematów i autorów publikacji,

- współpracę z otoczeniem, w tym ze środowiskiem regionalnych  liderów Stowarzyszenia oraz ekspertów,

- uczestniczenie w działaniach w zakresie propagowania misji i zadań Stowarzyszenia.

SKŁAD RADY 

MAREK WIŚNIOWSKI
Przewodniczący Rady

Ekspert od postępowań egzekucyjnych z nieruchomości, negocjator, zarządza kancelarią prawną specjalizującą się w reprezentowaniu wszystkich stron postępowania egzekucyjnego

ALDONA KRASNODĘBSKA
Zastępczyni Przewodniczącego Rady

Prezes BARC WARSZAWA S.A. dużej firmy deweloperskiej, działającej na rynku warszawskim od 1992 r.

DANIEL GAWRYLUK
Sekretarz Rady

Właściciel firmy Master Profit Daniel Gawryluk, zajmującej się finansowaniem inwestycji na rynku nieruchomości.
"Działalność od 1999 roku na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować indywidualną ofertę, uwzględniającą potrzeby naszych Klientów. W ofercie szeroki wachlarz najlepszych produktów finansowych kluczowych banków i instytucji dostępnych na polskim rynku z zakresu kredytowania nieruchomości z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych."

Dr KATARZYNA SUSZYŃSKA
Członek Rady

Pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się wokół zagadnień związanych z rynkiem mieszkaniowym, szczególnie w wymiarze społecznym. Absolwentka studiów z zakresu zarządzania i skandynawistyki. Często jej badania naukowe zainspirowane są tamtejszymi systemami mieszkaniowymi.

MAREK KRAJEWSKI
Członek Rady

Posiada prawie 30-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, założyciel firmy Emmerson. Tworzył wszystkie działalności firmy od wynajmu mieszkań, biur i magazynów, poprzez sprzedaż na rynku wtórnym i pierwotnym, aż po zarządzanie, kredyty, wyceny i procesy inwestycyjne. Organizator wielu konferencji, sympozjów i targów nieruchomości na terenie całego kraju. Prowadził wielokierunkowe szkolenia w obszarze obrotu nieruchomościami. Prywatnie pasjonat badmintona w przeszłości zawodnik kadry narodowej, a obecnie prezes Polskiego Związku Badmintona.

PIOTR MACIĄGOWSKI
Członek Rady

Prezes Zarządu i udziałowiec e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa sp. z o.o., dostarczającej rozwiązania z zakresu monitorowania płatności, zajmującej się doradztwem prawnym w obszarze prowadzenia biznesów na rynku nieruchomości i zarządzania procesami windykacji.
W ramach prowadzonych aktywności biznesowych aktywnie wspiera obszary związane z windykacją z nieruchomości oraz obrotem wierzytelności również zabezpieczonych na nieruchomościach.
W zakresie inwestycji w nieruchomości skupiony był przede wszystkim na finansowaniu przejęć kamienic. Ma na koncie kilka sfinansowanych inwestycji we Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. Prywatnie fan motoryzacji na 2 i 4 kółkach, prekursor "flipowania" na samochodach klasycznych.

X