• Brak produktów w koszyku.

Bielsko-Biała

Lider Oddziału - Jan Gisterek

52 członków w oddziale (stan na 30/06/2021 r.)

Aktywny inwestor. Nie lubi rutyny i kocha wyzwania. Biznes zafascynował go już w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna.

Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie. Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie posiada ponad 80 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Prowadzi w Oświęcimiu klub Cashflow - Akademia Sukcesu. Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger - Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką rynku nieruchomości, pod tytułem - Jazda z nieruchomościami.

Aktywny inwestor nie lubiący rutyny i kochający wyzwania. Zafascynował się biznesem w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna.
Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł sie na nim pewnie. Samymi nieruchomościami zajmuje się dopiero od 2014 r. W tym czasie nieruchomości kupował na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał,  wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie posiada ponad 80 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Prowadzi w Oświęcimiu klub Cashflow - Akademia Sukcesu. Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger - Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką nieruchomościową - Jazda z nieruchomościami.

Jego główne dwa motta życiowe:

  • Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmieszasz ku przyszłości.
  • Życie jest jak supermarket - możesz z niego brać cokolwiek zechcesz.
Prywatnie: Szczęśliwy mąż, ojciec 3 dzieci. Mieszka w Oświęcimiu, lubi spędzać czas wolny z rodziną i grami komputerowymi.
 
X