0
  • Brak produktów w koszyku.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA 

JACEK KUSIAK
Prezes Stowarzyszenia

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia "Mieszkanicznik" . Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej. Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu – firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości . Z uwagi na swoje doświadczenie w produkcji i nieruchomościach jest w spół-pomysłodawcą i w spół-twórcą powstałej w 2016 roku pod Kielcami fabryki drzwi zewnętrznych Polstar.pl zatrudniającej ok 100 osób i dostarczającej wyroby do wielu krajów Europy i Świata. Od 1994 roku konsekwentnie buduje swoją wolność finansową również poprzez giełdę papierów wartościowych, z powodzeniem inwestuje w akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne zagraniczne. Od kilku lat związany również z technologią blockchain, która będzie miała przełomowy wpływ również na te wszystkie biznesy wymienione powyżej. Od zawsze związany z organizacjami społecznymi i studenckimi, takimi jak ZSP, zajmował stanowisko Redaktora Naczelnego Gazety, organizował różne wydarzenia i był członkiem Sądu Koleżeńskiego. Związany również z organizacją IAESTE, gdzie zajmował się międzynarodową wymianą studentów na praktyki zagraniczne. Zawsze skupiając się na organizacji społeczności wokół istotnych tematów, a przy tym rozwiązujących problemy ludzi. Prywatnie ojciec dwóch córek. Jego hobby to języki obce, podróże, wino francuskie i zdrowe odżywianie. Marzy o własnym domu na południu Francji z widokiem na błękitne morze, dzięki czemu będzie mógł spędzać połowę roku w Polsce, a drugą w malowniczej Francji z rodzina i przyjaciółmi. Jego dwa motta życiowe to" Mężczyzna jest po to aby zmieniał świat na lepsze" i drugie to "Lepiej spróbować i żałować, że się nie udało. Niż żałować, że się nie spróbowało".

ROBERT KULIGA
Wiceprezes zarządu

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

KATARZYNA GONTARCZYK
Członek zarządu, skarbnik

Przedsiębiorca, inwestor, z wykształcenia ekonomista i zarządca nieruchomości.  Posiada licencję zawodową nadaną w 2005 roku w trybie przepisów ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami przez ówczesnego Ministra Transportu i Budownictwa czyli przed deregulacją zawodu, która nastąpiła w 2014 roku. Licencja nr 14240.

Od 2006 roku realizuje swoją pasję do nieruchomości.  Zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi na zlecenie zarządów wspólnot oraz osób prywatnych ale na jej doświadczenie zawodowe składa się dodatkowo administrowanie obiektami przemysłowymi i wielkopowierzchniowymi. Prowadzi bloga https://zarzadca-online.pl/

KOMISJA REWIZYJNA

MICHAŁ ZDUŃCZYK
Członek Komisji Rewizyjnej

BARTOSZ DEKA
Członek Komisji Rewizyjnej

Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Wynajmuje nieruchomości od 2010r. Współtwórca marki AKED, profesjonalnego zarządcy mieszkań na wynajem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

RADOSŁAW RUP
Członek Komisji Rewizyjnej

W Mieszkaniczniku od samego początku. Współzałożyciel, aktywny lider w Katowicach - gdzie mieszka od urodzenia, członek komisji rewizyjnej.

Aktywny inwestor. Od 2010 roku na Śląsku buduje swój portfel nieruchomości na wynajem. Nieustannie pracuje nad jego rozbudową. Dążenie do wolności finansowej traktuje jak bieg maratoński: powoli, metodycznie, w oparciu o plan – do celu.
Z wykształcenia politolog, z zainteresowań – humanista. Zawodowo od ponad 20 lat związany z rynkiem paliw.
Duch sprawczy firmy 4home, (www.4home.net.pl) zarządzającej najmem nieruchomości, spacerami wirtualnymi oraz home stagingiem, działającej na terenie aglomeracji śląskiej.

Od 2020 aktywnie prowadzi kanał na YouTube, dedykowany osobom działającym na szeroko pojętym rynku nieruchomości: https://www.youtube.com/channel/UCr88xmXe898sWIkZ8qJ5WHQ

X