• Brak produktów w koszyku.

Szczecin

Bartosz Deka - członek komisji rewizyjnej stowarzyszenia

137 członków w oddziale (stan na 31/05/2021 r.)

Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Mieszkanicznikiem jest od 2010 r.
Zarządza mieszkaniami wynajmowanymi w całości i na pokoje. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji.

Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej. Swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

PARTNERZY  LOKALNI

Adwokat Agata Klima-Nowak, w ramach swojej działalności, obsługuje firmy i osoby prywatne, które pragną mądrze, korzystnie i bezpiecznie zarządzać swoimi aktywami - nieruchomościami, wierzytelnościami i innymi dobrami. Pomaga też tym, którzy - w związku z prowadzeniem działalności zawodowej i gospodarczej - mają do czynienia z przepisami prawa, sądami czy organami administracji. Agata prowadzi również bloga www.zarzad-spolki-zoo.pl gdzie opowiada jak zarządzać spółką z o.o. i nie zwariować.

PJ Finanse Kredyty Ubezpieczenia, firma świadcząca kompleksową obsługę w zakresie usług finansowych. Zajmuje się udzielaniem kredytów i pożyczek hipotecznych, gotówkowych, firmowych. Współpracuje ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na rynku. Pomaga wybrać najkorzystniejszy produkt, dopasuje go do możliwości oraz oczekiwań klienta, wskaże wady i zalety poszczególnych ofert, pomoże wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy, przeprowadzi klienta przez cały proces aż do podpisania umowy.

Kancelaria Finansowa Paweł Skotnicki -  Pomaga zabezpieczać finansowo życie i zdrowie swoich klientów, ich rodzin i biznesów. Paweł wielokrotnie reprezentował polską branżę ubezpieczeniową (i dalej to robi) na arenie międzynarodowej.

Biuro Nieruchomości Król i Partnerzy powstało na kanwie blisko 15 lat doświadczenia. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają klientów ze Szczecina i okolic. Budując swoje kompetencje na przestrzeli wszystkich tych lat, dziś oferują swoje usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pośrednictwa finansowego oraz doradztwa finansowego. Dzięki wypracowanej sieci współpracujących podmiotów są w stanie zaoferować swoim klientom prawdziwie kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji na rynku nieruchomości.

Więcej szczegółów na www.krolipartnerzy.pl

X