• Brak produktów w koszyku.

Szczecin

Lider Oddziału - Bartosz Deka

142 członków w oddziale (stan na 31/12/2019 r.)

Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Mieszkanicznikiem jest od 2010 r.
Zarządza mieszkaniami wynajmowanymi w całości i na pokoje. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

PARTNERZY  LOKALNI

MegaMeta to firma specjalizująca się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze inwestora nabywającego nieruchomość na wynajem. Zajmuje się całościowo procesem inwestycyjnym - od zakupu, poprzez remont do wynajmu - dzięki czemu klienci firmy nie ponoszą ryzyka nietrafionych decyzji. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić inwestowanie w nieruchomości to MegaMeta zajmuje się wszystkimi przyziemnymi sprawami związanymi z najmem. Dzięki MegaMeta nie będziesz musiał angażować swojego cennego czasu, a zyski z najmu będą stałe i przewidywalne.  http://megameta.pl/ 

Adwokat Agata Klima-Nowak, w ramach swojej działalności, obsługuje firmy i osoby prywatne, które pragną mądrze, korzystnie i bezpiecznie zarządzać swoimi aktywami - nieruchomościami, wierzytelnościami i innymi dobrami. Pomaga też tym, którzy - w związku z prowadzeniem działalności zawodowej i gospodarczej - mają do czynienia z przepisami prawa, sądami czy organami administracji.Agata prowadzi również bloga www.zarzad-spolki-zoo.pl gdzie opowiada jak zarządzać spółką z o.o. i nie zwariować.

PJ Finanse Kredyty Ubezpieczenia, firma świadcząca kompleksową obsługę w zakresie usług finansowych. Zajmuje się udzielaniem kredytów i pożyczek hipotecznych, gotówkowych, firmowych. Współpracuje ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na rynku. Pomaga wybrać najkorzystniejszy produkt, dopasuje go do możliwości oraz oczekiwań klienta, wskaże wady i zalety poszczególnych ofert, pomoże wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy, przeprowadzi klienta przez cały proces aż do podpisania umowy.

Firma Ocalewski Żemier i Partnerzy powstała z pasji i chęci sięgania po marzenia.  Dziś jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek na lokalnym rynku nieruchomości.

Projekty realizowane przez Ocalewski Żemier i Partnerzy pomagają klientom uzyskać wolność finansową. Dla każdego z nich - chcąc sprostać potrzebom i oczekiwaniom -  Firma przygotowuje indywidualne oferty inwestycyjne. Uczestnictwo w projektach firmy to niepowtarzalna okazja stania się właścicielem unikatowych nieruchomości dających zysk kapitałowy lub wieloletni przychód pasywny.