0
  • Brak produktów w koszyku.

Olsztyn

Lider Oddziału - Paula Augustynowicz-Szul

17 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Od 8 lat związana bardzo ściśle z rynkiem nieruchomości w Olsztynie. Swoją karierę zaczynała jako Agent ds. Sprzedaży Nieruchomości w dużej Agencji Freedom Nieruchomości specjalizujący się we współpracy z klientem na zasadach wyłączności. Te doświadczenia wspomina jako najcenniejsze, nauczyła się bowiem współpracy z klientem indywidualnym i biznesowym przy sprzedaży i poszukiwania nieruchomości, negocjacji cen nieruchomości oraz weryfikacji stanu prawnego, a także wyprostowania spraw prawnych, nawet tych niemożliwych. Umiejętność kojarzenia faktów oraz liczne kontakty pozwoliły jej zgłębić cenną wiedzę na temat nieruchomości, w które warto inwestować w rejonie stolicy Warmii i Mazur, co do dziś wykorzystuje przy współpracy z inwestorami z tego rejonu. Przez wiele lat z licznymi sukcesami zarządzała zespołem sprzedażowym specjalizującym się w rynku mieszkaniowym w Olsztynie. Praca to dla niej pasja i ciągły rozwój siebie oraz swoich współpracowników. Prowadziła szkolenia sprzedażowe z pozysku nieruchomości na wyłączność i z zarządzania dla agentów oraz właścicieli biur franczyzowych Freedom w całej Polsce.

Pośrednik z krwi i kości obecnie związany z Biurem Domy na Warmii i Mazurach, specjalizuję się w sprzedaży dużych nieruchomości, domów i działek na terenie Warmii i Mazur.

Zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości narodziło się samo, obserwując rynek wynajmu w innych miastach oraz oczywiście przeczytaniu wiele lat temu książki Roberta Kiyosaki, który zaszczepił w niej wizję rentiera. Obecnie właścicielka kilku nieruchomości prowadząca działalność najmu długo i krótkoterminowego. Od 2 lat podnajmuje mieszkania oraz zarządza nieruchomościami na wynajem pod szyldem Franczyzy z Rzeszowa Develocus.pl, budując spory portfel klientów na terenie Olsztyna. Specjalizuje się w wyszukiwaniu dla klientów inwestorów perełek na rynku olsztyńskim, w które warto zainwestować pod względem najmu oraz wyremontowanie na dalszą sprzedaż z zyskiem.

Lokalna Baza Fachowców
X