• Brak produktów w koszyku.

1. INFORMACJE OGÓLNE

Z ramienia Zarządu za sprawy członkowskie odpowiedzialny jest Jacek Kusiak. We wszystkich sprawach w tym temacie prosimy kontaktować się z biurem Stowarzyszenia:

Magda Pszczółkowska:  magda@mieszkanicznik.org.pl
lub
+48 731 400 813 - Magda Pszczółkowska
+48 792 460 250 - Katarzyna Gontarczyk
+48 531 212 349 - Jacek Kusiak


2
.  LICZBA CZŁONKÓW na  dzień 31.12.2021

1855 - wszystkich członków


3
.  JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM

Wypełnij formularz – deklarację członkowską (https://crm.mieszkanicznik.org.pl/oplacenie-czlonkostwa/)

System rejestracji członków przewiduje automatyczny proces dokonywania płatności za pośrednictwem T-Pay lub bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Prosimy wówczas w przelewie podać dokładny opis - imię, nazwisko, adres, e-mail.
Dzięki temu od razu po przelewie identyfikujemy osobę i kontaktujemy się z nią. W ten sposób wpłacający staje się członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik na 365 dni.
*Pierwsza opłata członkowska wynosi 400 zł. Opłata kolejnej składki rocznej wynosi 250 zł.


4
. OPŁATY CZŁONKOWSKIE od 01/03/2019

Pierwsza opłata członkowska wynosi 400 zł

Opłata kolejnej składki rocznej wynosi 250 zł

ZOBACZ: KORZYŚCI Z CZŁONKOSTWA


Składki członkowskie przeznaczamy na rozwój stowarzyszenia na rzecz cywilizowania polskiego rynku najmu oraz dostępności coraz większej ilości korzyści dla naszych członków. Kliknij tu i zobacz, co otrzymujesz za kwotę składki, płaconej raz w roku.


Członkowie Stowarzyszenia, od 01/03/2019 za każdą kolejną zaproszoną osobę otrzymują 40 PLN zniżki na swoje opłaty członkowskie na następny rok.

HONORUJEMY KARTĘ DUŻEJ RODZINY - możesz uzyskać zniżkę aż 30%

Karta Dużej Rodziny

Pierwsza wpłata aktywacyjna wyniesie jedyne 280 zł na rok, a dla osób które przedłużają członkostwo 175 zł. Napisz na adres: magda@mieszkanicznik.org.pl lub biuro@mieszkanicznik.org.pl podaj numer Twojej karty, my sprawdzimy Twój status i powiemy, jak skorzystać z promocji.

Promocje się nie łączą, dlatego nie można otrzymać dwóch rabatów na tę samą opłatę.


Małżeństwa płacą jedną składkę. Wystarczy, że małżonek przystępujący do stowarzyszenia wypełni deklaracje członkowską, w rubryce "małżonek" wpisze imię i nazwisko małżonka, który już jest członkiem i poinformuje nas o tym e-mailem: biuro@mieszkanicznik.org.pl. Do nowego konta przypiszemy wszystkie przywileje uwzględniając termin ważności składki współmałżonka.


5
. SKŁAD ZARZĄDU

1. Jacek Kusiak - Prezes Zarządu
2. Robert Kuliga - Wiceprezes Zarządu
3.  Katarzyna Gontarczyk - Członek Zarządu Skarbnik

Asystentka Biura Zarządu - Magda Pszczółkowska


6
  SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ

1. Waldemar Kochanek
2. Bartosz Deka
3. Radosław Rup

7. LIDERZY MIAST i PR

Obecnie mamy 23 liderów miast, są to głównie największe aglomeracje w Polsce oraz w Europie. Liderzy to najbardziej aktywni członkowie, którzy koordynują działania lokalnych grup członkowskich poprzez regularne organizowanie spotkań, pomagają w rozwiązywaniu  problemów innych członków, są źródłem wiedzy o stowarzyszeniu i jego działalności dla nowych osób.


8
. FUNKCJE POZASTATUTOWE - EKSPERCI

Głównymi funkcjami pozastatutowymi są:
Eksperci -  obecnie mamy 13 aktywnych ekspertów, więcej w zakładce dyżur eksperta.
Jeżeli widzisz się jako ekspert tematyczny lub branżowy, chcesz udzielać porad, odpowiadać na pytania innych członków, prowadzić blog, prowadzić konferencje na Skype, zabierać głos podczas konferencji. Zgłoś się pod adresem biuro@mieszkanicznik.org.pl.


9
. PROCEDURA SPRAW CZŁONKOWSKICH

Wszystkie powyższe informacje zawarte są w oficjalnej Procedurze Spraw Członkowskich Stowarzyszenia Mieszkanicznik, zarządzanej przez Zarząd Stowarzyszenia. Stowarzyszenie Mieszkanicznik czeka na Ciebie. ZAPRASZAMY!

 

KONTA CZŁONKOWSKIE

Baza członków prowadzona jest w SYSTEMIE CRM, dostępnym pod adresem: https://crm.mieszkanicznik.org.pl , w którym zarejestrowany członek stowarzyszenia ma możliwość:
- opłacania kolejnych składek
- przeglądania i aktualizacji swoich danych
- rejestracji na spotkania lokalne i wydarzenia (szkolenia, kongresy) organizowane przez Stowarzyszenie

Logując się na stronę https://mieszkanicznik.org.pl/ możesz:
- sprawdzić termin ważności składki, historię rozliczeń ze Stowarzyszeniem,
- opłacić "on-line" składkę (będzie przedłużona natychmiast po zarejestrowaniu transakcji) wraz z automatycznie naliczonymi należnymi rabatami (np. za polecenia nowych członków),
- zarządzać subskrypcją (dopisywać i wypisywać się) do wybranych grup mailingowych (oddziałów lokalnych),
- przejrzeć, zmienić i uzupełnić dane w swoim profilu osobistym,
- zapisać się i opłacić "on-line" udział w dowolnym, nadchodzącym wydarzeniu organizowanym przez lokalne oddziały.

 

Rabaty za wpłatę składki "z góry" za okres dłuższy niż jeden rok:

Członkowie Stowarzyszenia, którzy regularnie opłacają składki mają możliwość skorzystania z rabatów przy płatnościach za okres dłuższy niż jeden rok:

  • 10 % za okres 2 lat
    Wartość składki dwuletniej po rabacie wynosi 450 zł
  • 20 % za okres 3 lat
    Wartość składki trzyletniej po rabacie wynosi 600 zł

Składka członkowska ważna jest przez rok. Termin ważności składki biegnie od daty wypełnienia deklaracji członkowskiej i elektronicznego podpisania oświadczeń o przystąpieniu do stowarzyszenia. Następna składka staje się wymagalna po upływie roku od tego faktu.  Jeżeli nie wpłacisz składki w tym terminie, nie zostajesz skreślony z bazy członków jednak tracisz przywileje członka z aktywną składką.  Wykreślenie z bazy może nastąpić po otrzymaniu pisemnej rezygnacji z członkostwa w stowarzyszeniu lub podjęciu uchwały przez zarząd o wykreśleniu z powodu braku aktywności.

Jeżeli masz zaległości w płaceniu składek możesz zawsze je uzupełnić aby zachować ciągłość członkostwa lub ponownie wypełnić deklarację i dodatkowo opłacić wpisowe.

Jeśli nie jesteś zarejestrowany na stronie na stronie płatności można dokonać bezpośrednio na nasze konto w MBanku:

Nr konta 70 1140 2004 0000 3802 7547 4540
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" 00-145, Al. Solidarności 72/5

Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie: płatności możesz dokonać po zalogowaniu się i wybraniu odpowiedniego linka.

Składki członkowskie stanowią główne źródło przychodów Stowarzyszenia. Dzięki nim możemy istnieć i się rozwijać - dla Was Mieszkanicznicy. Możemy realizować naszą misję, aby żyło nam się łatwiej i przyjemniej na rynku, który wspólnie tworzymy - rynku najmu nieruchomości.

Jak do nas dołączyć

Aby zostać członkiem należy zarejestrować się na stronie crm.mieszkanicznik.org.pl i wypełnić formularz - deklarację członkowską.

 

W zależności jakim chcemy być członkiem uiszczamy opłatę na konto Stowarzyszenia. System rejestracji członków w CRM  przewiduje automatyczny proces dokonywania płatności za pośrednictwem T-Pay lub bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Prosimy wówczas w przelewie podać dokładny opis - imię, nazwisko, adres, e-mail, Dzięki temu od razu po przelewie identyfikujemy osobę i kontaktujemy się z nią. W ten sposób wpłacający staje się członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik na 365 dni. Pierwsza opłata członkowska wynosi 400 zł. Opłata kolejnej składki rocznej wynosi 250 zł.

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

30 DNI GWARANCJI ZADOWOLENIA

Zapraszamy do zapoznania się z video z Kongresu Stowarzyszenia - zobaczysz na nim, kogo zrzeszamy i jak wymieniamy się cenną wiedza ekspercką:

Obejrzyj relację

Zarejestruj się, aby zostać oficjalnym Członkiem
największej społeczności dot. nieruchomości.

 

Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie,
zaloguj się klikając poniżej.

X