• Brak produktów w koszyku.

Nasi Partnerzy

Poznaj Partnerów Stowarzyszenia!
Korzystaj ze znacznych zniżek na produkty i usługi naszych Partnerów. Ciesz się najszybszym kontaktem z dedykowaną osobą zamiast czekania na połączenie z infolinią.
Po prostu wypełnij formularz znajdujący się pod przyciskiem "SKONTAKTUJ SIĘ"
UWAGA! Formularz jest widoczny tylko dla zalogowanych członków Stowarzyszenia.

WYBIERZ PARTNERA I SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM BEZPOŚREDNIO

Salomon Finance jest firmą ekspercką specjalizującą się od ponad 10 lat w zakresie kredytów hipotecznych.

Polityka otwartości i transparentności zaskarbiła firmie zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów, w tym także licznych członków i sympatyków Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Guru Group to firma działająca w branży finansowej, będąca członkiem ANG Spółdzielnia, która jest wiodąca firmą na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Guru Group od kilkunastu lat świadczy usługi doradztwa w zakresie finansów i nieruchomości. Kompletna wiedza z zakresu kredytów, ale również innych produktów finansowych, pozwala dobrać dla klientów najlepsze rozwiązania. Dzięki najwyższym standardom obsługi, budujemy z klientami długotrwałe relacje oraz zadowolenie ze świadczonych usług.

 

Założycielem Guru Group jest Krzysztof Iwan, ekspert finansowy z 16-letnim doświadczeniem, od 7 lat członek ANG Spółdzielnia. Znany i ceniony na rynku finansowania nieruchomości, 5 razy pojawił się w roli prelegenta na Kongresie Mieszkanicznika.

Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym.

 

Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji

Jarosław Gulewski to deweloper, który swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupił w 2006 roku, od tamtego czasu realizuje kilka inwestycji deweloperskich jednocześnie głównie domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej oraz mikro apartamenty.

 

Od kilku lat pomaga osobom, które chcą rozpocząć działalność w branży deweloperskiej organizując kilka razy w roku szkolenia "Warsztaty Deweloperskie", na których wraz z uczestnikami przechodzi krok po kroku cały proces inwestycyjny przy projektach deweloperskich związanych z budową domów i mieszkań na sprzedaż.

Rozsądni Bracia to Robert Kiereś, Michał Kiereś i Piotr Kiereś. Inwestowanie w nieruchomości rozpoczęli w 2001 roku od inwestycji deweloperskiej w budowę jednego bliźniaka. Przez kilka lat działali razem, a później ich drogi zawodowe rozeszły się. Założyli oddzielne firmy, które działały na jednym, wspólnym, lokalnym rynku. Na przełomie roku 2011/2012 rozpoczęli inwestowanie w mieszkania na wynajem.

 

W grudniu 2014 roku założyli firmę działającą pod marką Zielony Żółwik, która zajęła się zarządzaniem najmem mieszkań W 2015 roku założyli wspólną firmę deweloperską, w ramach której połączyli swój kapitał, doświadczenie i grunty, które wcześniej każdy z nich pozyskał.  Aktualnie inwestują w nieruchomości tworząc spółki rentierskie, deweloperskie w tym także w modelu inwestowania grupowego.

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

 

1. Remonty nieruchomości - projekty i wykonanie
2. Szafy i meble - projekty i wykonanie
3. Kuchnie - projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane - projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci - projekty i wykonanie
6. Zarządzanie najmem - consulting
7. i wielu innych

 

Jeżeli poszukujesz tych usług... DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!

 

Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

 

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.

Grupa Bluerock obecna jest na rynku nieruchomości komercyjnych od 2012 roku.

Inwestujemy w projekty handlowe w największych miastach Polski generując długoterminową wartość inwestycji i atrakcyjne stopy zwrotu.

Udziałowcy i pracownicy Grupy posiadają wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Projekty należące do Bluerock zlokalizowane są przy głównych ulicach i w gęsto zaludnionych osiedlach mieszkaniowych.

Inwestycje z Bluerock wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz są bezobsługowe dla naszych Klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu po kolejną dawkę informacji.

Marka Deante to gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Użycie najwyższej klasy komponentów oraz uważana kontrola jakości dają pewność, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania klientów i będą im służyć przez wiele lat.

 

Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach takich jak Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla Klientów pewność, że wybrane przez nich wyposażenie będzie funkcjonalne, eleganckie i stanie się prawdziwą ozdobą

4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości.

 

Nasza specjalizacja, to: wirtualne spacery po nieruchomościach, zarządzanie najmem w imieniu właściciela, home staging. Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.

 

Osiągamy to poprzez:

- profesjonalizm w codziennym działaniu,
- terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
- przystępne ceny naszych usług,
- indywidualne podejście do każdego z projektów

 

Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.

 

Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego

 

Spacery wirtualne i home staging ? Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt poniżej.

Martyna Szczawińska - jej motto: „Sprawiam, że nieruchomości zyskują na wartości”.
Z wykształcenia prawnik, zawodowo jest pasjonatką pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jest współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2". Certyfikowany home stager.

 

Od kilku lat inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości. Prowadzi firmę Martyna Szczawińska Home Stager, zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu (home staging). Dzięki niej, nieruchomości zyskują na wartości.

 

Jest „lekarzem od nieruchomości” : wyszukuje deficyty i stawia diagnozę, tworzy odpowiednią strategie sprzedaży i wynajmu.
Angażuje się społecznie. Jest liderem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu.

Mzuri jest ogólnopolskim liderem w zarządzaniu mieszkaniami na wynajem i inwestowaniu w nieruchomości - indywidualnym i grupowym. Obecnie zarządza ponad 5,6 tys. mieszkań w 64 miastach Polski i tym samym obsługuje ponad 2 tys. właścicieli mieszkań i ponad 15 tys. najemców.

 

Dla inwestorów indywidualnych Mzuri Investments zakupiło ponad 1330 mieszkań ze stopą zwrotu na poziomie ok. 7% w skali roku. W ramach spółek inwestowania grupowego Mzuri CFI jak dotąd zebrało łączny kapitał w wysokości przekraczającej 50 mln zł. Szacowane stopy zwrotu z inwestycji grupowych to nawet 7% w skali roku. Misją Mzuri jest wspieranie budowania wolności finansowej Klientów i współpracowników poprzez różne formy inwestowania w nieruchomości na wynajem.

Sim Property specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami na wynajem w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

 

Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb właścicieli. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego w Polsce i zagranicą.

Operator wynajmów krótkoterminowych. Pod swoją opieką ma blisko 500 apartamentów w 5 miastach: Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu i Poznaniu. Na 2020 r. zaplanowane są otwarcia kolejnych oddziałów.

 

Firma ma podpisane także kontrakty na zarządzanie inwestycjami w imieniu deweloperów jako operator całych budynków lub oficjalny partner, rekomendowany klientom nabywającym apartamenty.

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.

Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.

Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.

Develocus - Podnajem, zarządzanie, inwestowanie. Jeśli masz mieszkanie na wynajem i chcesz mieć stały czynsz co miesiąc oraz brak problemów, to możemy wynająć je od Ciebie. Jeśli masz kapitał do zainwestowania w nieruchomość na wynajem - również Ci pomożemy, a nawet przeprowadzimy cały proces za Ciebie!

 

Znajdziemy odpowiednią nieruchomość, wynegocjujemy cenę, zajmiemy się remontem i na końcu wynajmiemy ją od Ciebie. Rozwijamy także oddziały w całej Polsce na zasadzie franczyzy, więc możesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami zbudować swój stabilny oraz dochodowy biznes, w oparciu o sprawdzony model podnajmu!

Apartments Possession jest firmą z Trójmiasta, związaną z branżą nieruchomości od 1996 roku.

 

Dziedziny, w których pomagamy naszym partnerom:

-maksymalizacja obłożenia apartamentów o podwyższonym standardzie zlokalizowanych w dużych miastach na świecie, przez wykorzystanie naszego kanału rezerwacji ze Skandynawii - wysokiej jakości goście i wzrost liczby rezerwacji o 100% rocznie,
-bezpieczne, kompleksowe zarządzanie kapitałem inwestorów pasywnych, poprzez lokowanie pieniędzy na rynku nieruchomości i maksymalizację zysku (nasz rekord to ROI w wysokości 48% w skali roku),
-personalizowane, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, mające na celu uzyskanie maksymalnie dużego, pasywnego zysku dla właściciela lub czynszu gwarantowanego,
-współpraca z dostawcami i pośrednikami inwestycji oraz inwestorami i ich opiekunami,
-współpraca mająca na celu powtórzenie naszego sukcesu w nowych miastach (wsparcie doświadczeniem i wiedzą, dostarczenie narzędzi i procedur, pomoc w automatyzacji biznesu, znalezienie niszy, wspólna grupa zakupowo-kapitałowa),
-szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami, maksymalizacji zysku z wynajmu, zarządzania i procedur w firmie, automatyzacji biznesu.

 

Apartments Possession by Tomasz Burcon.

Renters.pl wspiera właścicieli apartamentów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. Pomagamy zarabiać więcej na nieruchomościach. Od 2018 roku obsługujemy apartamenty w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach. Wywodzimy się z Pomorza Zachodniego, gdzie zajmowaliśmy się najem krótkoterminowym od 2005 roku. Większość zarządzanych przez nas obiektów trafiło do nas z polecenia innych właścicieli, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości i cieszą się z zysków. 

 

Dzięki bieżącemu monitorowaniu wielu czynników mających wpływ na efektywność najmu krótkoterminowego, własnym narzędziom do wyceny i profesjonalnej ekspertyzie rynku zwiększamy zysk z inwestycji nawet o 50% w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami. Wyróżniają nas proste i uczciwe zasady. 

 

Dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy ekskluzywną kolekcję apartamentów o najwyższym standardzie Renters Prestige z udogodnieniami znanymi z 5-gwiazdkowych hoteli. Nasze apartamenty są także dostępne w prestiżowym programie Homes & Villas by Marriott International. 

 

Renters.pl zajęło 36. miejsce wśród top 50 największych operatorów najmu krótkoterminowego na świecie w globalnym rankingu Top Property Managers 2021.  

Spółka NAJEM OKAZJONALNY, działająca od stycznia 2017 roku.

 

Świadczy usługę wspierającą podpisywanie umów najmu okazjonalnego, z której mogą skorzystać zarówno najemcy (w przypadku, gdy nie mają adresu zabezpieczającego umowę najmu okazjonalnego), wynajmujący (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia swojej własności), a także biura nieruchomości (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia interesów swojego klienta).

DOMOVE – Asystent Bezpiecznego Najmu. W naszym internetowym serwisie podpiszesz umowę najmu (do wyboru wersja klasyczna lub innowacyjna, autorska) i zweryfikujesz najemcę.

 

Nasz Asystent Najmu wraz z partnerami strategicznymi (PZU S.A. oraz Alior Bank) oferuje atrakcyjne ubezpieczenie najmu , ubezpieczenie nieruchomości oraz inne produkty dla najmu, a także automatycznie monitoruje prawidłowe wykonywanie zapisów umowy przez najemcę.

 

DOMOVE powstało z potrzeby rynku, a tworzy je zespół praktyków rynku, programistów, prawników, przedstawicieli środowiska akademickiego oraz instytucji finansowych

Warunkiem powodzenia w branży najmu mieszkań jest odpowiednia weryfikacja najemcy przed podpisaniem umowy najmu.

 

Simpl.rent to narzędzie do weryfikacji najemców przez internet.

 

Platforma pozwala zdalnie i automatycznie:
1. Zweryfikować tożsamość najemcy (dostępne 3 metody);
2. Zweryfikować historię płatniczej i kredytową najemcy (dane z Biura Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor, BIG ERIF, Krajowy Rejestr Długów);
3. Zweryfikować zarobki najemcy w porównaniu do wysokości opłat za mieszkanie.
4. Historię poprzednich najmów wraz opiniami od wynajmujących (wkrótce)

 

Proces weryfikacji może trwać nawet 2 minuty, po których najemca otrzyma Certyfikat Najemcy.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o innych innowacyjnych produktach, takich jak ubezpieczenie płatności czynszu (wkrótce dostępne) oraz usługa wstępnej weryfikacji najemców.

 

Dla Członków Stowarzyszenia oferujemy rabaty pomiędzy 20% a 50% od cen widocznych na naszej stronie internetowej: https://simpl.rent/mieszkanicznik

Bricoman to sieć sklepów-składów remontowo-budowlanych oferujących produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania w konkurencyjnych cenach. Jesteś fachowcem lub lubisz majsterkować kupisz u nas w dobrej cenie znane marki narzędzi i elektronarzędzi.

 

Zapraszamy do sklepu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich drzwi, okien, płytek, farb, artykułów hydraulicznych, elektrycznych, metalowych a także innych niezbędnych materiałów remontowo-budowlanych.

Przeszukiwarka portali nieruchomości Adradar
Błyskawiczne powiadomienia o okazjach spełniających kryteria inwestora.
Bez duplikatów.

Czym dokładnie jest MONITER?

To miejsce w sieci gdzie znajdziesz błyskawiczny dostęp do przefiltrowanych ogłoszeń dotyczących nieruchomości, by nie minęła Cię okazja zakupu poniżej ceny rynkowej.

Moniter.pl  stawia przede wszystkim na  prostotę i szybką efektywność. Co potwierdzają proste dla użytkownika zasady, podane w 6 punktach przez praktyka i pomysłodawcę portalu:

  1. Wybierasz miasto, w którym inwestujesz.
  2. Wybierasz co Cię interesuje: kawalerki na wynajem,
    wynajem na pokoje, flipy, a może podnajem lub zarządzanie.
  3. Wykorzystujesz narzędzia z których ja korzystam.
  4. Znajomość kwestii technicznych jest ograniczona do minimum.
  5. Otrzymujesz gotowe oferty, które mogą Cię zainteresować, dzwonisz i umawiasz spotkanie.
  6. W każdej chwili możesz dostosować kryteria po jakich system dobiera nieruchomości, aby poszerzyć lub zawęzić poszukiwania.

Dodatkowo ogłoszenia przychodzące w każdym tygodniu uczą Cię rynku, motywują do oglądania i dają możliwość negocjacji - bo negocjacje pozwalają przekuć średnią ofertę w hit.

Projekt Nieruchomość to firma z ponad 6-letnim doświadczeniem prowadzona przez Faustynę Guzowską. Oferuje usługi kompleksowej aranżacji przestrzeni wraz z realizacją i nadzorem.

 

Idealna opcja dla tych, którzy:
- chcą zaplanować przestrzeń i wykonać sprawnie remont mieszkania;
- nie mają czasu na wybór materiałów i zakupy;
- nie dysponują ekipą remontową;
- nie chcą poświęcać czasu na kontrolę prac remontowych;
- nie mają pomysłu na wygląd swojego mieszkania;
- chcą szybko sprzedać/wynająć nieruchomość po dobrej cenie.

 

Faustyna Guzowska jest także aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Przeprowadziła dziesiątki flipów i cesji – odsprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Prowadzi projekt deweloperski. Służy radą i pomocą przy prowadzeniu podobnych biznesów związanych z handlem nieruchomościami.

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości.

 

W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:

 

- Spotkania on-line - comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem "Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek".

BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL

 

Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).

 

Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT.

 

Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).

Księgowość bezstresowa to biuro rachunkowe działające od wielu lat. Dzięki temu posiadamy nie tylko stosowną wiedzę z zakresu podatków i nieruchomości, ale i długoletnią praktykę biznesową.
To sprawia, że jesteśmy w stanie objąć opieką sprawy powierzone nam przez klientów i kompleksowo wspierać prowadzenie przez nich biznesu.

Wiemy, że na co dzień, w rozmowach z klientami, używanie wyłącznie fachowego, księgowego języka nie jest najlepszym pomysłem. Staramy się więc komunikować z klientem w sposób prosty, zrozumiały, uwzględniając jego indywidualne potrzeby i tłumacząc niejasności. Zależy nam, aby osoby, które z nami współpracują, miały poczucie, że posiadają partnera, dzięki któremu prowadzenie własnej firmy jest bezstresowe, a w razie jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości zawsze otrzymają wsparcie specjalistów.

Specjalizujemy się w nieruchomościach

Klient działający w zakresie nieruchomości to nasz klient idealny 🙂

Staramy się „trzymać rękę na pulsie”, nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i szkolić się w szeroko pojętej tematyce księgowej i podatkowej. Wiedza dotycząca nieruchomości jest dla nas jednak priorytetem i to rozwijanie się w tej dziedzinie jest dla nas szczególnie ważne.

Staramy się także śledzić wszystkie planowane zmiany w systemie podatkowym (na przykład tak zwany „Nowy Ład”), aby móc przeprowadzić naszych klientów przez proces zmian i wesprzeć ich w dostosowaniu własnych biznesów do nowych wymagań nakładanych przez państwo.

Więcej informacji na naszej podstronie
Zapraszamy do kontaktu

PLATFORMA KURSOWA REDi TAX

 

Firma REDi TAX powstała z myślą o osobach zajmujących się wynajmem nieruchomości. Po siedmiu latach prowadzenia biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze najmu nadszedł czas na stworzenie platformy edukacyjnej www.reditax.pl.

 

Znajdziesz tu bazę wiedzy niezbędną to prawidłowego rozliczania wynajmu,
m.in. poradniki, szablony dokumentów i informacje o najważniejszych terminach podatkowych.

 

Oferujemy kursy online będące odpowiedzią na często powtarzające się pytania z zakresu rozliczania wynajmu i optymalizacji podatkowej.

Nasze kursy są substytutem bezpośredniej rozmowy z księgową. Gromadzą
w jednym miejscu informacje z danych obszarów tematycznych. Zagadnienia omawiane w kursach przedstawione są w prosty i przejrzysty sposób. Wszystko to za sprawą licznych przykładów stworzonych w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Podstawową zaletą naszych kursów jest fakt, że dostęp do zawartych w nich materiałów masz przez wiele miesięcy, dzięki czemu możesz powrócić do interesujących Cię treści w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

 

Oprócz kursów online prowadzimy również blog, na którym udostępniamy darmową wiedzę z zakresu rozliczeń podatkowych. Poprzez zamieszczane materiały chcemy przekonać Cię, jak ważne dla Ciebie i Twojego biznesu są kwestie związane z podatkami. 

 

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc. Zainwestuj w wiedzę i świadomie rozwijaj
z nami swój wynajem!

Łączymy ciekawe inwestycje z inwestorami na rynku nieruchomości od 2000 roku. Umożliwiamy najpierw kontakt wirtualny, zapoznanie się z ofertami, a potem kontakt bezpośredni pomiędzy stronami, gdyż ten biznes opiera się na relacjach i kontaktach personalnych.

Kim jesteśmy?

  • Działamy na rynku nieruchomości już ponad 18 lat. Posiadamy nieruchomości tj. budynki, lokale użytkowe, mieszkania, garaże, grunty rolne i budowlane. Zajmujemy się również kupnem, sprzedażą, flipami, najmem, podnajmem, tychże nieruchomości. Dysponujemy szeroką wiedza, kontaktami i dostępem do inwestycji oraz inwestorów, których trudno bez odpowiednich kontaktów spotkać na ulicy.
  • Skupiamy 10 000 inwestorów, posiadamy 30 000 nieruchomości, mamy wieloletnią wiedzę, ogromne kontakty. Wyznajemy zasadę „Najpierw poznajmy się, a potem róbmy biznes”.

Fabryka drzwi POLSTAR.
(Polstar Doors sp. z o.o. sp. k. Czermno Kolonia)

Musimy być godni zaufania, jeśli chcemy, aby powierzono nam produkcję drzwi wejściowych. To one zapewniają poczucie bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Stanowią wizytówkę, witają gości, zachęcają do wejścia. Reprezentują Ciebie - to kim jesteś i jak wielką wagę przywiązujesz do wyglądu domu. Wiedząc to wszystko stworzyliśmy fabrykę w woj. świętokrzyskim, www.polstar.pl, która stawia sobie wysokie wymagania dotyczące jakości, właściwości i wzornictwa proponowanych systemów. Produkcja drzwi zewnętrznych odbywa się przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów i nowych technologii. Proponujemy kolekcje wyróżniające się unikatową linią, obecnością delikatnych tłoczeń lub awangardowymi przeszkleniami. Nasza fabryka oddaje w Twoje ręce wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne-stalowe.
Dla naszych produktów i klientów stworzyliśmy portal www.krainadrzwi.pl, gdzie znajdziesz nasze drzwi zewnętrzne, wejściowe do domów i mieszkań w blokach.

Basia Domarus
Specjalista od Relacji w Biznesie.

 

Kompleksowe zarządzanie najmem długoterminowym.

"Bezpiecznie Mieszanie" to oferta ubezpieczenia od UNIQA skierowana zarówno do wynajmującego jak i najemcy.

Obejmuje:

- Ubezpieczenie wyposażenia Twojego mieszkania (mebli, sprzętu RTV i AGD, komputerów, laptopów, sprzętu sportowego, biżuterii, odzieży i innych tzw. ruchomości domowych, podłóg, instalacji, mebli i sprzętu AGD w zabudowie, parkietu, glazury, armatury i innych tzw. stałych elementów),
- OC w życiu prywatnym,
- Usługi Assistance (pomoc fachowca i części zamienne zepsutego sprzętu RTV, AGD i PC – nawet do 1500 zł),

Więcej szczegółów na stronie: https://mieszkanicznik.org.pl/ubezpieczenia-uniqa/

UBEstrefa powstała w odpowiedzi na potrzebę wielokanałowej dystrybucji nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych.

W ostatnich latach rynek ubezpieczeń rozwija się dynamicznie w zupełnie nowych kierunkach. Pojawia się coraz więcej produktów dedykowanych - skierowanych i dopasowanych do potrzeb określonych grup odbiorców.

Sprzedaż takich produktów wymaga specjalistycznej wiedzy oraz bycia zawsze blisko potencjalnego Klienta. Ponadto zakup produktu powinien być wygodny i bezproblemowy.

UBEstrefa jest efektem wspólnej pracy specjalistów z branży IT, ubezpieczeń oraz marketingu.

UBEstrefa dostarcza dedykowane produkty ubezpieczeniowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające ich sprzedaż.

Oferty produktów UBEstrefa znajdziesz u Partnerów biznesowych, a także u wyspecjalizowanych Agentów.

Wychodząc z tych założeń, we współpracy z PZU powstał program dla osób i firm wynajmujących nieruchomości.

Pakiet aż 8 ubezpieczeń gwarantuje wszechstronną ochronę, która pozwala zminimalizować ryzyko związane z wynajmem.

Szczególną uwagę warto zwrócić na ubezpieczenie przerwy w opłacaniu czynszu przez najemcę.

Obecnie jest to jedyna taka oferta na rynku.

Więcej informacji o partnerze:https://wynajemnagwarancji.pl/mieszkanicznik/

Ubezpieczać znaczy pomagać. ART Ubezpieczenia to trzy różne osobowości, które połączyła pasja do pomagania. Naszą przewagą jest wiedza i wszechstronne doświadczenie: zarówno z zakresu nieruchomości (Marcin to aktywny inwestor tego rynku), jak również ubezpieczeń (w tym zdrowia i życia, firm i przedsiębiorstw), a także z obszaru rynków kapitałowych, szkoleń oraz coachingu.

W naszej pracy kierujemy się dobrem klienta: nie ma miejsca na nachalną sprzedaż, mruganie okiem lub składanie obietnic bez pokrycia. Znamy ubezpieczenia od strony sprzedaży jak i likwidacji szkód. Wszystkie propozycje i rozwiązania przygotowujemy na podstawie zdiagnozowanych potrzeb. Rozumiemy, że nie każdy musi znać się na ubezpieczeniach dlatego jesteśmy otwarci na pytania i skrupulatnie tłumaczymy wszelkie zawiłości. Jesteśmy nieustępliwi w poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania.

ART Ubezpieczenia łączy tradycyjny model doradztwa ubezpieczeniowego z mobilnymi formami kontaktu dostępnymi z każdego miejsca na świecie.

Więcej informacji o partnerze:

https://artubezpieczenia.com.pl/mieszkanicznik

DOWIEDZ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ O NASZYCH PARTNERACH

PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

PARTNERZY STOWARZYSZENIA MIESZKANICZNIK

WSPÓŁPRCUJEMY

WSPÓŁPRCUJEMY

X