0
  • Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia
KSIĘGOWOŚĆ BEZSTRESOWA / umowa zakończona

Jesteśmy biurem rachunkowym, z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dysponujemy nie tylko stosowną wiedzą z zakresu podatków i nieruchomości, ale i długoletnią praktykę biznesową. To sprawia, że jesteśmy w stanie objąć opieką sprawy powierzone nam przez klientów i kompleksowo wspierać prowadzenie przez nich biznesu.

Wiemy, że na co dzień, w rozmowach z klientami, używanie wyłącznie fachowego, księgowego języka nie jest najlepszym pomysłem. Staramy się więc komunikować z klientem w sposób prosty, zrozumiały, uwzględniając jego indywidualne potrzeby i tłumacząc niejasności. Zależy nam, aby osoby, które z nami współpracują, miały poczucie, że posiadają partnera, dzięki któremu prowadzenie własnej firmy jest bezstresowe, a w razie jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości zawsze otrzymają wsparcie specjalistów

W czym możemy Ci pomóc?

Obsługujemy wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze – od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki prawa handlowego.

Zajmiemy się sprawami dotyczącymi Twoich pracowników: poprowadzimy akta osobowe, naliczymy wynagrodzenia, sporządzimy deklaracje ZUS.

Możesz także uzyskać poradę w zakresie najkorzystniejszej formy prowadzenia biznesu, rozliczania podatków, rozliczeń z ZUS, zatrudniania i wynagradzania pracowników.

Ale tak naprawdę… Jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy współpracy. Powiedz nam, jakie masz potrzeby, a postaramy się dostosować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie

Specjalizujemy się w nieruchomościach:

Klient działający w zakresie nieruchomości to nasz klient idealny 🙂

Staramy się „trzymać rękę na pulsie”, nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i szkolić się w szeroko pojętej tematyce księgowej i podatkowej. Wiedza dotycząca nieruchomości jest dla nas jednak priorytetem i to rozwijanie się w tej dziedzinie jest dla nas szczególnie ważne.

Staramy się także śledzić wszystkie planowane zmiany w systemie podatkowym (na przykład tak zwany „Nowy Ład”), aby móc przeprowadzić naszych klientów przez proces zmian i wesprzeć ich w dostosowaniu własnych biznesów do nowych wymagań nakładanych przez państwo.

KSIĘGOWOŚĆ BEZSTRESOWA TO DOSTĘP DO SPECJALISTÓW

Możesz u nas skorzystać z konsultacji z księgowym, doradcą podatkowym, radcą prawnym, specjalistą BHP i innymi.

Jeśli Twój problem będzie nietypowy, postaramy się znaleźć eksperta, który będzie w stanie Ci pomóc.

Zapraszamy do kontaktu!
Będziesz spać spokojnie,  gdy my zajmiemy się rozliczeniami.
I nie tylko!
DSC04541 (2) (1)
DSC04526
DSC04621net

Partner Stowarzyszenia - KSIĘGOWOŚĆ BEZSTRESOWA

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z KSIĘGOWOŚCIĄ BEZSTRESOWĄ

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 2000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X