0
  • Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia - Deante

Deante – polski producent wyposażenia łazienek i kuchni

Marka Deante to gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Użycie najwyższej klasy komponentów oraz uważana kontrola jakości dają pewność, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania klientów i będą im służyć przez wiele lat.

Wyjątkowy design

Za wszystkie produkty Deante odpowiadają konkretni ludzie: projektanci, konstruktorzy, kontrolerzy jakości i menedżerowie produktów. To daje pewność, że design i jakość wyrobów Deante spełniają najwyższe standardy, co potwierdzone jest wieloletnią gwarancją. Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach takich jak Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla Klientów pewność, że wybrane przez nich wyposażenie będzie funkcjonalne, eleganckie i stanie się prawdziwą ozdobą kuchni i łazienki.

Jakość i niezawodność

Dlatego Deante uważnie słucha swoich Klientów i rozwija ofertę w oparciu o to, czego potrzebują. Coraz więcej wymaga od produktów i wciąż je udoskonala, aby spełniały najwyższe standardy. Każda kolekcja przechodzi szereg testów w zaawansowanym technologicznie laboratorium Deante. Tam potwierdzana jest wysoka jakość materiałów, dokładność wykonania i odporność produktów na użytkowanie. Następnie gotowe produkty podawane są dwuetapowej kontroli jakości. Pierwsza ma miejsce w fabryce, zaraz po zakończeniu produkcji. Druga odbywa się tuż przed wysyłką produktów do sklepów na całym świecie.

Kompletne rozwiązanie łazienkowe Deante

Deante oferuje kompletne i spójne stylistycznie kolekcje obejmujące wszystko, co jest potrzebne w łazience: baterie, deszczownię lub komplet podtynkowy, ceramikę i kabinę prysznicową z brodzikiem lub odpływem liniowym.

Partner Deante udziela zniżkę dla członków Stowarzyszenia w wysokości 25% na swoje produkty(armatura łazienkowa i kuchenna).

Partner Stowarzyszenia - Deante

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z DEANTE

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 1000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X