• Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia - Deante

Polski producent wyposażenia łazienek i kuchni

Marka Deante to gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Użycie najwyższej klasy komponentów oraz uważana kontrola jakości dają pewność, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania klientów i będą im służyć przez wiele lat.

Wyjątkowy Design

Za wszystkie produkty Deante odpowiadają konkretni ludzie: projektanci, konstruktorzy, kontrolerzy jakości i menedżerowie produktów. To daje pewność, że design i jakość wyrobów Deante spełniają najwyższe standardy, co potwierdzone jest wieloletnią gwarancją.

 

Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach takich jak Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla Klientów pewność, że wybrane przez nich wyposażenie będzie funkcjonalne, eleganckie i stanie się prawdziwą ozdobą

Jakość i niezawodność

Dlatego Deante uważnie słucha swoich Klientów i rozwija ofertę w oparciu o to, czego potrzebują. Coraz więcej wymaga od produktów i wciąż je udoskonala, aby spełniały najwyższe standardy. Każda kolekcja przechodzi szereg testów w zaawansowanym technologicznie laboratorium Deante.

 

Tam potwierdzana jest wysoka jakość materiałów, dokładność wykonania i odporność produktów na użytkowanie. Następnie gotowe produkty podawane są dwuetapowej kontroli jakości. Pierwsza ma miejsce w fabryce, zaraz po zakończeniu produkcji. Druga odbywa się tuż przed wysyłką produktów do sklepów na całym świecie.

Kompletne rozwiązania łazienkowe Deante

Deante oferuje kompletne i spójne stylistycznie kolekcje obejmujące wszystko, co jest potrzebne w łazience:

  • baterie
  • deszczownię
  • komplet podtynkowy
  • ceramikę
  • kabinę prysznicową z brodzikiem lub odpływem liniowym

Korzyści dla członków

Deante udziela zniżkę dla członków Stowarzyszenia na swoje produkty w wysokości 25%  (armatura łazienkowa i kuchenna).

KONTAKT Z DEANTE

Ta strefa jest dla zalogowanych członków.
Kliknij przycisk poniżej, aby się zalogować.