• Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia - Simpl

Simpl.rent to narzędzie do zdalnej weryfikacji najemców. Platforma weryfikuje tożsamość, historię płatniczą i kredytową (na podstawie danych z BIK oraz dwóch biur informacji gospodarczej) oraz wynagrodzenie najemcy. Produkt jest dedykowany właścicielom i zarządcom mieszkań na wynajem oraz agencjom nieruchomości. Narzędzie bazuje na rozwiązaniach z branży finansowej (potwierdzenie tożsamości i zarobków za pomocą logowania do konta bankowego, wideo weryfikacja tożsamości). Aby wykonać proces weryfikacji najemca daje swoją wyraźną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dzięki czemu cały proces jest zgodny z prawem polskim w tym z RODO.

Po przejściu przez cały proces właściciel nieruchomości otrzymuje raport z informacjami:

1. Czy tożsamość najemcy jest potwierdzona.
2. Czy w historii płatniczej i kredytowej najemcy są informacje, które wskazują, że najemca może mieć problem z regulowaniem czynszu na czas.
3. Czy najemcę stać na bezpieczne wynajęcie nieruchomości.

Ponadto, Simpl.rent daje możliwość generowania dedykowanych formularzy zgłoszeniowych dla konkretniej nieruchomości w postaci linku URL. Po kliknięciu w link URL najemca może wstępnie zweryfikować czy może ubiegać się o wynajęcie nieruchomości oraz potwierdzić swoje zainteresowanie. Dzięki tej funkcjonalności właściciele mieszkań mogą skupić się na rozmowach z najemcami, którzy spełniają kryteria wyboru.

Partner Stowarzyszenia - Simpl

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z SIMPL

Ta strefa jest dla zalogowanych członków.
Kliknij przycisk poniżej, aby się zalogować.

 

X