0
  • Brak produktów w koszyku.
Skorzystaj ze specjalnego programu ubezpieczenia lokali mieszkalnych przygotowanego dla członków Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
Program oferowany przez UNIQA TU S.A. zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową wynajmowanego mieszkania zarówno dla wynajmującego jak i dla najemcy.
Bezpieczne mieszkanie

Choć nie możemy przewidzieć co jutro wydarzy się w Twoim świecie, jednego możesz być pewien - z naszym ubezpieczeniem od 15 zł miesięcznie Twoja twierdza będzie bezpieczna.

Składkę opłacisz w wygodny sposób – kwartalnie lub rocznie.

SPRAWDŹ SAM
Poznaj nasze ubezpieczenie

Ubezpieczenie wyposażenia Twojego mieszkania

• mebli, sprzętu RTV i AGD, komputerów, laptopów, sprzętu sportowego, biżuterii, odzieży i innych tzw. ruchomości domowych
• podłóg, instalacji, mebli i sprzętu AGD w zabudowie, parkietu, glazury, armatury i innych tzw. stałych elementów.

OC w życiu prywatnym

Wypłacimy odszkodowanie, jeśli Ty lub Twoi bliscy nieumyślnie wyrządzicie szkodę innej osobie. Np. gdy.: Twoje dziecko wybije piłką szybę sąsiadowi lub zarysuje jego samochód; potrącisz pieszego, jadąc na rowerze; zalejesz sąsiada i zniszczysz jego mieszkanie

Usługi Assistance

Zapłacimy za pomoc fachowca i części zamienne zepsutego sprzętu RTV, AGD i PC – nawet do 1500 zł. Gwarantujemy 24-godzinną infolinię: 22 599 95 22.

Dlaczego warto?

• Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk – odpowiadamy za szkody spowodowane nagłymi zdarzeniami, niezależnymi od Ciebie. Może to być np. pożar, kradzież z włamaniem czy zalanie, np. z powodu awarii sprzętu AGD.

• Wypłacimy pieniądze, gdy do szkody dojdzie z winy Twojej lub Twoich bliskich - np. gdy zapomnisz wyłączyć żelazko i dojdzie do pożaru (tzw. wina nieumyślna).

• Każdego miesiąca ochrona „zaczyna się od nowa”, bez względu na to czy miałeś szkodę.

• Umowa na czas nieokreślony: umowa obowiązuje tak długo jak płacisz składkę i do momentu, gdy nie złożysz wypowiedziana.

SPRAWDŹ
Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z:

UNIQA TU SA Biuro Warszawa
ul. Chłodna 51, 00-844 Warszawa
Monika Prokopiuk
Tel. 696 015 130
e-mail: monika.prokopiuk@uniqa.pl

lub brokerem prowadzącym:

ELŻBIETA CICHOCKA
Mieszka I 36, 05-230 Kobyłka
Tel. 604236316
e-mail: biuro@ecbroker.pl

X