0
 • Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia - Moniter

Akademia 2.0.to indywidualny plan zbudowany pod Ciebie.

Akademia Monitera 2.0 to maksimum praktycznej wiedzy, z której możesz korzystać cały czas – kiedy tylko tego potrzebujesz. Czy wiesz, czym różni się Akademia Monitera 2.0 od standardowego szkolenia?  Tutaj to Twoje realne potrzeby są dla nas priorytetem.
Stworzymy dla Ciebie strategię działania nakierowaną na Twój cel. Nie będziesz jednym ze słuchaczy szkolenia opartego na ogólnych przykładach w prezentacji.

Zapisz się do Akademii i zainwestuj w zaplanowane działania, które od początku spełnią Twoje oczekiwania.

Naucz się, jak:

 • rozpoznawać, co jest okazją i jak je wyszukiwać przy pomocy najlepszego narzędzia na rynku,
 • planować remonty mieszkań, by dopasować je pod kątem przyszłych najemców czy nabywców (np. zmieniać ich układ tak, by w rezultacie uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji),
 • rozwiązywać kwestie techniczne w mieszkaniach związane z różnego rodzaju instalacjami (grzewczymi, elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi),
 • sprawdzić stan prawny mieszkania, by mieć pewność, że jest to bezpieczna inwestycja.

Jeśli chcesz coś zmienić od Nowego Roku i na poważnie zająć się nieruchomościami zapisz się na rozmowę lub przejdź do formularza poniżej.

W skrócie Akademia Monitera 2.0 to:

 1. Wyznaczony zindywidualizowany plan działania
 2. Sprawdzanie rezultatów i konsultacja postępów z ekspertem
 3. Ćwiczenia i praktyka
 4. Przydatne narzędzia:
  FlipPlaner
  Dostęp do monitera PRO - aplikacji nr #1 wyszukującej mieszkania poniżej wartości rynkowej
  Dokumenty i checklisty
 5. Cykliczne spotkania z doświadczonymi praktykami na rynku
 6. Dostęp do grupy mastermindowej
 7. Platforma VOD pomagająca wdrożyć podstawy, będąca zawsze pod ręką i stale aktualizowana o nowe materiały.

Uwaga: obowiązuje limit miejsc. Tylko 10 osób dołączy do Akademii w styczniu ze względu na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika.

P.S. A czy wiesz, że narzędzie Moniter PRO możesz już testować za darmo? 

Moniter to rozwiązanie, które znacząco ułatwia proces poszukiwania nieruchomości. Oto kroki, jakie podejmujesz:

Krok 1: Wybierasz miasto inwestycji oraz rodzaj nieruchomości, który Cię interesuje, takie jak kawalerki, wynajem na pokoje, flipy, podnajem lub zarządzanie.

Krok 2: Dostosowujesz kryteria wyszukiwania, aby dokładniej określić, jakie nieruchomości Cię interesują. To pozwala na skupienie się na ofertach spełniających Twoje wymagania.

Krok 3: Obsługa naszej aplikacji jest intuicyjna, podobnie jak na popularnych platformach takich jak Booking.com czy OLX.

Krok 4: Po dokonaniu wyboru otrzymujesz gotowe oferty. Możesz bezpośrednio kontaktować się z ogłoszeniodawcami i umawiać się na spotkania.

Zalety z korzystania z Moniter.pl:
 1. Oszczędność finansowa - Aplikacja pozwala podejmować szybkie decyzje i reagować na atrakcyjne oferty, co może przynieść znaczące oszczędności, nawet kilka tysięcy złotych.
 2. Priorytetowa pozycja - Dzięki wygodnym powiadomieniom e-mail i SMS zyskujesz przewagę czasową nad konkurencją, co jest kluczowe w pozyskiwaniu najlepszych ofert na wynajem lub zakup.
 3. Dokładne dopasowanie - Moniter.pl prezentuje ogłoszenia moderowane i dopasowane do Twoich preferencji z różnych źródeł, takich jak ogólnopolskie i niszowe portale, licytacje komornicze oraz strony spółdzielni.

 

Moniter.pl to narzędzie, które pozwala inwestorom efektywnie zarządzać procesem poszukiwania nieruchomości, oszczędzając czas i pieniądze oraz pozyskując dostęp do najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Dołącz do grona inwestorów, którzy czerpią korzyści z naszej platformy.

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z MONITER

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 1000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X