Musimy być godni zaufania, jeśli chcemy, aby powierzono nam produkcję drzwi wejściowych. To one zapewniają poczucie bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Stanowią wizytówkę, witają gości, zachęcają do wejścia. Reprezentują Ciebie - to kim jesteś i jak wielką wagę przywiązujesz do wyglądu domu.Wiedząc to wszystko stworzyliśmy fabrykę w woj. świętokrzyskim, www.polstar.pl, która stawia sobie wysokie wymagania dotyczące jakości, właściwości i wzornictwa proponowanych systemów. Produkcja drzwi zewnętrznych odbywa się przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów i nowych technologii. Proponujemy kolekcje wyróżniające się unikatową linią, obecnością delikatnych tłoczeń lub awangardowymi przeszkleniami. Nasza fabryka oddaje w Twoje ręce wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne-stalowe.
Dla naszych produktów i klientów stworzyliśmy portal www.krainadrzwi.pl, gdzie znajdziesz nasze drzwi zewnętrzne, wejściowe do domów i mieszkań w blokach.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Drzwi od ręki

Utrzymujemy duże stany magazynowe w naszym głównym centrum dystrybucji, dlatego klient nie musi czekać na drzwi kilka tygodni od momentu zamówienia jak to często bywa przy zakupie tego typu produktów.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Głównym zadaniem naszych pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientem jest rzetelne doradztwo w kwestii wyboru optymalnego produktu, spełniającego wymagania klienta bez nacisku na zakup. Specjalnie dla Mieszkanicznika dedykowaliśmy osobę w naszej fabryce aby ułatwić komunikacje.

Wparcie serwisowe

Po zakupie oferujemy pomoc techniczną, odnośnie montażu i funkcjonalności drzwi. W uzasadnionych przypadkach zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis na miejscu u klienta na terenie Polski bez względu na lokalizację.

Poniżej nasza oferta dla Mieszkanicznika.

WAŻNE - W zamówieniach  w uwagach proszę o dopisywanie - Rabat 5% Mieszkanicznik. Ten rabat otrzymujesz będąc członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik na nasze drzwi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta drzwi Polstar - superior 55

Zdjęcie przekroju opisane - superior 55 - pobierz w pdf.

Pakiet Superior 55 to drzwi o grubości skrzydła 55 mm wypełnione grafitowym polistyrenem EPS, wraz ze złożoną ościeżnicą i progiem z blachy nierdzewnej w komplecie. Drzwi posiadają dwa niezależne zamki trójbolcowe, a także trzy bolce antywyważeniowe. Konstrukcja i zastosowane wypełnienie gwarantują, że drzwi spełniają normy w zakresie energooszczędności i bezpieczeństwa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta drzwi Polstar - superior 55 plus

Zdjęcie przekroju opisane - superior 55 plus - pobierz w pdf

Pakiet Superior 55 Plus to najlepsza rynkowa propozycja drzwi o grubości skrzydła 55 mm. Skrzydło wypełnione pianą PUR, a także stabilna i mocna konstrukcja wewnątrz skrzydła wykonana z wodoodpornej sklejki. Drzwi posiadają ościeżnicę termiczną oraz próg termiczny z blachy nierdzewnej w standardzie. Takie rozwiązanie gwarantuje wytrzymałość codziennej eksploatacji i zabezpieczenie przed oddziaływaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Bezpieczeństwo zapewnia 9 punktowy system ryglowania zamków i bolców antywyważeniowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta drzwi Polstar - comfort 73

Zdjęcie przekroju opisane - comfort 73 - pobierz w pdf

Pakiet Comfort 73 zaprojektowany został dla osób ceniących solidność wykonania i wysokie standardy w zakresie energooszczędności, bezpieczeństwa. Najwyższej jakości materiały, skrzydło o grubości 73 mm wypełnione pianą poliuretanową i zastosowanie zawiasów regulowanych w 3 płaszczyznach (zawiasy 3D) zwiększają funkcje użytkowe. Grubość drzwi oraz próg Alu Thermo wpływa na izolacyjność termiczną, a także redukuje nadmierny hałas dobiegający do wnętrza domu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta drzwi Polstar - comfort 73 plus

Zdjęcie przekroju opisane - comfort 73 plus - pobierz w pdf

Pakiet Comfort 73 Plus to nasza propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Drzwi o grubości 73 mm
z ościeżnicą z przekładką termiczną i systemowym progiem Alu Thermo. Wypełnienie skrzydła to dwukomponentowy systemem PUR gwarantujący bardzo dobre parametry cieplne. Konstrukcja skrzydła drzwiowego ze sklejki wodoodpornej. W drzwiach zastosowano zamek wielopunktowy ROTO z systemem hako-bolców co jest rozwiązaniem nowatorskim na polskim rynku. Masywne bolce przeciwwyważeniowe i zawias 3D podwyższają odporność na włamanie. Drzwi wykonane są w systemie 4-stronnej przylgi skrzydła.