• Brak produktów w koszyku.
Baterie podtynkowe typu bidetta deante

Bidet to dość popularny element wyposażenia łazienki w naszych domach. Jednak z uwagi na konieczność zabudowy i zamontowania miski ustępowej takie rozwiązanie wymaga sporo przestrzeni. Dla tych, którzy dysponują mniejszą łazienką - nic straconego! Baterie podtynkowe typu bidetta od Deante to alternatywa dla klasycznych bidetów, ale bez kompromisów względem jakości, czy funkcjonalności.

 

Prostota, wielofunkcyjność i design

Baterie typu bidetta wyposażone są w niewielką słuchawkę z przyciskiem start / stop, zintegrowaną z baterią za pomocą długiego węża natryskowego. Choć wydaje się, że to niewiele, w zupełności wystarcza, bo gwarantuje wygodę i funkcjonalność. To rozwiązanie pomaga nie tylko utrzymać higienę osobistą, ale również zachować czystość w łazience.  Elastyczny wąż baterii pozwala bowiem na dokładne umycie toalety czy na napełnienie wiaderka wodą.

Baterie typu bidetta

Do portfolio modeli bidetowych marki Deante w klasycznym, chromowym wariancie wykończenia, dołączyły właśnie baterie typu bidetta w czarnym macie, fachowo nazywanym kolorem Nero. Wszystko za sprawą uzupełnienia kolekcji Arnika oraz Jasmin o modele BGJ N34M, BQA N34M. Oba wyposażone są w nowy typ mosiężnej słuchawki, która zabezpiecza rączkę przed przegrzaniem.

Nero to odcień głębokiej czerni, który wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i powodzeniem wśród projektantów. Wbrew pozorom czarne akcenty w łazience wcale nie są trudne do utrzymania w czystości. Wystarczy używać preparatów, które szybko i skutecznie usuwają osady i naloty z kamienia i mydła, i są odpowiednie do czyszczenia armatury i pozostałych akcesoriów łazienkowych. Takie właśnie są preparaty biodegradowalne Deante.

Miłośnicy odważnych aranżacji ucieszy fakt, że już niebawem kolekcja Arnika powiększy się o baterię typu bidetta w wykończeniu Titanium, czyli odcień grafitowej stali.

Łazienka typu smart

Ilekroć mówimy o inteligentnych rozwiązaniach w domu, wyobrażamy sobie łazienki, salony czy kuchnie naszpikowane elektroniką i czujnikami. Ale nie jest to jedyny wyznacznik wnętrza SMART. To także elementy wyposażenia, które po prostu ułatwiają życie, łączą funkcje różnych przedmiotów w jednej prostej formie. Właśnie w ideę inteligentnej łazienki wpisują się baterie typu bidetta. Kluczem jest odpowiednie zaplanowanie montażu baterii na etapie przygotowań do remontu – musi on bowiem uwzględniać podłączenie do ciepłej i zimnej wody. To tylko tyle, by cieszyć się wygodną i praktyczną łazienką!

X