• Brak produktów w koszyku.
łazienka

Łazienka w mieszkaniu na wynajem – jak ją urządzić?

Urządzenie łazienki w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem nie jest prostą sprawą. Właścicielowi mieszkania zależy na tym, aby wyposażenie przyciągało uwagę i było jednym z elementów zachęcających potencjalnych klientów. Jednocześnie powinno być odporne na wielokrotne użytkowanie i pozwalać na oszczędzanie wody. Najemca z kolei oczekuje przestrzeni funkcjonalnej, bezawaryjnej i przyjemnej dla oka. Jakie rozwiązania zatem wybrać, aby nasze mieszkanie na wynajem spełnić wszystkie te wymagania?

W naszym mieszkaniu na wynajem stosujemy uniwersalne zastosowania.

Urządzając mieszkanie na wynajem nigdy nie wiemy na pewno, kto w nim zamieszka. Sztuką jest zaaranżować łazienkę w taki sposób, aby wygodnie mogły z niej korzystać zarówno rodziny z dziećmi, jak i studenci. Przykładowo, jeśli w łazience nie ma wanny, to warto zainwestować w odpowiednią kabinę prysznicową w połączeniu brodzikiem lub odpływem liniowym.

Podobnie ma się sprawa z haczykami na ręczniki – zamontowane na wysokości 100-120 cm pozwolą na wygodne sięgnięcie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Ekologia i oszczędność.

W czasach rosnących opłat za media wynajmujących może zaskoczyć wysokość rachunku za wodę. Aby temu zapobiec, warto zamontować w łazience baterie, które sprzyjają oszczędnościom. Należy do nich kolekcja Hiacynt w trzech wykończeniach: chrom, bianco i nero.

Baterie zostały wyposażone w system eco-click, czyli dwustopniowe otwieranie wypływu wody. Podczas odkręcania wody lekki opór dźwigni poinformuje o osiągnięciu połowy maksymalnego przepływu wody, wystarczającego do umycia rąk. Dalsze podnoszenie dźwigni pozwoli oczywiście odkręcić wodę całkowicie, jeśli jest taka potrzeba.

Proste linie i ponadczasowe kształty.

Śnieżnobiała umywalka i miska WC nigdy nie wyjdą z mody. Kształt i rozmiar umywalki zależy oczywiście od wielkości łazienki, ale duży wybór umywalek Deante pozwala na idealne dopasowanie modelu wiszącego lub stawianego na blacie.

Dobrym rozwiązaniem w naszym mieszkaniu na wynajem będzie podwieszana miska WC, pod którą łatwo posprzątać. Utrzymanie czystości szczególnie ułatwi toaleta bezkołnierzowa taka jak Anemon Zero lub Peonia Zero. Miska takiej toalety jest pozbawiona trudno dostępnego rantu, pod którym mnożą się bakterie. Wysoki standard higieny i łatwość czyszczenia są bardzo ważne dla większości wynajmujących, więc bezkołnierzowa miska WC zostanie szczególnie doceniona.

Jakość na wynajem na lata

Szukając wyposażenia do mieszkania przeznaczonego na wynajem warto postawić na sprawdzoną polską markę, taką jak Deante, dysponującą siecią serwisową, długoletnią gwarancją i wsparciem technicznym przy montażu. Wówczas możemy być pewni, że unikniemy przykrych niespodzianek, a lokatorzy naszego mieszkania na wynajem będą się cieszyć piękną łazienką przez długi czas.

 

Autor:

Aleksandra Marciniak z Deante.
X