242
242

"Teoria, to niezbędny dla Inwestora, podkład do działania. Umiejętność zastosowania teorii w praktyce, to krok do sukcesu!!"

Live odbędzie się TUTAJ.

Zaprosiliśmy do rozmowy naszego eksperta, który inwestuje w nieruchomości na terenie Warszawy. Pomaga również innym inwestorom pasywnie i bezpiecznie ulokować swój kapitał w mieszkaniach na wynajem oraz właścicielom w zarządzaniu ich nieruchomościami. Rupert Aleksiejuk to Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2015 roku członek rmkredyty.pl, gdzie odpowiada za relacje partnerskie oraz inwestorskie.

Dzięki jego zespołowi niezależnych, doświadczonych ekspertów, odbyły się 09.02 pierwsze praktyki w terenie dla naszych członków. Był to przegląd inwestycyjny 3 nieruchomości na różnych etapach realizacji. Pierwsze oglądane mieszkanie zostało zakupione kilka dni temu pod podział na mikrokawalerki. Omawialiśmy możliwości techniczne oraz potencjał nieruchomości. Kolejne mieszkanie, to 104 mkw w trakcie remontu podzielone na 5 mikrokawalerek, a ostatnia inwestycja to już mieszkanie wykończone pod rodzinę z dzieckiem gotowe do sprzedaży. Wszystko to o czym dyskutowaliśmy poruszymy w trakcie naszego LIVE z Rupertem. Powtórzymy najważniejsze kwestie oraz zagadnienia skutecznego inwestowania w nieruchomości.

Powiemy między innymi:
- jak myślą inwestorzy?
- jakie są potrzeby inwestorów?
- o przepisach na udaną inwestycję
- że każda nieruchomość ma swój potencjał
- o mitach dochodu pasywnego
- jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach?
- jak uzyskać największy wskaźnik rentowności ROI ?

 

Live odbędzie się TUTAJ.

Zapisz sobie ta datę w kalendarzu i bądź z nami!

16.02 o godz.11:00

Przekonaj też innych!

Dla uczestników mamy jak zawsze plik PDF

#Zdobywajwiedze!!

 

Oceń ten wpis
X