• Brak produktów w koszyku.
Witamy wszystkich serdecznie,
 
na wstępie chcielibyśmy życzyć Wam, aby nadchodzące Święta były czasem wytchnienia i rodzinnego spokoju, aby w  Nowym Roku, z nowymi inspiracjami i zapałem, ze zdwojoną energią ruszyć na podbój świata.
 
Mamy nadzieję, że kolejne spotkania londyńskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik pomogą Wam w spełnieniu tych życzeń :)
 
Postanowiliśmy trochę wiecej zadbać o Nasz rozwój intelektualny i duchowy.  Może to pobudzi niektórych z Nas do bardziej zdecydowanych działań :)
 
Poniżej znajduje się kalendarz spotkań na kilka najbliższych miesięcy. Radzimy zapisać sobie tych kilka ważnych dat!
Wszystkie spotkania zaczynają się o godz. 19.00 i odbędą się w Restauracji Łowiczanka (budynek POSKu) 238-246 King Street, W6 0RF Londyn
 

 

 

13 styczeń 2014 -
Marcin Matuszewski - od kilku lat inwestuje z powodzeniem w mieszkania dla studentów w Szczecinie. Poza tym wykłada na ASBIRO, tworzy stronę www.intelektualnie.pl oraz prowadzi firmę szkoleniową, uczącą szybkiego czytania oraz wydajnych technik uczenia się i zapamiętywania
 
10 luty 2014
Sławek Muturi - w minimalnym skrócie :) wolny finansowo dzięki inwestowaniu w mieszkania na wynajem, założyciel Stowarzyszenia Mieszkanicznik, autor kilku książek na temat nieruchomości m.in. "Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości", prowadzi bloga Fridomia (www.fridomia.pl), właściciel firmy Mzuri, podróżnik itd...itd.... :)
 
10 marzec 2014
Kamil Cybulski - przedsiębiorca, prowadzi Fundację KCBE (www.kcbe.pl) oraz Uczelnię ASBIRO  -Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego (www.asbiro.pl), kilka lat temu nazwany "najłmłodszym polskim milionerem" przez tygodnik Newsweek, inwestuje w nieruchomości oraz angażuje się w wiele różnych przedsięwzięć m.in buduje szkołę w Afryce...
 
7 kwiecień 2014
Andrzej Burzyński - założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH, autor książek: „Życie pełne pasji”; „Przemawiaj z pasją”; „Przebacz i uwolnij siebie”. Wykładowca ASBIRO. Doświadczony szkoleniowiec, którego główną pasją jest rozbudzanie i rozwijanie potencjału zarówno swojego jak i innych. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości.
 
12 maja 2014
Bartosz Nosiadek - autor książki "Zarabianie prawdziwych pieniędzy". Bartek jest przykładem człowieka, który nie posiadając kapitału i znajomości, osiągnął wolność finansową przed 30. rokiem życia. Jest właścicielem 3 firm, które zajmują się inwestycjami w nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwem kredytowym (www.grupafibra.pl)
 
Dla osób, które już poważnie chcą się zabrać za inwestowanie w mieszkania, mamy bardzo dobrą, świąteczną informację :)
 
W dniach 31.01-02.02.2014 odbędzie się w Londynie Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości, prowadzone przez Piotra Hryniewicza (www.hryniewicz.pl).
Piotr zaczął intesywnie inwestować w nieruchomości od 2006 r.,skutecznie powiększając portfel aktywów. Posiada lub posiadał mieszkania, domy, działki rolne, działki budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne i las.
Wykorzystując sprzyjający rynek w 2008 roku, w swoje 32 urodziny, osiągnął wolność finansową, czyli przychód pasywny był większy niż koszty utrzymania. Swoją zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się teraz z innymi. 
Do tej pory odbyło się 25 tego typu szkoleń, głównie w Poznaniu. Po raz pierwszy, na proźbę Mieszkaniczników z Londynu, seminarium odbędzie się poza granicami Polski! 
Wszystkie szczegóły tego niewątpliwie bardzo interesującego szkolenia znajdziecie tutaj
 
Miejsce: Sala Szafirowa POSK, 238-246 King Street, Londyn
 
Liczba miejsc jest ograniczona, więc wszystkie osoby, które są zainteresowane tym seminarium prosimy o szybki kontakt. W razie jakichkolwiek pytań, możecie pisać na: szkolenia@hryniewicz.pl lub ewentualnie skontaktujcie się z Nami tzn. Piotrem Zacharskim lub Piotrem Nowakiem. 
 
Ze świątecznymi pozdrowieniami,
Piotr Zacharski oraz Piotr Nowak

 

 

X