• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy gorąco na kolejne spotkanie oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Londynie.

W najbliższy poniedziałek tj. 2 czerwca, spotykamy się ponownie w Restauracji Łowiczanka (238-246 King St, Londyn, W6 0RF). Zaczynamy o godzinie 19.00 i zapewne dyskusje będą trwały conajmniej do godz. 23.00 :)

Obiecaliśmy, iż postaramy się trochę więcej czasu poświęcić na zapoznanie się z angielskim rynkiem nieruchomości. W czerwcu oraz lipcu będą u Nas gościły osoby, które na codzień inwestują w Anglii. W poniedziałek swoją wiedzą podzieli się z Nami Teresa Krajewska - architekt i inwestor w nieruchomości, na drodze do wolności finansowej. Po skończeniu studiów na Politechnice Gdańskiej przez ponad dwa lata pracowała w Londynie w jednej z najlepszych firm architektonicznych na świecie 'Foster & Partners Architects'. Od kilku lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości w UK. Członek Residential Landlord Association. Współzałożyciel firmy zajmującej się kupowaniem i zarządzaniem nieruchomościami dla inwestorów zagranicznych i Polaków mieszkających w Anglii (www.mojdomwuk.co.uk).

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 5 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl  

Do zobaczenia w poniedziałek!

Piotr Zacharski

X