0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

Zapraszamy Was  na pierwsze w 2014 roku noworoczne spotkanie, które odbędzie się już w przyszły wtorek 7 stycznia 2014 w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00.  Link do: Mapy dojazdu

Przed nami kolejny rok,  dlatego też pierwsze noworoczne spotkanie  to dobry moment na podsumowanie roku 2013 i omówienie planów rozwoju  warszawskiego oddziału na rok bieżący.

Omówimy także temat praktyczny z życia Mieszkanicznika. Nasz kolega i jednocześnie członek warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Andrzej Kaczmarek opowie o swoich doświadczeniach z budowy  wielorodzinnego budynku pod wynajem w jednej z Warszawskich dzielnic. Aspekty inwestycji, które zostaną omówione obejmą  m.in.:

Precyzyjny wybór okolicy. 
Plany zagospodarowania – wróg czy sprzymierzeniec?
Własny projekt budynku
Czas to (duży) pieniądz, szczególnie na budowie
Płacimy za m2 budowy a zarabiamy na m2 do wynajmu.
Własność całego budynku – wada czy zaleta?
Możliwości wydzielenia mieszkań i KW.

Spotkania Mieszkaniczników to także, tradycyjnie już wyjątkowa okazja do rozmów i networkingu z praktykami rynku nieruchomości.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.15 Temat 1: Robert Kuliga „Podsumowanie roku 2013 i omówienie planów rozwoju oddziału warszawskiego w roku bieżącym”

19.15-19.45 Networking

19.45 -21.00 Temat 2: Andrzej Kaczmarek „Czy warto zostać deweloperem? – czyli historia budowy kawalerek w budynku wielorodzinnym w Warszawie”

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

Link do formularza rejestracyjnego na spotkanie.

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 stycznia do  godz. 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę w postaci książki Sławka Muturi pt. "Wolność finansowa".

Serdecznie Zapraszamy.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
Komentarze
  • Slawek Zak
    3 stycznia 2014

    Witam, trzy osoby z Łodzi ( członkowie Mieszkanicznika) są zainteresowane drugim tematem
    19.45 -21.00 Temat 2: Andrzej Kaczmarek ?Czy warto zostać deweloperem? czy nie będzie problemu z rejestracją jeżeli przyjedziemy na 19:30.

Komentarze wyłączone

X