• Brak produktów w koszyku.

Już wkrótce, a dokładnie 13 maja, kolejna porcja pozytywnych wrażeń i wartościowych informacji. Londyński oddział Mieszkanicznika spotyka się ponownie.

Tym razem Naszym gościem będzie Piotr Hryniewicz, który jest inwestorem z branży nieruchomości, przedsiębiorcą oraz trenerem. Piotr prowadzi w Poznaniu Seminaria Inwestowania w Nieruchomości. Więcej informacji na jego temat możemy znaleźć na stronach internetowych m.in www.hryniewicz.pl lub www.edukacjainwestowania.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 13.05.2013 na godz 19.00 do Restauracji Łowiczanka w budynku POSKu, w Londynie.

Na kolejne spotkania mieszkaniczników,które odbędą się w czerwcu, już mamy wstępnie uzgodnione kolejne osoby aktywnie inwestujące w nieruchomości na wynajem. Będą to Marcin Wadowski z Tych (03.06.13) oraz Robert i Ania Kuliga z Warszawy (24.06). Wszystkie ww. osoby są ekspertami stowarzyszenia i posiadają dużą wiedzę w tej dziedzinie, m.in. prowadzili warsztaty podczas ostatniego Kongresu Mieszkanicznika. W tym momencie dogrywamy daty kolejnych spotkań w lipcu i sierpniu.

Przy okazji chcielibyśmy zachęcić każdego z Was do zapisania się do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Opłata roczna to kwota 97 pln czyli ok. £20. Przyznacie, że nie jest to jakaś powalająca kwota, jak na warunki angielskie. Jeśli małżeństwo chce się zapisać to wpisujemy dwie osoby, ale płacimy tylko za jedną. Rejestrować się można w łatwy sposób poprzez stronę www.mieszkanicznik.org. W ramach członkowstwa będziecie dostawać m.in. comiesięczne newslettery, raporty oraz sprawozdania ze spotkań. Nasi goście, eksperci Stowarzyszenia, będą również udostępniać Wam swoje prezentacje z tych comiesięcznych spotkań. Po każdym z nich dostaniecie maila z załącznikami.

Osoby, które oprócz inwestycji w nieruchomości, chciałyby poznać tajniki założenia i prowadzenia różnych biznesów, zachęcamy do przyjścia na X Seminarium dla Polskich Przedsiębiorców i Pracowników, które odbędzie się w najbliższą niedzielę tj.12.05.2013.

Miejsce: Polski Ośrodek Społeczno - Kulturalny, 238-246 King Street, Londyn, W6 0RF. Sala Szafirowa.

Organizatorami są Polish Alternative Academy of Business we współpracy z Polish Professionals in London - Business Group. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem

Wszyscy jesteśmy świadomi, że warto inwestować w nieruchomości na wynajem, dlatego mamy w Londynie tak liczną mamy grupę stałych bywalców. Uczestnicy Naszych spotkań są żądni :) dodatkowej wiedzy i praktycznych informacji, najlepiej popartych prawdziwymi doświadczeniami. Dlatego dziękujemy wszystkim za dotychczasową obecność i zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania.

Do zobaczenia wkrótce!
Piotr Zacharski oraz Piotr Nowak.

X