0
  • Brak produktów w koszyku.
Moi Drodzy,
co do podsumowania mam trzy przemyślenia. Dwie wiadomości dobre, jedną złą 🙂
 
Dobra wiadomość 1: Mamy nowy rekord frekwencji. Na spotkaniu stawiło się bowiem łącznie 41 osób (nie licząc zaproszonego gościa).
Serce się cieszy, tym bardziej, że śląski kongres otwarcia zaczynał się od 15 uczestników. Zdaję sobie sprawę, że to magia nazwiska zaproszonego gościa uczyniła cuda, niemniej liczę na utrzymanie status quo i powtórkę z rozrywki w czasie kolejnych spotkań!
 
Dobra wiadomość 2: Wśród wszystkich uczestników aż 25 osób stawiło się po raz pierwszy. Super! Liczę że nie zniechęcili się po pierwszym razie i będą się pojawiać nadal.

 

Zła wiadomość: wśród wszystkich obecnych jedynie 11 osób – to członkowie Stowarzyszenia. Słabo, jeśli przyjąć założenie, że przewodni cel spotkań jest taki, by zachęcać ludzi do wstąpienia w szeregi....
 
Jak było?
Samo spotkanie było ciekawe – mieliśmy półtorej godziny, by posłuchać zaproszonego gościa – Sławka Muturi – jego historii dojścia do wolności finansowej. Była też okazja, by zadać kilka pytań.
Chyba zbyt Sławka wymęczyliśmy, bo z tego, co słyszę – zaniemógł był potem i odwołał wizytę na Kongresie Otwarcia w Bielsku Białej. Z tego powodu sam Kongres został przełożony na późniejszy termin.
Niniejszym zatem pokornie proszę o wybaczenie bielskich Mieszkaniczników. To nie była zaplanowana akcja...:)
Szkoda, że Sławek nie przywiózł ze sobą najnowszej książki – ale będzie pewnie na dniach dostępna w księgarniach.
 
Co dalej?
- raz jeszcze serdecznie zapraszam wszystkich na IV Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników w Łodzi (26/27 październik 2013). Program jest naprawdę ciekawy, więcej informacji na stronie www.mieszkanicznik.org.pl
 
- w październiku – w związku z Kongresem – nie będzie spotkania na Śląsku. Kolejne, o którym poinformuję wkrótce, odbędzie się w ostatni czwartek listopada, tj. 28.11.2013 o godzinie 19.00. Już teraz warto zarezerwować ten czas w kalendarzu
 
- zmieni się też nieco formuła odpłatności za spotkanie (do tej pory 5zł/głowę). By dodatkowo zachęcić ludzi do zapisywania się do Stowarzyszenia, od listopada wprowadzamy następujące uzgodnienia:
5zł/głowę pozostaje dla członków Stowarzyszenia (weryfikacja na podstawie legitymacji). Dla nie członków będzie to 100% więcej – czyli “dycha” Nadal można przyjść na spotkanie “z ulicy” niemniej lepiej być członkiem SToM.
 
Raz jeszcze zapraszam wszystkich i gorąco zachęcam do włączenia się w działalność i pomoc w organizacji spotkań. Jeśli są jakieś ciekawe tematy, chcecie o czymś porozmawiać, coś zaprezentować, pomóc w organizacji – proszę o kontakt. Z założenia organizacja ma być prężna a im nas więcej, tym lepiej coś zorganizować.
 
pozdrawiam serdecznie
Radek Rup
Oceń ten wpis
X