0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,

Po wakacyjnej przerwie oraz sierpniowym – nieformalnym – spotkaniu śląskich Mieszkaniczników mam przyjemność zaprosić wszystkich członków/sympatyków/zainteresowanych na kolejne spotkanie. Mimo, że nazywam je spotkaniem wrześniowym, spotkamy się na samym początku października. Po prostu ostatni tydzień września jestem za granicą i trudno było znaleźć druha zastępowego, do poprowadzenia.

 A zatem: Spotykamy się 2.10 w UWAGA!!! nowym miejscu.

Jest to sala nr 407 na pierwszym piętrze kompleksu konferencyjnego Jordana 18 w Katowicach, znajdującego się nomen omen przy ulicy Jordana 18 w Katowicach. 
Więcej o samym kompleksie: http://www.jordana18.katowice.pl/index.htm

A jak trafić?:  http://www.jordana18.katowice.pl/dojazd.htm

Najlepiej kierować się na katedrę Chrystusa Króla w Katowicach – kompleks jest nieopodal. Zaparkować najwygodniej gdzieś przy katedrze i dojść piechotą

Po raz pierwszy spróbujemy też nowej formuły – zaczynamy spotkanie od REJESTRACJI uczestników. Formalnie spotkanie zacznie się o 19.00, a rejestracja już od 18.30.

Zapraszamy zatem na 18.30. Wchodząc na salę będzie można przejść koło stolika gdzie Tomek – nasz nowy skarbnik - potwierdzi Waszą obecność i (jeśli nie zrobiliście tego wcześniej) wpisze na listę. Od razu pobrana zostanie również opłata za udział w spotkaniu (bez zmian: 5zł członkowie StoM, 10zł nie członkowie)

Pierwsze pół godziny – pomiędzy 18.30 a 19.00 poświęcamy zatem na zapisy i tak ukochany przez niektórych i modny zarazem networking 🙂 Agenda wygląda następująco:

18.30-19.00 rejestracja uczestników i networking
19.00-19.20 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik, informacje o zbliżającym się Ogólnopolskim Kongresie Mieszkaniczników
19.20-19.40 prezentacja i omówienie wyników ankiety przeprowadzonej wśród śląskich Mieszkaniczników
19.40-20.30 prezentacja przeprowadzona przez zaproszonego gościa
20.30-20.50 sesja pytań 20.50 słowo na niedzielę :-), zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

Tym razem naszym gościem będzie Marcin R. Kołodziej - mieszkanicznik od prawie 2 lat. Ma na koncie 2,5 mieszkania na wynajem w segmencie 'budzetowym', jeszcze nie zrefinansowane. Od początku związany ze stykiem branży IT i finansowej. Podzieli się metodą umożliwiającą zarabianie cashflowu albo gotówki na nieruchomościach bez wkładu własnego, zdolności kredytowej i gotówki (co najwyżej potrzebna będzie gotówka na opłatę umowy przedwstępnej u notariusza). Elementy tej metodyki mogą być stosowane też oddzielnie w innych celach - może zainspirują słuchaczy do konstruowania kreatywnych transakcji. Metodyka ta jest też stosowana przez firmy 'oddłużające'.
Zapowiada się bardzo ciekawie!!!

Podsumowując: Spotykamy się 2.10 (czwartek) o godzinie 18.30 w sali 407 kompleksu konferencyjnego przy ulicy Jordana 18 w Katowicach.

Link do formularza rejestracyjnego znajdziecie TUTAJ

pozdrawiamy serdecznie
Radek Rup & Team co się zowie 🙂

Oceń ten wpis
X