0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,

Ostatnie spotkanie z udziałem Bartosza Nosiadka zgromadziło sporą rzeszę śląskich Mieszkaniczników. Naliczyłem łącznie 44 osoby.

Było bardzo ciekawie i każdy z obecnych mógł posłuchać historii, którą możnaby streścić: od biernego inwestowania w jednostki funduszy inwestycyjnych do budowy osiedla z 60 mieszkaniami 🙂 Inspirujące i pouczające.

Raz jeszcze podziękowania dla naszego gościa, oraz dla jednego z ekspertów Stowarzyszenia – Marcina – pomysłodawcy i inicjatora spotkania.

Konkurs: A co Ci szkodzi przychodzić - krótkie podsumowanie

Jak pamiętacie – nagrodą są trzy wejściówki na zbliżający się V Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników. To już 26 i 27 kwietnia 2014 roku w Łodzi! Mam już listę tych osób, spośród których wylosujemy trójkę laureatów. Na liście obecnych przez 3 spotkania w Katowicach z rzędu, (w listopadzie, styczniu i lutym), znalazło się łącznie 13 osób.

Poniżej wymieniam imiona i pierwsze 2 litery nazwiska.

1

Sławek

Kr

2

Łukasz

In

3

Marek

Grz

4

Tomasz

Ce

5

Olek

Ki

6

Jacek

Pe

7

Adam

St

8

Robert

Ur

9

Elżbieta

Ur

10

Mariusz

Bo

11

Michał

Pa

12

Paulina

M-Ś

13

Anna

Pa

 

Losowanie zrobimy w trakcie najbliższego, marcowego spotkania, na które zapraszam już dzisiaj.  Odbędzie się ono 21 marca (piątek) od godziny 19.00

A co nas czeka?

Dochodzą do mnie sygnały, że przydałoby się zorganizować zwykłe spotkanie, by po prostu pogadać, lepiej się poznać i wymienić doświadczeniami. Dlatego na 21 marca nie organizujemy żadnego gościa. Nie ma również formularza rejestracyjnego. Zapraszam na mieszkanicznikowe piwo, 21 marca o 19.00 do restauracji Bierhalle w Silesia City Center.

Z rzeczy formalnych – wyłącznie losowanie zwycięzców. Potem już tylko pogaduchy 🙂

Do zobaczenia!
Radek Rup

Oceń ten wpis
X