0
  • Brak produktów w koszyku.

W dniu 3 września 2013 r. w Restauracji „Znajomi Znajomych” odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Mieszkaniczników. Mimo iż spotkanie było jeszcze typowo wakacyjne uczestniczyło w nim około 40 osób. Naszym gościem był Paweł Czerwiński, który opowiadał o nieruchomościach na świecie. Paweł niedawno wrócił ze swojej podróży dookoła świata i z chęcią dzielił się swoimi obserwacjami rynków nieruchomości na świecie. Dowiedzieliśmy się m.in. dlaczego na ulotkach w Nowej Zelandii bardzo ważne jest zdjęcie agenta nieruchomości, dlaczego kupno bezludnej wyspy na Filipinach nie jest okazją, oraz jaką  kwotą musimy dysponować myśląc o kupnie luksusowego apartamentu w Singapurze.

Na spotkaniu mówiliśmy również o bieżących sprawach Stowarzyszenia:

- ankiecie dot. Kredytu BTL

- postępie prac nad systemem gwiazdek

- bazie fachowców polecanych przez Mieszkaniczników - link do dodania

- współpracy z BIK-iem

- IV Kongresie Mieszkaniczników (zapraszamy wystawców na targi)

Uwaga!!!

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na nasze kolejne spotkanie, które odbędzie się wyjątkowo w drugi wtorek miesiąca, czyli 8 października w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30.

Mapa dojazdu

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie,  w pierwszej cześci Słąwek Muturi opowie nam o swojej najnowszej książce  pt. „Moja droga do wolności finansowej”, w której szczegółowo omawia m.in jakie mieszkania kupuje, jak je finansuje, za ile wynajmuje, czy kupuje za granicą, jak ważna jest lokalizacja oraz odpowiedzi na ponad 50 innych pytań. Sławek opowie również o swoim nowym projekcie o nazwie Fundacja Fridomii.

Będziemy również gościć przedstawicieli firmy ubezpieczeniowej PZU, którzy opowiedzą nam o produktach ubezpieczeniowych przydatnych Mieszkanicznikom i dostępnych  w PZU. 

Jak zwykle mamy zarezerwowany również czas na networking i bieżące sprawy Stowarzyszenia.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 października do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę w postaci książki "Pomysł do wynajęcia"

Serdecznie Zapraszamy.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X