• Brak produktów w koszyku.

Witam serdecznie,

w najbliższy poniedziałek, tj. 7 października, o godzinie 19.00, odbędzie się kolejne spotkanie londyńskiego oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Tym razem, do Restauracji Łowiczanka na Hammersmith, zaprosiliśmy osoby, które skutecznie inwestują i zarządzają nieruchomościami na rynku brytyjskim. Naszymi gośćmi będą Tony Hodgeson, doświadczony inwestor na brytyjskim rynku nieruchomośći, prezes HH Properties oraz Piotr Zawalich z Poles Apart Property Management (www.pole-let.co.uk).

Przedstawią Nam ze szczegółowymi kalkulacjami realne oferty inwestycyjne, ich rentowność oraz optymalizacje zysku. Będzie okazja do porównania polskiego rynku nieruchomości z angielskim.

Dodatkową niespodzianką dla wszystkich, którzy pojawią się w poniedziałek, będzie obecność założyciela stowarzyszenia, Sławka Muturi!

Londyn będzie miejscem oficjalnego debiutu jego najnowszej książki „Moja droga do wolności finansowej”. Będzie wyśmienita okazja by na miejscu zakupić książkę z podpisem autora oraz zrobić sobie ewentualnie pamiątkowe zdjęcia 🙂 Zapewne jak zwykle, Sławek będzie niezwykle otwarty dla swoich czytelników 🙂

Miejsce spotkania:
Restauracja Łowiczanka (1p w POSKu), 238-246 King St, Londyn, W6 0RF

 

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycji w nieruchomości, proponujemy kilka eventów w miesiącu październik. Kilka z nich:

12-13.10.2013
National Achievers Congress 2013
Hala MTPolska
ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa
www.halamtpolska.pl

19-20.10.2013
Seminarium organizowane przez ASBIRO
„Jak zacząć inwestować w nieruchomości”
Warszawa
www.asbiro.pl/seminarium/jak-zaczac-inwestowac-w-nieruchomosci/

26-27.10.2013
IV Ogólnopolski Kongres Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Łodzi,
www.mieszkanicznik.org.pl.

Warto wybrać się na chociaż jedną z tych imprez, jeśli posiadacie lub planujecie zakup mieszkań na wynajem. Należy podpatrywać i uczyć się od osób, które mają większe doświadczenia. Spotkacie tam dużo ciekawych ludzi pozytywnie nastawionych do inwestycji w nieruchomości.

Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 5 funtów.

W imieniu własnym oraz Piotra Nowaka serdecznie Was zapraszamy na wszystkie powyższe spotkania,

Piotr Zacharski

X