• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na 49 Spotkanie Pomorskiego Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W tym miesiącu aż dwoje prelegentów zagości na naszej scenie.

Beata Suchodolska - od blisko 3 lat regularnie zarabia dzięki nieruchomościom w Warszawie. Pierwsze własne mieszkanie sprzedała z blisko 500% zyskiem! Specjalizuje się w najmie krótkoterminowym w mieszkaniach własnych oraz wynajmowanych a także w mikro mieszkaniach. Podzieli się swoim doświadczeniem oraz "patentami" i błędami początkującej Mieszkaniczniczki.

Maciej Górka - urodzony sprzedawca, niesamowicie wytrwały, a przede wszystkim bazujący na długoterminowym budowaniu relacji z klientem. Od 3 lat związany z nieruchomościami, od 8 lat pracujący w sprzedaży bezpośredniej. Obecnie z powodzeniem zarządza biurem AL-TER Estate SP. Z O.O. Partner Metrohouse Franchise S.A. w Gdańsku. Przeszedł tam wszystkie szczeble kariery od młodszego doradcy, poprzez obsługę klientów inwestycyjnych, aż do dzisiejszego stanowiska dyrektora. Spółka, którą zarządza Maciej należy do grupy Tomasik Investments S.A., holdingu posiadającego takie spółki jak AL-TER Property S.A., Force Group SP. Z O.O Remonty i Wykończenia, Force Group SP. Z O.O. SP. K., AL-TER Premium LTD., Chrobrego 20 SP. Z O.O. Maciej opowie o tworzeniu perełek inwestycyjnych.

MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15, spotkanie punktualnie o godz. 18.00.
Data: 23 lutego 2017 (czwartek)
Rozpoczęcie: PUNKTUALNIE o 18.00 (zapisy od 17:15)
Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, sala ABC w budynku C, (parter)
After Party - Hotel Amber, Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk

KOSZT
Członkowie: bezpłatnie Goście: 40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line) 50 zł cena przy płatności gotówką. Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24 h po spotkaniu.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU dotyczy również członków
https://356421-10.evenea.pl/
UWAGA! Bilety można nabyć tylko do czwartku 23 lutego do godziny 15:00

AGENDA SPOTKANIA
17:15 - 18:00 Rejestracja i networking
18:00 - 18:15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:15 - Beata Suchodolska - "patenty" i błędy początkującej Mieszkaniczniczki
19:30 - 19:45 Przerwa - networking
20:00 - 21:00 Maciej Górka
   - Selekcja ofert nadających się pod najem
   - Prezentacja (Budowanie relacji i wycena remontu)
   - Sprawdzenie stanu prawnego
   - Wyliczenie opłacalności inwestycji
   - Proces negocjacyjny
   - Sprzedaż
21:00 Afterparty w Hotelu Amber

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem

Pozdrawiamy
Tomasz Burcon i Basia Wodzińska, liderzy Oddziału w Gdańsku

X