• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Niedługo okres wzmożonego najmu krótkoterminowego. Dlatego w tym miesiącu o sposobie jego rozliczania. Podobno jedną z dwóch rzeczy nieuniknionych w życiu są podatki, ale czy muszą być tak wysokie? Jeśli Ty też zastanawiasz się nad tym, jak mądrze rozliczać się z urzędem skarbowym, aby w Twojej kieszeni inwestora pozostała jak największa kwota na inwestycje, zapraszamy na kwietniowe spotkanie.

MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30, spotkanie o godz. 18.00.
Data: 28 kwietnia (ten CZWARTEK) 2016
Rozpoczęcie: 18.00 (zapisy od 17:30)
Miejsce: Restauracja La Fontaine Gdańsk. Za "zieleniakiem" Gdańsk, ul. Dyrekcyjna 2-8. 
After Party - na miejscu

Koszt: członkowie bezpłatnie

Parkowanie: wzdłuż ulicy i na pobliskich ulicach i parkingach bezpłatnie (Dyrekcyjna, Kupiecka, Gazownicza, Doki, Łagiewniki) płatny: w budynku między Hotelem Scandic a Zieleniakiem

KOSZT
Członkowie: bezpłatnie Goście: 40 zł (nowa stawka - możliwość zaliczenia wpłaty na poczet członkostwa przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu)

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU dotyczy również członków:  http://mieszkanicznik41.evenea.pl


PRELEGENT
W tym miesiącu naszym gościem będzie Marek Golec, który razem z Grzegorzem Grabowskim (ekspert stowarzyszenia do spraw podatków) prowadzi biuro rachunkowe Wynajmistrz.pl. Marek Golec jestem absolwentem ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji. Po powrocie do Polski pracował w działach księgowych międzynarodowych firm, dokształcając się równolegle poprzez uczęszczanie na kursy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jest pasjonatem inwestowania w nieruchomości i przedsiębiorczości

AGENDA SPOTKANIA
17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.30 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.30-19.30 Marek Golec - "Podatki w najmie krótkoterminowym"
19:30-19:50 Przerwa
19.50-21.00 Marek Golec - "Podatki w najmie krótkoterminowym"
21:00 Afterparty

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

ZAPROSZENIA: Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

Zapraszam,

Tomasz Burcon, Lider Mieszkanicznik Pomorze
gdansk@mieszkanicznik.org.pl
---
FB: http://web.facebook.com/mieszkanicznikpomorze/
www: https://mieszkanicznik.org.pl/oddzialy-stowarzyszenia/gdansk/ 

X