• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na 47 spotkanie Mieszkanicznika Pomorze.
Na ostatnim w tym roku spotkaniu Arkadiusz Czuba opowie, na co zwrócić uwagę ubezpieczając nieruchomość na wynajem, o odpowiedzialności w mieszkalnictwie, ochronie prawnej, warunkach cenowych oraz wielu innych zagadnieniach. Odpowie również na wszystkie Wasze pytania. Arkadiusz zajmuje się ubezpieczeniami od 1995 roku co czyni go prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie!

MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15, spotkanie punktualnie o godz. 18.00.

Data: 15 grudnia 2016 (czwartek)
Rozpoczęcie: 18.00 (zapisy od 17:15)
Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, sala ABC w budynku C, (parter) After Party - Hotel Amber, Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk

KOSZT
Członkowie: bezpłatnie
Goście: 40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line) 50 zł cena przy płatności gotówką Opłatę za spotkanie (40 zł) można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24 h po spotkaniu.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU
dotyczy również członków: https://356421-7.evenea.pl/

PRELEGENT
Arkadiusz Czuba - Od 20 lat związany jest z rynkiem ubezpieczeń. Jest założycielem firmy pod nazwą A. Czuba & Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. http://aczuba.pl/pl/, która świadczy kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń. Wcześniej członek zarządu wielu podmiotów rynku finansowego. Obecnie współtworzy grupę ACW - Prawo, Nieruchomości, Ubezpieczenia. Posiada bogate doświadczenie, umożliwiające zbudowanie programu w pełni zaspokajającego oczekiwania Klienta. Jest Mieszkanicznikiem od początku powstania Stowarzyszenia. Właściciel kilku nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

AGENDA SPOTKANIA
17:15 - 18:00 Rejestracja i networking
18:00 - 18:15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:15 Arkadiusz Czuba I część: "Nie ma złych Towarzystw Ubezpieczeń, są źle zawarte umowy"
19:30 - 20:00 Przerwa - networking
20:00 Arkadiusz Czuba II część - Program Mieszkanicznik
20:30 Sesja pytań
21:00 Afterparty w Hotelu Amber

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

Tomasz Burcon i Basia Wodzińska, Liderzy Oddziału w Gdańsku

X