• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na XXX jubileuszowe spotkanie Mieszkanicznika Dublin już w piątek 29.03.19 od godz. 19:00
Spotkanie odbędzie się w znanej  lokalizacji w centrum Dublina:
The Clockwork Door (tzw. time house) 
51 Wellington Quay
Dublin, Ireland D02 NH04

Z tej okazji odwiedzą nas wyjątkowi goście Tomasz Burcon i Jacek Kusiak. 
Temat spotkania: 

Jak wybrać firmę, która przygotuje inwestycję od "a do z" oraz firmę zarządzającą najmem, tak aby zmaksymalizować zysk i czuć się bezpiecznie. Opis różnych możliwości oraz narzędzi kontroli.

Tomasz Burcon

Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów ROI poprzez zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie).
Założyciel Apartments Possession, zarządzającej kilkudziesięcioma nieruchomościami - ponad 100 miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości dla inwestorów od zera po tzw. łyżeczkę w szufladzie, zwiększając ich zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu.
Współautor książki "Pomysł do wynajęcia 2". Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem "Mieszkanicznik". Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO i Mieszkanicznika.

Jacek Kusiak

Prezes oraz współzałożyciel Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości. Inwestuje z powodzeniem na rynku mieszkaniowym lokali użytkowych i w ziemię . W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. inwestowania.
Zapraszamy wszystkich sympatyków,  osoby zapisane do Stowarzyszenia Mieszkanicznik ich małżonków/partnerów oraz znajomych.
Spotkanie będzie miało charakter otwarty i jest bezpłatne dla członków Mieszkanicznika. Pobierana jest natomiast "wejściówka" na teren Time House w wysokości EUR10/osobę, w której wliczona jest kawa i herbata.
Dla osób nienależących do Stowarzyszenia będzie obowiązywać  dodatkowa opłata administracyjna (dla osób, które postanowią wstąpić do grona Mieszkaniczników w ciągu 48h od spotkania, przewidziany jest rabat na opłatę członkowską).

Zapraszam,
Michał Zduńczyk
Lider oddziału w Dublinie
dublin@mieszkanicznik.org.pl
+353 870553893

X