• Brak produktów w koszyku.

Spotkanie online oddziału Mieszkanicznik Dublin 22.02.2021 godz. 19:00 (czasu polskiego: 20:00)
Temat: Jak radzicie sobie z brexitem / pandemią / lockdownem i jakie w związku z tym macie potrzeby, w których możemy Wam pomóc.

Rejestracja

Zapisy są możliwe przez link: Link do rejestracji na wydarzenie 22.02.2021
Udział jest bezpłatny dla członków Stowarzyszenia.

Nieczłonkowie mogą zostać zwolnieni z opłaty za wydarzenie po spotkaniu.

Termin

22.02.2021 19:00 czasu Dublin
22.02.2021 20:00 czasu Warszawa, Polska (+1h)

Informacje o spotkaniu

Jako Stowarzyszenie mamy MOC! Nasza moc wynika z tego, że jesteśmy grupą ludzi, którzy mają różne doświadczenia, a zarazem wspólny mianownik. Jeśli się podzielimy naszymi doświadczeniami niekoniecznie związanymi z nieruchomościami, problemami to wspólnie będziemy mogli wypracować rozwiązania i zaprosić specjalistów, którzy pomogą nam je wdrożyć w życie.

Wracamy do comiesięcznych spotkań w Londynie w ramach, których będziemy realizować wyżej wymieniony plan. Na początku online, a później stacjonarnych.

Najbliższe spotkanie ma na celu poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań oraz wymianę między osobami działającymi na wyspach w branży nieruchomości, w branżach pokrewnych lub związanych z nieruchomościami z podobnymi osobami działającymi w Polsce oraz w krajach, w których mamy oddziały jak np. Irlandia, Niemcy, Australia, USA. Jedyna okazja aby poznać osoby z podobnymi problemami ale innymi doświadczeniami i pomysłami na przyszłość. Również poznać najlepszych specjalistów i zdobyć do nich kontakty. Możesz korzystać z ich wiedzy jak sobie radzą z obecnymi problemami i wyzwaniami związanymi z Brexitem, lockdownem i pandemią. Poznasz też osoby dzięki którym możesz inwestować między narodowo czy też znaleźć sprawdzone i pewne osoby, które zaopiekują się Twoją nieruchomością tak abyś miał dobry zwrot i spokojną głowę lub pomogą Ci zrobić to samodzielnie ale tak jak należy.

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy.

Niezależnie czy masz związek z nieruchomościami czy nie. Czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzin... to spotkanie jest dla Ciebie!

AGENDA (czas wg IRL)

19:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik

19:30 Networking

  • poznanie uczestników i ich potrzeb
  • wymiana doświadczeń, wyzwań, problemów i pomysłów na ich rozwiązania
  • wspólne pomysły na najbliższe spotkania
  • wielka wymiana kontaktów

21:00 zakończenie

Dla chętnych after party online!

Organizatorzy i moderujący

Michał Zduńczyk - Lider oddziału Dublin Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"
dublin@mieszkanicznik.org.pl
Jacek Kusiak - prezes Stowarzyszenia  "Mieszkanicznik"
Tomasz Burcon zwany Burçon - lider ds. rozwoju oddziałów "Mieszkanicznika"

Więcej o Stowarzyszeniu

Korzyści z członkostwa

X