• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy i tym razem wyłącznie Mieszkanicznicy!
Mieszkanicznik Szczecin serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w Szczecinie!
Spotkanie networkingowe tylko dla członków stowarzyszenia - 8 kwietnia

TEMAT: Poznajmy się!

Tym razem będzie to wyjątkowe spotkanie networkingowe dla CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA! Wydarzenie ma na celu zintegrowanie naszego środowiska, uczestniczyć w nim będą jedynie członkowie Stowarzyszenia.
Jak doskonale wiecie w biznesie ogromną rolę odgrywają relacje, dlatego stwarzamy Wam świetną okazję do ich budowania! Obecnie w Szczecinie mamy już blisko stu członków stąd najwyższa pora, aby dać się bliżej poznać i poznać innych. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma lekkość nawiązywania kontaktów, więc takiego spotkania po prostu nie możesz przegapić! Zadbam o to, aby każdy z uczestników powiedział na forum kilka słów o sobie, zgodnie z zasadą, że nie ważne gdzie jesteś dzisiaj ? ważne gdzie chcesz dotrzeć i kogo możesz spotkać na swojej drodze!
Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej już w innej atmosferze i innym miejscu - zapraszamy na after-party.

DATA i MIEJSCE

08.04.2019 r. godz. 18.00
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie Al. Wojska Polskiego 86 70-482 Szczecin

KOSZT

Rejestracja on line do 08.04 do godz. 15.00:
Tylko dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką
Spotkanie jest bezpłatne, jednak obowiązuje  REJESTRACJA !
Rejestracja dla członków:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy:

  • zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.
  • Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
  • Następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła.
  • Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.)
  • Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
Spotkanie tylko dla Członków Stowarzyszenia.

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja składka jest aktualna zaloguj się na STRONIE  lub skontaktuj się z biurem stowarzyszenia:

Magda Pszczółkowska
tel. 731 400 813
magda@mieszkanicznik.org.pl

Katarzyna Gontarczyk
tel. 792 460 250
biuro@mieszkanicznik.org.pl

Więcej informacji na FACEBOOKU WYDARZENIA

Pozdrawiam
Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin
tel. +48 601 55 62 68
www.mieszkanicznik.org.pl

fb.com/Mieszkanicznik.Szczecin/

X