• Brak produktów w koszyku.

Relacja ze XII spotkania w Dublinie 14 października 2016 XII Spotkanie Oddziału Mieszkanicznik w Dublinie odbyło się w piątek 14 października w Dublinie. Na spotkanie przybyło 21 osób zainteresowanych wymianą poglądów na temat wynajmu nieruchomości i planujące osiągnięcie wolności finansowej.

Naszym prelegentem był Paweł Pyskło, który spędził 10 lat mieszkając i pracując w Irlandii. Jednak jego marzeniem był powrót do Polski. Paweł przyleciał specjalnie na nasze spotkanie prosto z Gdańska. Kupił kilka mieszkań w Poznaniu, a obecnie zajmuje się podnajmem nieruchomości w Gdańsku. W ciągu niespełna roku (a dokładnie 9 miesięcy), od wyjazdu z Irlandii do Gdańska, jego dochód z najmu i podnajmu w Polsce przewyższał już jego poprzednie zarobki irlandzkie! Paweł bardzo nas zainspirował, udowadniając na własnym przykładzie, że warto realizować swoje pasje i marzenia i żyć tak, jak sobie to zaplanujemy. 

Po spotkaniu udaliśmy sie do pubu w celu integracji, wymiany doświadczeń i networkingu.

Następne spotkanie planujemy już wkrótce, więcej informacji na naszej grupie na Facebooku Mieszkanicznik Dublin. Zapraszamy osoby zapisane do Stowarzyszenia Mieszaknicznik.

Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Kaplan
Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik Oddział Dublin
www.kaplan.pl

X