0
  • Brak produktów w koszyku.

 

Drugiego dnia, po "hucznym" otwarciu oddziału, nasi gospodarze Łukasz i Aleksandra Ćwik z pełnym profesjonalizmem zorganizowali dalszy pobyt liderów w Bielsku-Białej, zamówili nawet pogodę 🙂

Oto ich relacja: 

27 września na Sali konferencyjnej w Big Parku trwała burza mózgów liderów nad obecnymi i przyszłymi przedsięwzięciami w Stowarzyszeniu. Poruszono kwestie działań, które się sprawdzają, tych które należy jeszcze poprawić i tych, które egzaminu po prostu nie zdały – takich akurat na szczęście póki co nie ma:) W tym dniu wyjechało też większość liderów, część jednak pozostała jeszcze do niedzieli - 28 września – w tym dniu pogoda dopisała, więc wyjechaliśmy na Szyndzielnię i pokazaliśmy naszym nizinnym przyjaciołom piękno gór i jeszcze piękniejszy widok na miasto Bielsko – Biała.

_MG_9774zm DSC06323

Na koniec jeszcze raz dziękujemy gościom, uczestnikom, radiu Kontestacja – radiu ludzi wolnych, wszystkim, którzy pomagali przy tym przedsięwzięciu, a także Bartkowi właścicielowi Hostelu 4 you w Bielsku - Białej www.hostel4you.pl, w którym nocowali nasi goście. Bartku, gdy u bielskich Mieszkaniczników nie znalazła się wystarczająca ilość noclegów, Ty uratowałeś sytuację:) i to co było planowane w końcu stało się realne, dziękujemy.

Aleksandra i Łukasz Ćwik

Aleksandro, Łukaszu - dziękuję Wam w imieniu swoim i zarządu stowarzyszenia za to  trzydniowe wydarzenie zorganizowane na tak wysokim poziomie.
Katarzyna Gontarczyk - kierownik biura zarządu

PS
Wszystkie wypowiedzi, spostrzeżenia, tematy, które zostały poruszone na II Zjeździe Liderów, są cenną wskazówką i motywacją do dalszej pracy i rozwoju naszego stowarzyszenia. Następny zjazd planujemy w styczniu w Elblągu. Tak, tak - rozrastamy się! Wkrótce startuje nasz nowy oddział. 

 

 

Oceń ten wpis
X