0
  • Brak produktów w koszyku.

No i stało się:).   Za nami oficjalne otwarcie oddziału Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” oraz II zjazd liderów. Wszystko to odbyło się w Bielsku – Białej w weekend 26-28 września 2014 r.

Zaczęło się od oficjalnego otwarcia oddziału w dniu 26 września 2014 r. w auli Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Kongres zgromadził 26 osób, w tym liderów z Elbląga, Katowic, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy. W spotkaniu wzięli udział stali i sporadyczni uczestnicy naszych lokalnych spotkań, członkowie Stowarzyszenia oraz wiele nowych twarzy.

Kongres otworzył lider oddziału Bielsko – Biała Łukasz Ćwik przekazując głos jednemu z gości czyli Jackowi Kusiak – Prezesowi Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”, który opowiedział o Stowarzyszeniu, jego misji, celach, zbliżającym się VI Kongresie Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” w Łodzi 22-23 listopada 2014 r. Następnie głos zabrali Kacper Kaczmarek z-ca lidera z Wrocławia i ekspert od architektury, który zaprezentował wykład „Optymalizacja najmu – podział mieszkania na pokoje jednoosobowe” oraz Radek Rup – lider z Katowic przedstawiający swoją prezentację „Śląskie inwestycje, czyli maratoński bieg po Aglomeracji, w której podobno zabawa w nieruchomości ma sens i przynosi ponadprzeciętne zyski”. Oba wykłady cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, Kacper jak przy użyciu czarodziejskiego ołówka zamieniał zwykły metraż w mały akademik, a dzięki Radkowi mieliśmy małą przebieżkę po Śląsku nie wstając nawet z krzeseł J. Kongres zakończył się trochę później niż było to w planie, ale co zrobić jak Panowie tak ciekawie opowiadali:-)  Ale z pomocą każdego uczestnika udało nam się wszystko spakować dwa razy szybciej niż rozłożyć. A było co składać, oprócz sprzętu technicznego, dokumentacji związanej z rejestracją (każdy uczestnik na wejściu dokonując rejestracji otrzymał pakiet informacyjny o Stowarzyszeniu i weekendowym spotkaniu), 2 roll-up jeden Stowarzyszenia i jeden naszego sponsora sali, któremu przy tej okazji jeszcze raz bardzo dziękujemy Patrykowi - Mieszkanicznikowi z banku PKO BP, Patryk jeszcze raz DZIĘKI.
o spotkaniu po tym spacerze Radka po Śląsku wybraliśmy się na spacer po mieście Bielsko – Biała. Najpierw kolacja w Piramidzie, a potem browarek w Browarze Miejskim, wpadliśmy oczywiście z wizytą do Reksia oraz Bolka i Lolka, może zapiszą się do Stowarzyszenia?

Już odbieram zapytania w sprawie kolejnego spotkania oddziału, więc jak powiedział Paulo Coelho „Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas” Spotkajmy się, więc w środę - 29 października 2014 r. w przyjacielskim gronie z ekspertem od podatków Grzegorzem Grabowskim – szczegóły wkrótce.

pozdrawiam,

Aleksandra i Łukasz Ćwik

lider regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej, 
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200
E. mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com

Oceń ten wpis
X