0
  • Brak produktów w koszyku.

Mieszkanicznicy,

Zapraszam na 9-te spotkanie bielsko-bialskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tym razem gościć będziemy Ronalda Szczepankiewicza eksperta w zakresie kredytów hipotecznych, absolwenta szkoleń Piotra Hryniewicza, inwestora na rynku nieruchomości.
Tematem przewodnim spotkania będą zmiany w przepisach mówiące o konieczności 10% wkładu własnego przy zakupie mieszkania na kredyt. Wspólnie z Ronaldem będziemy zastanawiać się jak poradzić sobie z tym wyzwaniem.

Dodatkowo wykład będzie połączony z promocją książki Ronalda "Tajna broń kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny od A do Z". Oczywiście będzie możliwość zakupu niniejszej publikacji z dedykacją autora.

Link do strony i informacji o książce autora: http://www.tajnabronkredytobiorcy.pl/

Gwarantuję, że nie będzie nudno:)

Spotykamy się: 06 luty 2015 r. (piątek)
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna, Bielsko - Biała ul. Wł. Sikorskiego 4-4c
Parking: bezpłatny
Godz. 16.45 - rejestracja uczestników
godz. 17.00 - start
godz. 19.oo - zakończenie
godz. 19.30 - AFTER PARTY na starówce  - M A P A D OJ A Z D U

UWAGA: Spotkanie jest bezpłatne dla członków stowarzyszenia Mieszkanicznik, goście płacą 20 zł (opłata ta może być zaliczona na poczet składki członkowskiej jeżeli zarejestrujesz się jako członek stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu), więcej informacji w dziale sprawy członkowskie na stronie MIESZKANICZNIK. Opłata przeznaczana jest na cele statutowe Stowarzyszenia "Mieszkanicznik".

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej:

F O R M U L A R Z R E J E S T R A C Y J NY

ZAPRASZAM

Pozdrawiam,
Łukasz Ćwik lider regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej,
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200 
E. mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com

Oceń ten wpis
X